پرچم رومیزی

معرفی انواع پرچم رومیزی

معرفی انواع پرچم رومیزی

معرفی انواع پرچم رومیزی

پرچم رومیزی در مدل و نمون های مختلفی تولید می گردد. پرچم رومیزی محصولی مناسب برای محیط های داخلی و بر روی میز مدیران، کارکنان و یا میزهای پیشخوان خدمت مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم رومیزی را می توان یکی از متنوع ترین محصول پرچم در بین پرچم ها دانست. در این مقاله به معرفی انواع پرچم رومیزی خواهیم پرداخت. پرچم رومیزی با استفاده از انواع مختلفی از چاپ های پرچم تولید می گردد. پرچم رومیزی همچنین در بین محصولات پرچم دارای قیمت پائین تر و بسیار مناسب تری می باشد. از پرچم رومیزی به عنوان یک محصول مکمل در کنار پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده استفاده می کنند. البته از این محصول می توان به طور مستقل نیز استفاده کرد. در تولید پرچم رومیزی نیز از پارچه های متنوع و متفاوتی می توان استفاده کرد که ظاهری زیبا تر و متفاوت تر به این پرچم می بخشد.

معرفی انواع پرچم رومیزی

انواع پرچم رومیزی؛ تنوع در نوع چاپ پرچم

همان طور که در بالا اشاره شده است پرچم رومیزی به دو دسته تقسیم می شود . یکی تنوع در ظاهر پرچم رومیزی و دیگری تنوع در نوع تولید پرچم و چاپ پرچم می باشد. تنوع در چاپ پرچم شامل تولید پرچم با استفاده از چاپ دیجیتال، چاپ سیلک، چاپ گلدوزی و چاپ لیزر می باشد. هر کدام از این چاپ های نام برده شده تفاوت و مزیت هایی نسبت به یکدیگر دارند. البته امروزه چاپ اصلی در تولید پرچم چاپ دیجیتال پرچم می باشد. سایر چاپ های با توجه به مزیت های فراوان چاپ دیجیتال کمترین استفاده را دارند. چاپ دیجیتال به دلیل ماندگاری و کیفیت بالا و قابلیت شستشو آن پیشگام بوده است. البته در این نوع چاپ سرعت نقشی اساسی را ایفا می کند. چاپ پرچم دیجیتال سبب گسترش استفاده از پارچه های باکیفیت شده است . زمانی که شما چاپ دیجیتال را انتخاب می کنید دست باز تری برای انتخاب مدل های پرچم رومیزی خواهید داشت.

انواع پرچم رومیزی؛ تنوع در روند تولید پرچم

زمانی که پرچم رومیزی چاپ و به مرحله دوخت و تولید می رسد می توانید نوع و مدل پرچم رومیزی خود را انتخاب کنید. پرچم رومیزی چاپ دیجیتال دارای مدل های ریشه دار، لیزر، تی ، ال و یادبود می باشد. هر کدام از این نمونه های دارای ظاهری بسیار متفاوت و مدرن می باشد. در زمان خرید پرچم رومیزی باید به دکوراسیون داخلی خود توجه لازم را داشته باشید تا پرچم بتواند با محیط شما سازگار شود. پرچم رومیزی در نمونه های بدون ریشه با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده می شوند. به همین دلیل است که نام آنها را پرچم رومیزی لیزری قرار داده اند.لبه پرچم های رومیزی لیزر به نحوی است که امکان پارگی و جدا شدن در آنها وجود ندارد.

پرچم رومیزی با ریشه

اصلی ترین محصول در بین محصولات پرچم رومیزی پرچم رومیزی با ریشه می باشد. دور تا دور این نوع پرچم رومیزی ریشه دوخته شده است . ریشه به پرچم یک فرم و ظاهری رسمی تری می بخشد.در حالی که در پرچم رومیزی بدون ریشه ظاهر آن متفاوت و مدرن تر می باشد. معمولی در پرچم رومیزی کشورها از یک رنگ ریشه استفاده می شود. اما وقتی بر روی پرچم لوگو چاپ می شود رنگ ریشه بر اساس رنگ لوگو انتخاب می گردد.

 

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری یا پرچم رومیزی بدون ریشه یک نوع پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی لیزر بعد از چاپ به جای دوخت پرچم با استفاده از دستگاه برش لیزری برش خورده داده می شود. در زمان برش خوردن لبه های پرچم رومیزی لیزر نیز لبه های پرچم به یکدیگر چسبانده می شود. کیفیت در تولید این نوع پرچم رومیزی بسیار بالا و دارای ظاهری متفاوت می باشد. 

معرفی انواع پرچم رومیزی

پرچم رومیزی ال

پرچم رومیزی ال یکی دیگر از محصولات تولید شده با استفاده از دستگاه لیزر می باشد. این نوع پرچم رومیزی دارای ابعاد و اندازه ای بسیار متفاوت می باشد. اما نوع قرار گیری آن به نحوی می باشد که از نظر دیده شدن لوگو بسیار خوانا تر از سایر پرچم های رومیزی می باشد. پرچم رومیزی ال دارای یک پایه پرچم بسیار متفاوت می باشد که به شکل حرف L می باشد.

 برای مشاهده نمونه پرچم رومیزی ال کلیک کنید.

پرچم رومیزی تی

پرچم رومیزی تی دارای همان ظاهر پرچم رومیزی ال می باشد با این تفاوت که به صورت دو طرفه می باشد. شکل ظاهری این نوع پرچم به شکل حرف T می باشد. این نوع پرچم رومیزی دارای دید و نمایی عالی برای تبلیغات شما می باشد. با در معرض دید بودن تمام ابعاد پرچم می توانید از هر قسمت آن به طور عالی استفاده کنید.

 

پرچم رومیزی یادبود

یکی دیگر از نمونه های پرکاربرد در بین محصولات پرچم رومیزی، پرچم رومیزی یادبود می باشد. پرچم رومیزی یاد بود دارای ابعاد هم اندازه پرچم رومیزی ریشه دار می باشد. تنها تفاوت آن شکل ظاهری آن می باشد که به صورت گرد و یا وی شکل تولید می گردد.  

برای مشاهده نمونه پرچم رومیزی یادبود کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *