دانستی پرچم

آموزش آسان نصب پرچم ساحلی+فیلم

آموزش نصب پرچم ساحلی+فیلم

نحوه نصب پرچم ساحلی+فیلم

بسیاری از مشتریان در زمان خرید پرچم درباه نحوه نصب پرچم سوالاتی دارند. نصب هر محصول با توجه به اینکه چه پرچمی و یا چه پایه ای دارد متفاوت خواهد بود. پرچم تشریفات با پرچم ساحلی بسیار تفاوت دارند. هر کدام از این نوع پرچم ها باید به نحوی نصب گردد که پرچم زیبایی و ایستایی مناسب خود را داشته باشد. پرچم ساحلی به عنوان یک نماد ممتاز در تبلیغات به شمار می آید. بنابراین این پرچم باید به نحوی نصب گردد که بتواند زیبایی و ظاهر متفاوت خود را داشته باشد.پرچم ساحلی در محیط های بیرونی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین این پرچم به گونه طراحی و تولید شده در شرایط مختلف آب و هوایی کارآیی خود را داشته باشد. پرچم ساحلی در نمونه پایه های مختلفی تولید و عرضه می گردد. البته نحوه نصب و استفاده از این پایه تقریباً با یکدیگر مشترک هستند.ما در این مقاله به آموزش نصب پرچم ساحلی+فیلم خواهیم پرداخت.

نصب پایه پرچم

در ابتدا شما باید پایه پرچم خود را بر روی هم سوار کرده و نصب نمائید. پایه پرچم ساحلی دارای یک کفی و تعداد میله می باشد. کفی بسته به اینکه چه نوع جنسی دارد تفاوتی ندارد. کفی پایه پرچم دارای یک استوانه ای برآمده و متصل به کفی پایه می باشد. این استوانه محلی برای سوار شدن استوانه های پایه پرچم ساجلی می باشد. این استوانه های به صورت نر و ماده داخل یکدیگر قرار می گیرند. استوانه ها به تعداد 4 عدد می باشد که جنسی از آلومینیوم دارند. بعد از سوار کردن این میله در یکدیگر باید انتهای آن به داخل استوانه کفی پایه قرار داده شود. این استوانه و میله ها دارای پیچ و قطعاتی هستند که به یکدیگر متصل می شوند. البته در برخی از کفی ها استوانه جدا از کفی می باشد . در این حالت باید استوانه توسط یک پیچ به کفی متصل گردد. در مدل پایه های ایرانی و خارجی استوانه بصورت یک تکه با کفی می باشد و در کفی گرانولی این استوانه جدا از پایه پرچم می باشد.

نصب پرچم بر روی پایه

در این مرحله شما به راحتی می توانید پرچم خود را نصب و مورد استفاده قرار دهید. پرچم ساحلی دارای یک نوار باریک در یک سمت خود می باشد. این نوار محل عبور میله های پایه پرچم می باشد. به این شکل که باید این میله ها را از داخل این نوار رد کرد. بعد از عبور دادن پرچم از میله، باید میله را بر روی کفی سوار کرد. در انتهای پرچم یک بند پارچه ای وجود دارد که باید به انتهای پایه پرچم بسته شود. این بند پارچه ای بعنوان نگهدارنده پرچم می باشد. این بند باعث می شود که پرچم حالت کمانی خود را همواره حفظ کند. این بندیک که بر روی یک گیره که بر روی اولین اتصال و میله پایه وجود دارد بسته می شود.اگر در زمان نصب پرچم ساحلی مشکلی داشته باشید شرکت ایران پرچم آماده ارائه آموزش رایگان به شما می باشد. علاوه بر آن می توانید با مشاهده ویدیو زیر آموزش نصب پرچم ساحلی را تماشا کنید.

[aparat id=”8jBQJ” width=”full”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *