درباره ایران پرچم

شرکت تولیدی ایران پرچم با تکیه بر تجربیات دیرینه و به کارگیری ماشین آلات نوین روز و در حرکتی نو در زمینه تولید و فروش پرچم در راستای پیشبرد اهداف ملی مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری با ارگان‌ها، موسسات، شرکت‌ها، کارخانجات اعلام می‌نماید. از سالها پیش پرچم نمادی برای معرفی مجموعه‌های بزرگ بوده و از آن در زمینه تبلیغات و تشریفات می‌توان استفاده نمود.

ما در مجموعه تولیدی ایران پرچم با استفاده از جدید ترین ماشین آلات چاپ پرچم محصولات خود را تولید می‌کنیم. همواره برای ما تولید پرچم با کیفیت و قیمت پرچم مناسب اولیت بوده تا بتوانیم رضایت مشتریان گرامی خود را کسب کنیم. استفاده از راه‌های ارتباطی گسترده برای ثبت سفارش پرچم و خرید پرچم در کوتاه ترین زمان یکی دیگر از هدف‌های ما می‌باشد. اگر زمان شما کوتاه بوده میتوانید خرید پرچم خود را بصورت چاپ پرچم فوری نیز ثبت کنید.

اعم تولیدات شرکت ایران پرچم؛ پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و سایر متعلقات پرچم مانند پایه پرچم می‌باشد. پرچم تشریفات در ایران پرچم در مدل پرچم تشریفات مخروطی و پرچم تشریفات لمینت از پرطرفدارترین محصولات این مجموعه می‌باشد. پرچم تشریفات با استفاده از چاپ پرچم دیجیتال تولید شده که کیفیت بسیار بالا، عدم محدودیت در طرح و رنگ چاپ، قابل شستشو بودن از ویژگی‌های آن می‌باشد.پرچم رومیزی در دو مدل مخروطی و لمینت نیز تولید شده و پرچم رومیزی به عنوان یک مکمل برای پرچم تشریفات یا یک محصول کامل مورد استفاده قرار می‌گیرد. پرچم ساحلی، پرچم اهتزاز، پرچم کشورها و پرچم ملل همگی با استفاده از بهترین نوع چاپ پرچم تولید می‌گردد. پرچم ساحلی در طرح پرچم ساحلی بادبانی، پرچم ساحلی قطره‌ای، مستطیلی و شمشیری تولید میگردد. پارچه مورد استفاده تولید پرچم ساحلی؛ ساتن، راشل و فلامنت است. برای مشاهده محصولات ایران پرچم به لینک‌های مراجعه نماید.

تاریخچه

ایران پرچم

1443
طراحی در سال
20
سال سابقه
1250
شرکت در حال همکاری
1
شعبه
21
اعضای تیم
29870
پروژه تکمیل شده