گوناگون

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

تولید پرچم با توجه به حجم و گستردگی بالا در تنوع محصولات پرچم امری به سهل و آسان برای مشتریان عزیز می باشد زیرا ایران پرچم همواره سعی در ارائه راه کارهای نوینی برای راحتی مشتریان خود بوده است.

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

مشاهده وضعیت تولید پرچم

شما در هر زمان می توانید برای آگاهی از وضعیت تولید پرچم خود به صورت آنلاین اقدام نمایند کارکنان ایران پرچم لحظه به لحظه برای شما تمامی اقداماتی که منجر به رضایت شما از تولید پرچم شود .

میانگین زمان تولید پرچم چند روزاست؟

نسبت به زمان سفارش پرچم، تولید پرچم در سریع ترین زمان انجام خواهد شد.که مشریان ایران پرچم نسبت به سفارش پرچم خود کمبود وقت دارند می تواند با در جریان گذاشتن کارشناسان فروش در اسرع وقت نسبت به تحویل پرچم خود اقدام نمایند.معمولاً در بازه زمانی برای سفارش پرچم از 24 ساعت تا 72 ساعت می باشد که می تواند در تعداد بالاتر هم را در زمانی کمتر تحویل گرفت.

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

چه جنسی برای تولید پرچم مناسب تر است؟

با توجه به استفاده پرچم در چه مکانی نوع و جنس پرچم تغییر خواهد کرد در پرچم های که در محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرند باید جنس تولید پرچم به نحوی باشد که دارای کیفیت بالای چاپ باشد و در ضمن داشتن بهترین جنس که از نظر مقاومت ایستایی مناسب پرچم با وزن و جنس پارچه پرچم رابطه ای مستقیم داشته ولی در محیط باز که مورد استفاده پرچم متفاوت است جنس پرچم باید متفاوت انتخاب شود زیرا این نوع پرچم باید ایستایی و ساکن بودن پرچم به حداقل برسد و بتواند راحت تر به حرکت در بیاید این حرکت در ضمن اینکه با یه مقاومت پارچه پرچم را داشته باشد باید از لحاظ کیفیت چاپ هم در سطح قابل قبولی باشد.

تولید پرچم در زمان سریع تر تفاوت قیمتی دارد؟

درمورد تحویل زمان تولید پرچم باید گفته شود این زمان در بازه 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر خواهد بود با توجه به درخواست مشتری مبنی اینکه در زمان زیر 24 تحویل مشتری گردد و این می تواند با توافق طرفین مبلغی به قیمت نهایی تولید پرچم اضافه گردد.

تولید پرچم در چه سایزهای مقرون به صرفه تر است؟

تولید پرچم در سایزهای استاندارد که ابعاد و اندازه هایی روتین دارند نسبت به سایزهای دیگه که از حالت استاندارد خارج شود قیمت بالاتری دارند با توجه به اینکه تمامی ابعاد ها به نیازهای و موارد به کارگیری انها انتخاب شده اند تا بتوانند هم کارایی بهتری برای مشتریان داشته باشد و هم بتوانند قیمتی را تعیین کرد که به راحتی برای مشتریان قابل خرید باشد از این رو تمامی قیمت ها می تواند با توافق برای مشتریان صورت گیرد تا بتواند خریدی ماندگار برای شما باشد.

هر آنچه را که باید درباره تولید پرچم بدانیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *