دانستی پرچم

جشنواره فروش پرچم شهریور 1400

جشنواره فروش پرچم شهریور 1400

جشنواره فروش پرچم شهریور 1400

شرکت ایران پرچم به منظور فروش مستقیم از تولید کننده اقدام به جشنواره فروش پرچم شهریور 1400 کرده است. شرکت ایران پرچم تمامی محصولات خود را در این ماه با بهترین قیمت به فروش می رساند. تمامی محصولات تولید شده در این شرکت تفاوتی در کیفیت نخواهد داشت. تمامی محصولات با همان کیفیت و با همان درجه کیفی تولید و به فروش می رسد. شرکت ایران پرچم محصولات خود را با استفاده از تکنیک های مختلف چاپ پرچم تولید می کند.در این جشنواره فروش پرچم می تونین انواع مختلفی از پرچم را سفارش دهید و خریداری نمائید. این طرح ویژه تا پایان شهریور ماه 1400 ادامه خواهد داشت. تخفیفات ارائه و تولید محصول در زمان ثبت سفارش و با توجه به نوع و تعداد سفارش شما به صورت شناور خواهد بود. اما مجموعه شرکت ایران پرچم در تلاش است تا بتواند محصولات خود را بدون واسطه به دست مشتریان گرامی برساند.

محصولات جشنواره

 تمامی محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم در این طرح شامل جشنواره ویژه فروش هستند. در این جشنواره می توان محصولات را در طرح های مختلف و متنوعی خریداری کرد. اگر شما قصد چاپ پرچم با استفاده از طرح دلخواه را دارید می توانید به راحتی محصول خود را سفارش دهید. محصولاتی که همواره در این جشنواره با استقبال زیادی روبرو هستند پرچم تشریافت و پرچم رومیزی می باشد. جشنواره ویژه فروش پرچم در شرکت ایران پرچم برای خرید حضوری و غیر حضوری فعال می باشد. اگر شما در این ایام قصد خرید پرچم را دارید این فرصت استثنایی را از دست ندهید. در این جشنواره می توانید محصول مورد نظر را با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت خریداری نمائید.

جشنواره فروش پرچم تشریفات

پرچم تشریفات از جمله محصولاتی است که می توانید در این از آن استفاده نمائید. پرچم تشریفات در مدل ها و نمونه های مختلفی تولید و عرضه می گردد. تمامی محصولات ارائه شده در این شرکت با استفاده از چاپ های مختلف تولید می کردد. از جمله چاپ های که برای تولید پرچم از آن استفاده می شود می توان به چاپ دیجیتال، چاپ سیلک، چاپ اسیدی و… اشاره کرد. پرچم تشریفات با استفاده از پارچه های مختلفی نیز تولید می گردد. از اصلی ترین و مهم ترین معیارهای قیمت گذاری پرچم در این شرکت می توان به نوع پارچه پرچم اشاره کرد.محصول پرچم تشریفات در ایران پرچم از دو نوع پارچه ساتن آمریکایی (مات) و پارچه ساتن ژاپنی(براق) تولید می گردد.

جشنواره فروش پرچم رومیزی

پرچم رومیزی هم مانند پرچم تشریفات از محصولات پرطرفدار می باشد. پرچم رومیزی یک محصول مکمل می باشد که همراه پرچم تشریفات باید نصب گردد. استفاده از پرچم رومیزی بر روی میزهای پیشخوان و کارمندان و مدیران جلوه ای متفاوت به محیط می بخشد. شما می توانید با استفاده از پرچم ها به راحتی از محیط های خود استفاده نمائید. پرچم هم به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات و بازاریابی و هم به عنوان یک نماد تشریفاتی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای سفارش پرچم رومیزی خود از طرح دلخواه استفاده کنید. این پرچم همانند پرچم تشریافت با استفاده از چاپ های مختلفی تولید می گردد. 

پرچم کشورها

از دیگر محصولات مورد استفاده در شرکت ها، مجموعه ها پرچم کشورها می باشد. پرچم کشورها به رعایت تشریفات بین الملل شما بسیار کمک خواهد کرد. پرچم کشورها در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می گردد. شما می توانید پرچم مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت خریداری نمائید. برای خرید آسان و راحت می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید. یا از چت آنلاین سایت ما در ساعت اداری استفاده نمائید. چت و یا گفتکو آنلاین سایت ما راه است مستقیم برای ارتباط با بخش فروش پرچم شرکت ایران پرچم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *