پرچم اهتزاز

پرچم ساحلی؛ از کاربرد تا جنس پرچم ساحلی

پرچم ساحلی؛ از کاربرد تا جنس پرچم ساحلی

پرچم ساحلی؛ از کاربرد تا جنس پرچم ساحلی

پرچم ساحلی در ابعاد سه متری تولید پرچم می شوند.پرچم ساحلی از جدیدترین نوع پارچه که با توجه به موارد استفاده آنها نسبت به مابقی پرچم از جمله پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز تفاوت چشمگیری دارند.تولید پرچم در ایران پرچم با استفاده از بهترین نوع پارچه پرچم ساحلی تولید می شوند.پرچم ساحلی باید از نوع خاصی از پارچه پرچم تولید شود تا در محیط های که مورد استفاده قرار می گیرد بیشترین کاربرد را داشته باشند.علی رغم اسم پرچم ساحلی این نوع پرچم همواره در محیط های ساحلی مورد استفاده قرار نمی گیرد.ابعاد و اشکال متفاوت و خاص پرچم ساحلی، باعث استفاده از این پرچم در تمامی محیط های مدرن امروزی شده است.پرچم ساحلی در تولید پرچم با توجه به اینکه چاپ دیجیتال بر روی آن انجام می گیرد از نظر طرح محدودیتی برای چاپ پرچم ساحلی وجود ندارد.

خرید پرچم

 خرید پرچم ساحلی به صورت آنلاین و یا حضوری انجام می گیرد.تولید پرچم ساحلی از نظر جنس پارچه پرچم ساحلی دارای کیفیت بسیار مناسبی بوده که در برابر شرایط جوی مقاومت مناسبی دارد.خرید پرچم ساحلی با توجه به نوسانات قیمت بازار همواره در ایران پرچم ثابت می باشد.پرچم ساحلی در هنگام سفارش باید بتواند تمامی نیازهای مشتریان را برآورده نماید.اما به علت اینکه پرچم ساحلی نیازهای متفاوتی را برآورده می سازد.باید در انتخاب این نوع پرچم تمامی موارد مورد توجه قرار گیرد.خرید پرچم ساحلی را می توانید در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت از ایران پرچم تجربه نمائید.

نمونه پرچم ساحلی تولید شده در ایران پرچم

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی در ابعاد و اندازه های متفاوتی و متنوع ترین مواد اولیه تولید می گردد.به طور کلی پایه ها در نمایش و دید پرچم بسیار نقش پر رنگی دارند. از این رو پایه پرچم ساحلی با اشکال بسیار متنوعی به فروش می رسد.پایه پرچم ساحلی در بیشتر موارد با توجه به وزن آن قیمت گذاری می شوند.زیرا پرچم ساحلی در هنگام استفاده با توجه به ارتفاع باید نقطه سقل مناسبی داشته باشد.پایه پرچم ساحلی باید به گونه ای تولید گردد که در برابر شرایط مختلف ایستایی و دوام بالایی داشته باشد.

میله پرچم ساحلی

میله های پرچم ساحلی از چند قسمت جدا از هم تشکیل شده اند. این چند قسمت به صورت پیستون(نر و مادگی) داخل هم عمل می کنند تا ارتفاعی مناسب را برای پرچم به وجود آورد. در پائین میله پرچم ساحلی نگهدارنده ای وجود دارد؛ پرچم ساحلی به آن بسته می شود تا پرچم ساحلی بر روی میله پرچم به صورت ثابت قرار گیرد.میله پرچم ساحلی از آلومینیوم تقویت شده تهیه شده که با آلیاژ مقاوم شده است تا در برابر تغییرات محیط مقاومت کافی را داشته باشد. لازم به ذکر است این مقاومت باعث نشده که میله پرچم انعطاف بالای خود را از دست بدهد. بلکه میله پرچم نسبت به انعطاف خود دارای مقاومتی بالا می باشد.

چاپ پرچم ساحلی

چاپ پرچم ساحلی با استفاده از پارچه ساتن مختلف چاپ و تولید می گردد. چاپ پرچم ساحلی در ابعاد 60×300 سانتی متر با چاپ دیجیتال انجام می گیرد. پرچم ساحلی محصولی است که می توان در موقعیت های نمایشگاهی، فروشگاهی، سمینارها، همایش ها و رویداد های ورزشی از آن استفاده کرد. پرچم ساحلی با سه نوع پایه پرچم عرضه می گردد. پایه پرچم ساحلی ایرانی، خارجی و گرانولی از جمله این سه نوع پایه پرچم هستند. چاپ پرچم ساحلی بدون هیچ گونه محدودیت در تولید می باشد و قابل شستشو می باشد.چاپ پرچم ساحلی در مدت زمانی بین سه تا پنج روز کاری تولید و عرضه می گردد. برای اطلاع از قیمت پرچم ساحلی در کوتاه ترین زمان از راه های ارتباطی شرکت ایران پرچم استفاده نمائید.

خرید پرچم ساحلی و سفارش پرچم ساحلی در کمترین زمان

مشتریان گرامی می تواند از تمامی راه های ارتباطی با ایران پرچم استفاده کنند تا خرید پرچم ساحلی را با بهترین قیمت و سفارش پرچم ساحلی را در کمترین زمان از طریق ایران پرچم انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *