میزبانی و افتخار همکاری با شما مشتریان گرامی برگی زرین در کارنامه ایران پرچم است. مجموعه تخصصی، تولیدی و چاپ پرچم ایران پرچم با سابقه 20 سال و با تولید انواع پرچم در خدمت شماست. این شرکت در سال 1383 و با محوریت چاپ انواع پرچم و با شعار “هر چه پرچم نام دارد ما سازنده‌ایم” شروع به فعالیت کرد. در زمان تاسیس پرچم با استفاده از روشهای چاپ سنتی و دستی تولید میشود. اما ایران پرچم با راه اندازه خط تولید پرچم با استفاده از چاپ دیجیتال، محصولات متفاوتی و مدرن را تولید و صنعت پرچم کشور را متحول ساخت. محصولات جدید از کیفیت، زیبایی و جذابیت بیسیار بیشتری برخودار و امکان چاپ طرح دلخواه مشتریان بدون محدودیت در رنگ و طرح فراهم شده بود. استفاده از تکنیک جدید برای چاپ پرچم، دست بازتری را برای تولید محصولات جدید و خاص به ارمغان آورد.

 

انواع پرچم تولیدی ایران پرچم

اهداف ایران پرچم

هدف ایران پرچم از ابتدا تغییر در شیوه و روش تولید پرچم و استفاده از خلاقیت در تولید محصولات در کنار تولید محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب بوده است. در کنار خط تولید مدرن و مجهز، استفاده از کارمندان متخصص در زمینه طراحی، چاپ و مشاوره فروش در دستور کار قرار گرفت. تمامی کارمندان این مجموعه از تخصص و دانش فنی بالا در رابطه با پرچم و سایر متعلقات آن برخودار بوده است. اگر شما در زمان خرید پرچم به نیاز به دریافت مشاوره رایگان داشته باشین کارشناسان فروش پاسخگو شما هستند.

 

تولیدات ایران پرچم

تولیدات ایران پرچم بسیار متنوع و بصورت اختصاصی، عمومی و استاندارد بر اساس نیاز مشتریان تولید می‌گردد. محصولات تولیدی شامل؛ انواع پرچم، پایه پرچم، محصولات تبلیغاتی، بج سینه، ماگ یا لیوان تبلیغاتی، ساک پارچه‌ای، رول آپ و استند تبلیغاتی می‌باشد. هر کدام از این محصولات را میتوان با طرح دلخواه موردنظرتان سفارش و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تحویل بگیرید.

 

پرچم استندی اف، پرچم رومیزی و پرچم ساحلی 2متری تولیدی ایران پرچم

کیفیت حرف اول

همانطور که بالاتر به آن اشاره شد کیفیت حرف اول در تولیدات محصولات ما است. ما همواره متعهد به تولید محصولی با کیفیت بالا و زیبا در حد شان مجموعه ها هستیم. ما برای محصولات خود و مشتریان عزیزمان احترامی ویژه قائلیم و با تولید محصولات بی کیفیت آنرا زیر سوال نخواهیم برد. بدون شک خرید پرچم با کیفیت پائین و ارزان قیمت به جای داشتن سود برای شما بیشترین ضرر را به همراه خواهد داشت. ما برای تولید پرچم از بهترین و با کیفیت‌ترین نوع پارچه استفاده می‌کنیم.

 

انواع پرچم تولیدی ایران پرچم

تنوع بالا در محصولات

اگر به دنبال خرید محصول تبلیغاتی خاص و ویژه هستین فقط یک بار با ما تماس بگیرید. ایران پرچم طیفی وسیع از محصولات از پرچم تا پایه را در ابعاد، وزن، شکل و مدل های مختلفی تولید میکند. پرچم تشریفات یا ایستاده، پرچم ساحلی، رومیزی، اهتزاز، پرچم ایران در مدل و ابعاد متنوعی چاپ و تولید میگردد. در کنار پرچم انواع پایه پرچم با تنوع بسیار بالا در سه رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکلی و در سه سایز ممتاز، درجه یک و درجه دو بفروش می‌رسد. پایه پرچم شامل پایه پرچم تشریفات، پایه ساحلی از گرانولی تا فلزی، پایه و میله پرچم، پایه پرچم رومیزی از سنگی تا فلزی و پلکسی و دکل پرچم در ابعاد و مدل های مختلف عرضه میگردد. برای مشاهده محصولات کارشناسان فروش ما محصولات را بصورت عکس برای شما ارسال خواهند کرد. همچنین برای مشاهده محصولات بصورت حضوری نیز آماده پذیرایی از شما در ایران پرچم هستیم.

 

چاپ فوری پرچم

یکی دیگر از خدمات مجموعه ایران پرچم تولید و چاپ فوری پرچم در کوتاهترین زمان با همان کیفیت همیشگی است. استفاده از دستگاه چاپ مدرن سبب شده تا زمان تولید محصولات به کوتاهترین زمان تبدیل شود. تیم حرفه ای تولید ما در کوتاترین زمان و در حدود چند ساعت هر پرچمی را تولید و به دست مشتریان میرسانند.

[aparat id=”gRKx1″ width=”full”]