دانستی پرچم

رویه چاپ پرچم رومیزی لمینت

رویه چاپ پرچم رومیزی لمینت

رویه چاپ پرچم رومیزی لمینت

رویه چاپ پرچم رومیزی لمینت با سایر پرچم های رومیزی کمی متفاوت می باشد. این رویه به دلیل تفاوت در چاپ پرچم رومیزی لمینت می باشد.پرچم رومیزی لمینت به دلیل داشتن ظاهری متفاوت یکی از پر طرفدار ترین محصولات تولید پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی لمینت به صورت تک رو تولید می شود . پرچم رومیزی نسبت به سایر پرچم های رومیزی دارای ایستایی بسیار عالی تر می باشد. پرچم رومیزی لمینت دارای قیمت به نسبت پائین تری نسبت به سایر پرچم های رومیزی می باشد. دلیل آن هم همانطور که ذکر شد تک رو بودن آن است و فقط از یک رو پارچه در تولید آن استفاده می شود. پرچم رومیزی لمینت فقط با استفاده از چاپ پرچم دیجیتال قابل تولید بوده و در چاپ پرچم سیلک قابلیت تولید ندارد. سایر نمونه های پرچم رومیزی تفاوت های باهم دارند.

پارچه پرچم در چاپ پرچم رومیزی

تنها پارچه ای که بهترین و بالاترین کیفیت را در زمان تولید پرچم رومیزی خواهد داشت پارچه ساتن آمریکایی می باشد. ساتن آمریکایی با داشتن ظاهری مات و وزن بیشتر یک پارچه متفاوت می باشد. نام دیگری که از آن در مورد پارچه ساتن آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد پارچه ساتن مات می باشد.پارچه ساتن مات در رومیزی لمینت سبب می شود تا ایستایی پرچم در جایگاهی متفاوت باشد. پرچم رومیزی لمینت پارچه ساتن آمریکایی با استفاده از چاپ دیجیتال دارای وضوح بسیار عالی می باشد.استفاده از پارچه ساتن آمریکایی به دلیل داشتن باقتی ضخیم چسبندگی مواد نگه دارنده پرچم را بالاتر خواهد برد.

پشت پرچم رومیزی لیمنت چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که پشت پرچم رومیزی لیمنت چه چیزی قرار دارد. به لحاظ اینکه پرچم رومیزی لمینت به صورت تک رو تولید می گردد. وقتی بر روی پارچه پرچم قسمت رویی چاپ صورت می گیرد. یک لایه چسب به پشت قسمت رویی چسبانده می شود . این لایه چسب کمک می کند که قیمت پرچم رومیزی کاهش پیدا کند. این نوع لایه چسب به صورت یک ورق نازک می باشد که در برابر ضربه مقاومت ندارد. شاید بتوان گفت که تنها عیب این محصول مقاومت کم در برابر ضربه می باشد. اگر ضربه ای به پرچم برخورد کند یا پرچم تا شود یک خط بر روی پرچم افتاده می شود که قابل رفع نمی باشد. خط که بر روی پرچم می افتد نتیجه تا خوردگی در قسمت پلاستیکی پرچم می باشد.

 

ریشه دوزی پرچم رومیزی

پرچم رومیزی بدون ریشه دوزی می باشد. این محصول به هیچ عنوان قابل تولید با ریشه نمی باشد. برای اطمینان از طول عمر این محصول لبه های آن برش مخصوصی خورده می شود.این برش خصوص با استفاده از دستگاه برش لیزری برده می شود. این برش سبب می شود تا لبه های پرچم بهم چسبانده شوند و از هم باز نشوند. این پرچم را براحتی می توانید شستشو دهید. زیرا چاپ دیجیتال پرچم قابل شستشو می باشد فقط باید توجه کرد که پرچم رومیزی مخروطی تا خورده نشود.

مدت زمان برای دریافت پرچم

از زمان سفارش پرچم تا چاپ پرچم زمانی از یک روز تا سه روز خواهد بود. حداکثر مدت زمان برای خرید پرچم بسته به تعداد و نوع سفارش شما نیز خواهد داشت. ولی ما همواره در تلاش هستیم تمامی محصولات خود را در مدت زمان کمتر از 7 روز تولید نمائیم.اگر شما قصد سفارش پرچم در سریع ترین زمان را دارید این امر برای شما مسیر است. با توجه به سفارش شما می توان نوبت چاپ پرچم شما جلو تر انجام شود. البته این امر برای شما کمی هزینه بر می باشد و این هزینه نسبت به فاکتور شما هزینه کمی خواهد داشت.هزینه ارسال مشتریان گرامی به عهده آنها خواهد بود . باید توجه داشت که ارائه فایل مناسب برای طرح پرچم و واریز هزینه اولیه سفارش از الزامات شروع چاپ پرچم می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *