پرچم رومیزی

سفارش پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم رومیزی ریشه دار

همواره سفارش از چه سایت یا فروشگاهی دغدغه اصلی تمامی افراد برای انتخاب یک محصول است. در این زمان توجه به سابقه و نوع محصولات تولیدی و نحوه سفارش هر محصول از اهمیت و جایگاهی ویژه ای برخوردار است. شرکت ایران پرچم یک مرجع و یک تولیدکننده برتر انواع پرچم تبلیغاتی و تشریفاتی با سابقه 20 سال می‌باشد. پرچم رومیزی یک محصول کاربردی برای تبلیغات و معرفی سازمان، مجموعه و خدمات شما بوده که میتوان از آن استفاده کرد. در ادامه نکاتی مهم را که در زمان سفارش پرچم رومیزی تبلیغاتی به آن باید توجه کرد به شما شرح خواهیم داد.

نحوه تولید پرچم رومیزی

شرکت چاپ و تولید انواع پرچم تبلیغاتی و تشریفاتی؛ ایران پرچم با تکیه بر دانش خود و به کارگیری دستگاه‌های مدرن چاپ مدرن‌ترین مجموعه تولید پرچم در کشور می‌باشد. چاپ پرچم با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال و یا با به کارگیری تکنیک چاپ سیلک صورت می‌گیرد. تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای بالاترین کیفیت از نظر مواد اولیه و متریال است. پرچم رومیزی از پارچه‌های وارداتی و ساتن مات و براق تولید می‌گردد. انواع پارچه این شرکت دارای وزن و بافت عالی بوده که باعث تولید پرچم رومیزی با ایستایی و طول عمر بهتری خواهد شد. برای سفارش پرچم رومیزی بصورت آنلاین و حضوری از ایران پرچم میتوانید اقدام کنید.

پارچه پرچم رومیزی

انواع مدل پرچم رومیزی

تنوع بسیار بالا در مدل‌های پرچم رومیزی، این محصول را به یک محصول محبوب تبدیل کرده است. از پرچم رومیزی میتوان در هر محیطی با هر دکوراسیونی استفاده کرده و قطعاً برای هر دکوراسیونی پرچم مناسبی وجود دارد. امروزه تولید پرچم رومیزی در مدل بدون ریشه با دوخت لیزری از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و مورد استقبال مجموعه، سازمان و ارگان‌های مختلف قرار دارد. انواع پرچم رومیزی شامل:

  • پرچم رومیزی ریشه‌دار
  • پرچم رومیزی لیزری(بدون ریشه)
  • پرچم رومیزی لمینتی
  • پرچم یادبود
  • پرچم تی
  • پرچم ال

نحوه چاپ پرچم

چاپ پرچم یکی از نکات بسیار مهم و اساسی در زیبایی پرچم به شمار می‌رود. شرکت ایران پرچم تمامی محصولات خود را با چاپ پرچم دیجیتال که دارای بالاترین کیفیت و طول عمر بوده تولید می‌کند. این نوع چاپ هیچ محدودیتی در چاپ طرح دلخواه شما بر روی پرچم نداشته و امکان چاپ هر نوع طرح و مدل رنگی برروی پارچه امکان پذیر است. در جدول زیر تفاوت نوع چاپ را با سایر چاپ‌ها مشاهده می‌کند.

محدودیت در چاپ طرح و رنگ قابلیت شستشو مدت زمان تحویل محدودیت سفارش
چاپ دیجیتال بدون محدودیت قابل شستشو فوری امکان سفارش از یک عدد
چاپ سیلک محدویت دارد قابل شستشو نیست یک هفته حداقل 20 عدد
چاپ گلدوزی محدویت دارد قابل شستشو نیست 15 روز ندارد
چاپ تکه دوزی محدویت دارد قابل شستشو نیست 15 روز حداقل 5 عدد

پرچم رومیزی ایران و ملل

یکی دیگر از محصولات مورد استفاده مشتریان پرچم رومیزی ایران و ملل بوده که در این مجموعه عرضه می‌گردد. پرچم رومیزی ایران و پرچم کشورها یا ملل در مدل‌های بالا تولید میگردد اما بیشترین استفاده از این مدل پرچم‌ها بصورت ریشه دار و یا بدون ریشه لیزری می‌باشد. به دلیل رعایت تشریفات اداری و بین المللی باید پرچم کشورها با بالاترین کیفیت و بهترین نوع پارچه تولید گردد. بنابراین خرید پرچم از این مجموعه جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارد.

پرچم ایران با قیمت ویژه

دوخت پرچم

ریشه در تولید پرچم رومیزی و به طور کلی خانواده پرچم نقشی مهم را ایفا می‌کند. برخی از مشتریان پرچم رومیزی بدون ریشه و برخی پرچم رومیزی با ریشه را انتخاب می‌کند. البته این موضوع بستگی زیادی به صنف کاری و نوع دکوراسیون داخلی آن مجموعه دارد. در شرکت ایران پرچم هم پرچم رومیزی بدون ریشه و هم نوع ریشه‌دار قابل سفارش است. تمامی ریشه‌های مورد استفاده در پرچم رومیزی این شرکت به صورت دولایه بوده که سبب بالا رفتن زیبایی پرچم می‌گردد. ریشه‌ها با رنگرزی دقیق و استفاده از روشی نوین مقاومت بالایی در هنگام شستشو داشته و طول عمر بالایی دارند.

کاربرد پرچم

پرچم رومیزی محصولی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده که بر روی میز مدیران، کارکنان و پیشخوان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه‌های بین المللی از پرچم کشورها یا ملل در محیط خود استفاده کرده که برای رعایت تشریفات سازمانی و اداری می‌باشد. پرچم رومیزی در کنفرانس، همایش، سمینار و ایونت‌های مختلف برای ایجاد یک فضای تبلیغاتی استفاده می‌شود. امروزه استفاده از پرچم را میتوان در تمامی محیط‌های مختلف به وضوح مشاهده کرد. در ویدیو زیر شما را با روند تولید پرچم رومیزی آشنا می‌کنیم.

[aparat id=”gRKx1″ width=”full”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *