پرچم ایران بزرگ

روشهای تولید پرچم چیست؟

روشهای تولید پرچم چیست؟

روشهای تولید پرچم چیست؟

برای تولید پرچم روش های مختلفی وجود دارد. البته روشهای تولید پرچم با روند چاپ پرچم متفاوت می باشد. هر روش برای تولید پرچم سبب می شود تا نمونه ای متفاوت از سایر نمونه های پرچم تولید گردد. مثلاً در تولید پرچم تشریفات روش های متفاوتی به کار گرفته می شود تا محصولی با مشخصات متفاوت تولید گردد.وقتی صبحت از تولید پرچم می شود مشتریان گرامی با برخی از اسامی نا آشنا بوده که این سبب سردرگمی آنها شده است.تولید پرچم با روشهای متفاوت سبب شده تا محصول نهایی دارای مشخصه های متفاوتی باشد. از پارچه پرچم تا کیفیت نهایی و ماندگاری پرچم همه به نوع تولید پرچم باز می گردد. پس تولید پرچم در کنار چاپ پرچم یکی از ارکان مهم در زمان سفارش پرچم می باشد.در ادامه به روشهای تولید پرچم چیست می پردازیم.

تنوع در تولید پرچم

همان طور که اشاره  شده است و مشتریان گرامی با این موضوع آشنا می باشند روشهای متنوعی برای تولید پرچم به کار گرفته می شود. تولید پرچم تشریفات مخروطی، پرچم تشریفات لمینت از این جمله محصولات می باشند. در خانواده پرچم تشریفات به دلیل دارا بودن سایز و ابعاد مناسب ایده آل ترین پرچم به چاپ های متفاوت می باشد. در روند تولید پرچم با استفاده از پارچه های مختلف و متفاوت و روش های نو باعث شکل گیری محصولات جدید می شود.محصولات جدید که در این شرکت تولید می شود با رفع معایب پرچم درصدد محصولای با کیفیت بالاتر می باشیم.محصولات ما با به روز آوری و با رفع معایبی که مشتریان با پرچم ها دارند در تلاش برای تولید محصولی سودمند هستیم.

روشهای تولید پرچم چیست؟

تولید و تفاوت در محصولات

در خانواده پرچم تشریفات می توان متفاوت ترین تولید و چاپ پرچم را مشاهده کرد. پرچم تشریفات مخروطی با روشی نوین و جدید در شرکت ایران پرچم تولید می گردد. این محصول که با استفاده از موادی مخصوص به هم چسبانده می شود جزء محبوب ترین ها می باشد.اما چه چیزی پرچم تشریفات مخروطی رو در زمان تولید پرچم از سایر پرچم ها متفاوت می کنه. نکته اولیه که در زمان تولید پرچم وجود دارد اینکه پرچم تشریفات مخروطی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال قابلیت چاپ را دارد. این یعنی که پرچم شما دارای بالاترین کیفیت از نظر چاپ پرچم می باشد. بعد از مرحله چاپ پرچم پرچم با استفاده از مواد خاصی لایه زیر و روی آن به هم چسبانده می شود. توجه داشته باشید که چسبانده می شوند نه این که یک لایه طلق پلاستیکی در بین پارچه قرار گیرد.

استفاده از مواد اولیه درجه یک در تولید پرچم

درواقع برخی از فروشگاه های پرچم با قرار دادن یک لایه پلاستیک طلق پرچم تشریفات مخروطی را تولید نمی کنند.بلکه به اسم پرچم تشریفات مخروطی پرچمی متفاوت را تولید می کنند. شرکت ایران پرچم اولین تولید کننده و طراح پرچم تشریفات مخروطی بوده است. برای تولید پرچم تشریفات مخروطی از یک لایه مخصوص استفاده می شود که دارای انعطاف و در عین حال ایستایی بسیار زیبایی می باشد.پرچم تشریفات مخروطی دارای بالاترین ماندگار در بین محصولات پرچم می باشد. این محصول هم قابل شستشو می باشد و هم از با کیفیت ترین پارچه برای تولید آن استفاده می شود.این محصول به طور کلی یکی از فاخر ترین محصولات تولید شده در بین محصولات پرچم می باشد.

مدرن جدید و قیمت مناسب

از محصولات دیگر پرچم تشریفات می توان به پرچم تشریفات لمینت اشاره کرد. پرچم تشریفات لیمنت از یک رو پارچه و در پشت پارچه یک لایه پلاستیکی استفاده می شود. این لایه به پارچه پرچم چسبیده و باعث می شود که پرچم دارای ایستایی بسیار عالی باشد.این محصول معمولاً برای مصارف کوتاه مدت و یا دربرای همایش ها و ویژه برنامه استفاده می شود. پرچم لمینت به دلیل اینکه قابل شستشو نمی باشد دارای عمر کوتاه تری نسبت به سایر پرچم ها می باشد. پرچم تشریفات لمینت باید با دقت بالا جابه جا شود به این دلیل که این پرچم خیلی آسیب پذیر می باشد.این پرچم در برابر شکستگی و تا خوردگی بسیار حساس می باشد و در صورت شکستگی قابل ترمیم نیست.مسله اصلی در زمان تولید پرچم قطعاً نیازهای شما از یک پرچم می باشد. اگر در زمان خرید پرچم شما انتظارات خود را از خرید پرچم با ما در میان بگذارید قطعاً بهترین محصول برای شما تولید خواهد شد. در شرکت ایران پرچم امکان تولید پرچم با تنوع بالا و با توجه به نیاز مشتریان گرامی فراهم می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *