دانستی پرچم

سفارش پرچم انتخاباتی

سفارش پرچم انتخاباتی

سفارش پرچم انتخاباتی

شرکت ایران پرچم یکی از تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی و انتخاباتی در کشور می باشد.این شرکت با استفاده از انواع منسوجات بافتنی محصولات خود را تولید می کند. از مهم ترین محصولات در شرکت ایران پرچم تولید پرچم انتخاباتی می باشد.شرکت ما هر گونه طرح و یا هر گونه نمونه ای را با استفاده از تکنیک چاپ بر روی پارچه منتقل می کند. گاهی این پارچه می‌تواند سبک و گاهی می‌تواند به ضخامت پارچه مخمل باشد. استفاده از تکنیک های مختلف چاپ پرچم در شرکت ایران پرچم سبب تولید انواع پرچم شده است. در آستانه انتخابات ایران پرچم به صورت ویژه بخشی از تولید پرچم خود را به سفارش پرچم انتخاباتی اختصاص می دهد. سفارش پرچم انتخاباتی در انواع طرح های مختلف و در ابعاد گوناگون از محصولات پرطرفدار در این ایام می‌باشد.

 

سفارش پرچم

از پرچم به عنوان نمادهای مختلفی در تبلیغات و یا انتخابات می توان استفاده کرد. سفارش پرچم به شما این امکان را می دهد که از یک محصول با قیمت مناسب نهایت استفاده را ببرید. زیرا پرچم در مقایسه با سایر محصولات تبلیغاتی دارای قیمت بسیار مناسب تر می باشد. شما با استفاده از پرچم می توانید طیفی گسترده از مخاطبان را هدف قرار دهید. علاوه بر این موضوع استفاده از پرچم در محیط های داخلی بار تشریفاتی داشته و می تواند کمک کننده باشد.برای سفارش پرچم مناسب محیط های داخلی می توان به پرچم تشریفات، پرچم رومیزی و… اشاره کرد. برای سفارش پرچم می توانید از شماره ارتباطی زیر استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان سفارش پرچم خود را خریداری کنید.

پرچم انتخاباتی و مناسبتی

تولید در شرکت ایران پرچم به صورت مناسبتی نبوده و در هر زمان می توان محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. ما با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال پرچم هر گونه طرح و یا نشانی از مجموعه شما را بر روی پارچه چاپ می کنیم.پرچم انتخاباتی شامل طرح های مختلفی و گوناگونی می باشد .از جمله این محصولات می توان به شال انتخاباتی، سربند، دستبند، پرچم دستی، پرچم اهتزاز، بج سینه،روبان ایران و… اشاره کرد. تمامی این محصولات از پارچه تولید می شوند و امکان چاپ هر گونه طرح را دارند. استفاده از پرچم در مراسم‌های انتخاباتی به دلیل وزن کم، طول عمر مناسب(نسبت به محصولات کاغذی)، قیمت ارزان و نداشتن محدودیت در چاپ طرح مفید می باشد.پرچم همچنین به دلیل استفاده در اشکال مختلفی می تواند جذاب و گیرا باشد.

نمونه ماسک انتخاباتی

طیف گسترده ای از محصولات پرچم را می توان به عنوان نماد و یا هویت یک رویداد انتخاب کرد. پرچم به عنوان یک سبک متفاوت در تبلیغات می تواند مورد استفاده قرار گیرد. پیش نیاز آن استفاده از یک طرح و شمایل خاص برای چاپ پرچم می باشد. طراحان شرکت ایران پرچم می توانند محصولاتی متفاوت را به شما پیشنهاد داده و یا برای شما طراحی نمایند.چاپ پرچم با هر طرحی با استفاده از چاپ دیجیتال انجام می شود که هیچ گونه محدودیتی ندارد. پس تنها فقط لازم است که شما رنگی خاص را در ذهن داشته باشید تا به زیبایی چاپ و استفاده شود. رنگ ها در زمان تولید پرچم و چاپ پرچم تمامی بار پرچم را به دوش دارند.رنگ بازیگر اصلی در طراحی و یا طرح پرچم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای شود.کیفیت بالا در چاپ پرچم و رنگ آن جزئی از تخصص ماست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *