دانستی پرچم

معرفی محصولات ایران پرچم

معرفی محصولات ایران پرچم

درباره ایران پرچم

در ابتدا این مقاله بهتر اینکه درباره ایران پرچم کمی توضیح بدیم. شروع فعالیت و آغار بکار ایران پرچم به حدود دو دهه قبل برمی‌گرده. این شرکت با محوریت تولید انواع پرچم و صادارت این محصول به کشورهای همسایه فعالیت خودشو آغاز کرد. در زمان آغاز فعالیت ایران پرچم اکثر تولیدکنندگان پرچم از روش‌های سنتی چاپ پرچم استفاده می‌کردند. روش‌های سنتی چاپ پرچم شامل؛ چاپ سیلک، چاپ گلدوزی، چاپ اسیدی و… بود. مجموعه تولیدی ایران پرچم با خرید ماشین آلات پیشرفته و مدرن و تجهیز بخش تولیدی خود گام بلندی را در پیشرفت این صنعت و چاپ پرچم برداشت. با توجه به قابلیت چاپ دیجیتال؛ سرعت و دقت بسیار بالا، عدم محدودیت در چاپ طرح دلخواه پرچم، کیفیت و طول عمر بالا پرچم استقبال از این چاپ جهشی چشمگیر داشت. در ادامه با معرفی محصولات ایران پرچم با ما بیشتر آشنا شوید.

شرکت ایران پرچم امروزه یکی از برترین برند‌های صنعت پرچم و تبلیغات می‌باشد. استفاده از مدرن‌ترین متد تولید پرچم و تولید محصولات انحصاری این شرکت را برندی معتبر تبدیل کرده است. در ایران پرچم کیفیت بالا تولیدات از جایگاهی حائز اهمیت برخودار است.

تماس با ما

پرچم تشریفات

مهمترین محصول تبلیغاتی در ایران پرچم، پرچم تشریفات تبلیغاتی و پرچم تشریفات کشورها میباشد. دلیل اهمیت این محصول به جایگاه آن در تبلیغات و تشریفات باز می‌گردد. پرچم تشریفات در گذشته با دوخت معمولی تولید میشد. اما امروزه پرچم تشریفات ظاهری مخروطی شکل و مدرن دارد. ایران پرچم با تولید انحصاری پرچم تشریفات مخروطی توانسته محصولی متفاوت را عرضه نمائید. از دیگر محصولات تولید این شرکت میتوان به پرچم تشریفات لمینت اشاره کرد. همچنین هر کدام از این محصولات هم بصورت ریشه‌دار و هم بصورت بدون ریشه لیزری تولید می‌گردد.

پرچم تشریفات مخروطی

این محصول برای اولین بار در شرکت ایران پرچم تولید شد. به دلیل نیاز مجموعه‌های برتر کشور به یک پرچم ویژه و خاص، این شرکت پرچم تشریفات مخروطی را طراحی و تولید کرد. پرچم تشریفات مخروطی بصورت دورو پارچه و به دلیل تولید با روشی خاص ظاهری مخروطی بدون نیاز به پشت پرچمی دارد. توجه داشته باشید که پرچم تشریفات مخروطی با پرچم تشریفات لمینت به طور کلی متفاوت است. این مدل پرچم تشریفات قابل شستشو و اتوکشی بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد. چاپ برروی این محصول بدون محدودیت بوده و امکان چاپ هر طرح دلخواه وجود دارد. همانطور که اشاره شد این پرچم تشریفات ریشه‌دار و بدون ریشه لیزری تولید میگردد.

پرچم تشریفات مخروطی بصورت دورو پارچه و بدون لایه نگهدارنده و پشت پرچم ایستایی مخروطی داشته و قابل شستشو کامل و اتوکشی میباشد.

پرچم تشریفات مخروطی بدون ریشه لیزری محصول ایران پرچم

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت محصولی جدید و اقتصادی می‌باشد. این محصول بصورت تک رو پارچه و در پشت پارچه پرچم یک لایه لمینت 150 میکرون با حرارت چسبانده می‌شود. لمینت پشت پرچم قابلیت شستشو و اتوکشی پرچم را از بین برده است. اما با استفاده از یک دستمال مرطوب که به پرچم فشار و ضربه وارد نکند میتوان آنرا تمیز کرد.پارچه مورد استفاده در تولید این محصول پارچه ساتن براق و مات درجه یک می‌باشد.

پرچم تشریفات لمینت تک رو و غیرقابل شستشو بوده ولی بصورت دستی میتوان آنرا کمی تمیز کرد.

پرچم تشریفات لمینت ساتن مات محصول ایران پرچم

پرچم تشریفات ال

سبک متفاوت طراحی محیط‌های کسب و کار نیازمند پرچم متفاوت است. پرچم همواره باید با محیط پیرامون خود هارمونی خاصی داشته باشد تا در جذب مخاطب موفق عمل کند. پرچم تشریفات ال یک از جدیدترین نمونه‌های پرچم تشریفات میباشد. از این پرچم در محیط‌های داخلی و برای معرفی محصول و یا برند مورد استفاده قرار میگیرد. این پرچم با داشتن دید عالی و محیط گسترده‌تر طراحی یک از محصولات جذاب است.

پرچم تشریفات ال پایه پرچم و ابعادی متفاوت و زیبا داشته که در جذب مخاطب بسیار موفق می‌باشد.

پرچم تشریفات ال محصول ایران پرچم

پرچم تشریفات تی

پرچم تشریفات تی همانند پرچم تشریفات ال بوده که فقط بصورت دوطرفه تولید می‌گردد. معمولاً از این پرچم تشریفات در نمایشگاه، رویداد و ایونت‌ها استفاده میشود. دید عالی و ظاهری مدرن از ویژگی‌های این پرچم است. پارچه مورد استفاده برای تولید این پرچم همانند سایر پرچم تشریفات‌ها می‌باشد. ابعاد و فضای مورد نیاز برای این پرچم از سایر پرچم تشریفات‌ها بیشتر است.

پرچم تشریفات تی پایه پرچم و ابعادی متفاوت و زیبا داشته که در جذب مخاطب بسیار موفق می‌باشد. فضای مورد نیاز برای این پرچم تشریفات زیاد است.

پرچم تشریفات تی محصول ایران پرچم

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت ایران پرچم میباشد. از این محصول بعنوان مکمل پرچم تشریفات یاد می‌شود. اما با توجه به تغییر نحوه تولید پرچم رومیزی، از این پرچم میتوان به عنوان یک نماد اصلی استفاده کرد. پرچم رومیزی شامل؛ پرچم رومیزی ریشه‌دار، پرچم رومیزی لمینت، پرچم رومیزی تی، پرچم رومیزی ال می‌باشد. این پرچم هم بصورت ریشه‌دار و هم بصورت بدون ریشه لیزری تولید می‌گردد.

پرچم رومیزی ریشه‌دار محصول ایران پرچم

پرچم ساحلی

یکی دیگر از محصولاتی که بسیار مورد استقبال قرار گرفته پرچم ساحلی می‌باشد. پرچم ساحلی را در محیط‌های خارجی و بیرونی نصب و قرار می‌دهند. این محصول با استفاده از چاپ پرچم دیجیتال تولید و طرح و اشکال مختلفی دارد. پرچم ساحلی قطره‌ای، پرچم ساحلی بادبانی، پرچم ساحلی مستطیلی، پرچم ساحلی شمشیری از اشکال آن میباشد. پرچم ساحلی در دو ابعاد سه متری و دو متری تولید و بفروش می‌رسد. برای معرفی محصولات ایران پرچم میتون به محصولات متعدد اشاره کرد که در اینجا قصد معرفی محبوب‌ترین‌ها را داریم.

پرچم ساحلی با پایه پرچم گرانولی محصول ایران پرچم

پرچم ساحلی قطره‌ای

به دلیل داشتن شکل قطره‌ای مانند نام این طرح پرچم ساحلی را قطره‌ای گذاشته اند. یکی از معایب مهم در زمان خرید پرچم ساحلی قطره‌ای محیط کوچک برای طراحی طرح دلخواه است. این طرح پرچم ساحلی فقط در ابعاد 3 متری تولید شده و در ابعاد 2 متری امکان تولید را ندارد. 

پرچم ساحلی بادبانی

محبوب‌ترین مدل پرچم ساحلی، پرچم ساحلی بادبانی می‌باشد. دید عالی و محیط گسترده برای طراحی پرچم از دلایل محبوبیت آن است. پارچه مورد استفاده برای تولید پرچم ساحلی ساتن تایوان و پارچه راشل میباشد. قابلیت تولید پرچم 3 و 2 متری برای پرچم ساحلی بادبانی وجود دارد.

پرچم ساحلی مستطیلی

پرچم ساحلی مستطیلی یکی دیگر از مدل‌های محبوب در پرچم ساحلی است. این مدل پرچم ساحلی فرم خاص و پایه پرچم متفاوت دارد. این تفاوت پرچم ساحلی آنرا مانند بنر قابل حمل و یک تبلیغ بسیار موفق تبدیل کرده است. قابلیت تولید پرچم 3متری فقط برای این طرح امکان پذیر می‌باشد.

پرچم ساحلی شمشیری

نام این طرح پرچم ساحلی از شکل هندسی زیر پرچم گرفته شده است. این طرح پرچم ساحلی از محیط مناسبی برای طراحی پرچم برخوردار است. بنابراین به راحتی امکان دید عالی طرح و تبلیغات شما وجود دارد. پرچم ساحلی شمشیری فقط بصورت 3 متری تولید می‌گردد.

پرچم اهتزاز

محل نصب پرچم اهتزاز محیط‌های بیرونی و خارجی می‌باشد. پرچم اهتزاز در دو طرح پرچم اهتزاز افقی و عمودی تولید می‌گردد. افقی و یا عمودی بودن پرچم به فاصله بین میله پرچم و ارتفاع آن بستگی دارد. چاپ پرچم اهتزاز معمولاً با استفاده از چاپ سیلک و یا چاپ دیجیتال انجام میگیرد. پرچم اهتزاز ایران، پرچم اهتزاز تبلیغاتی و پرچم اهتزاز کشورها از طرح‌های پرچم اهتزاز است. 

محصول پایه پرچم ایران پرچم

شرکت ایران پرچم با تولید اختصاصی انواع پایه پرچم سبد کامل از محصولات را ارائه می‌دهد. پایه پرچم تشریفات و رومیزی، پایه پرچم ساحلی، پایه پرچم گرانولی، پایه پرچم اهتزاز و دکل پرچم از جمله این محصولات هستند. هر محصولی با استفاده از چدن، آلومینیوم، گرانول(پلیمر)، آهن و فولاد تولید می‌گردد. وزن هر پایه و جنس مورد استفاده در تولید آن تعیین کننده قیمت پایه پرچم است. معرفی محصولات ایران پرچم وارد بخش متعلقات پرچم می‌شود.

پایه پرچم تشریفات گرد خورشیدی ممتاز

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات دارای گسترده‌ترین و متفاوت‌ترین محصولات است. مهمترین نمونه‌های پایه پرچم تشریفات پنجه شیری و گرد خورشیدی و پایه پرچم استیل اشاره کرد. هر کدام از این مدل‌ها در سه ابعاد و وزن پایه ممتاز(12 کیلویی) پایه درجه یک(8 کیلویی) پایه درجه دو(5 کیلویی) تولید می‌گردد.

پایه پرچم رومیزی

این محصول مانند پایه پرچم تشریفات تنوع بسیار بالایی دارد. پایه پرچم رومیزی خاتم، پایه پرچم رومیزی فلزی، سنگی و پلکسی از شاخص‌ترین محصولات این خانواده است. زیبایی پایه پرچم در دید و جذب مخاطب پرچم بسیار تاثیر گذار است.

پایه پرچم ساحلی

قیمت پرچم ساحلی بستگی زیادی به نوع پایه پرچم ساحلی دارد. پایه پرچم ساحلی گرانولی، فلزی ایرانی و خارجی از مدل‌های پایه پرچم در ایران پرچم است. این محصول به دلیل قرار گیری در برابر باد مستقیم باید وزن مناسب داشته تا کج یا افتاده نشود. میله پایه پرچم از چند تکه آلومینیوم با آبکاری مقاوم و طول عمر بالا تولید شده است. برای آشنایی بیشتر و معرفی محصولات ایران پرچم از آپارات ایران پرچم دیدن فرمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *