پرچم کشورهای خارجی

تولید پرچم| پرچم استرالیا

تولید پرچم| پرچم استرالیا

تولید پرچم| پرچم استرالیا

شرکت ایران پرچم بزرگترین تولید کننده پرچم در کشور می باشد . این شرکت با استفاده از متفاوت ترین مواد اولیه محصولاتی مدرن را تولید کرده است .ما افتخار داریم تا اعلام نمائیم هر نمادی و هر طرحی را در این شرکت تولید و چاپ می کنیم. سرعت و دقت و کیفیت اصلی ترین شعار ما برای تولید پرچم در شرکت ایران پرچم می باشد. شما بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید سفارش پرچم خود را با هر نوع طرح و بدون محدودیت ثبت کنید. از اصلی ترین محصولات تولید پرچم در ایران پرچم، پرچم کشورها می باشد. پرچم کشورها در ابعاد مختلف و در طرح های گوناگون تولید می گردد. استفاده از پارچه و چاپ های متنوع سبب شده تا قیمت تولید پرچم با توجه به بودجه شما دارای انعطاف باشد. تولید پرچم فوری و در کوتاه ترین زمان را فقط از ما بخواهید و سرعت و تغییر را در با ما تجربه کنید.تولید پرچم، پرچم استرالیا را در کوتاهترین زمان خریداری نمائید.

تولید پرچم| پرچم استرالیا

کشور استرالیا؛ قاره پنجم

استرالیا قاره پنجم کره زمین و آخرین قاره ای بوده که کشف شده است.زبان در کشور استرالیا انگلیسی بوده ولی در قانون رسمیتی برای آن وجود ندارد. همچنین کشور استرالیا دارای مذهب رسمی نبوده و دولت طبق قانون اساسی اجازه تصویب قانون بر اساس دین را ندارد. اقتصاد این کشور بر اساس بازرگانی و کشاورزی بنا شده است.پایتخت استرالیا شهر کانبرا است و محل استقرار مجلس و فرماندار کل استرالیا می باشد. فرماندار کل استرالیا به نمایندگی از ملکه الیزابت دوم به صورت تشریفاتی ریاست دولت را بر عهده دارد. ولی در عمل نخست وزیر تصمیم گیرنده اصلی می باشد که با رای مردم انتخاب می شود.این کشور هیچ گونه مرز خاکی با سایر کشورها نداشته و فقط دارای مرز آبی با سایر نقاط جهان می باشد.

تولید پرچم| پرچم استرالیا

تاریخچه پرچم استرالیا

پرچم استرالیا در سال 1901 و همزمان با استقلال این کشور از برتیانیا تصویب شد. استرالیا بعد از استقلال از بریتانیا عضویی از کشور های مشترک المنافع شد به همین دلیل پرچم استرالیا نمادی از بریتانیا را در خود دارد.ظاهر و نماد های کلی پرچم استرالیا در سال 1954 به تصویب مقام های استرالیا و ملکه الیزابت رسید. استرالیا بعد از استقلال در برخی از بخش ها حضور تشریفاتی ملکه الیزابت لازم اجرا شد.البته این حضور ملکه الیزابت با رای و انتخاب مردم صورت گرفته است. ملکه الیزابت فرماندار کل استرالیا را انتخاب می کند. فرماندار استرالیا یکی از ارکان اداره امور در این کشور می باشد.رنگ زمینه پرچم آبی انتخاب شد و در پرچم استرالیا از سه نماد اصلی استفاده شده است.

تولید پرچم| پرچم استرالیا

نمادهای پرچم استرالیا

نماد اصلی پرچم استرالیا پرچم بریتانیا می باشد که به معنی وابستگی به ساختار پادشاهی بریتانیا می باشد.ستاره بزرگ در زیر پرچم بریتانیا نشانه ای از عضویت در کشورهای مشترک المنافع می باشد.در سمت راست پرچم پنج عدد ستاره به صورت فلکی وجود دارد. این پنج ستاره نمادی از ایالت های این کشور و قلمرو های آن می باشد.استرالیا دارای چند پرچم غیر رسمی می باشد که هرکدام استفاده ای متفاوت دارند. مردمان این کشور دارای پرچم با همین نماد ها ولی با زمینه قرمز می باشند. نیروی های نظامی نیز در استرالیا دارای پرچم های مختص به خود می باشند.

 

چاپ پرچم کشورها

شرکت ایران پرچم گسترده ترین خطوط تولید پرچم کشورها را دارد. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن چاپ پرچم محصولات خود را بالاترین کیفیت تولید کرده است.پرچم کشورها به دلیل اینکه از مهم ترین نماد های هر کشوری بوده لازم است تا نهایت دقت در تولید پرچم انجام گیرد. پرچم کشورها باید به دقت دوخته، چاپ، تمیز و بدون آلودگی باشد.محصولات تولید شده پرچم کشورها در شرکت ایران پرچم دارای ضمانت کیفیت و ضمانت می باشد. شما می توانید برای خرید فوری پرچم کشورها از شرکت ایران پرچم اقدام کنید. خرید فوری پرچم سبب می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرچم مورد نظر خود را دریافت نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *