دانستی پرچم

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم

 شرکت ایران پرچم با سابقه ای نزدیک به دو دهه در زمینه تولید و چاپ پرچم می باشد.این شرکت با استفاده از تجارت خود در زمینه صنعت پرچم و به روز رسانی دانش و ماشین آلات خود محصولاتی متفاوت را تولید می نماید. این شرکت با تولید پرچم تشریفات مخروطی و چاپ انحصاری آن در خدمت مشتریان می باشد. محصولات ایران پرچم با استفاده از پارچه های مختلف و با کیفیت انجام می گیرد. همچنین ایران پرچم با بهره بردن از چاپ های مختلف اقدام به تولید پرچم کرده است. یکی دیگر از خدمات ایران پرچم طراحی پرچم می باشد. ایران پرچم با استفاده از کادر حرفه ای برای طراحی پرچم مشتریان گرامی آماده می باشد.

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم

 

طراحی پرچم

طراحی لوگو و نشان های مشتریان گرامی یکی از خدمات ایران پرچم می باشد. اگر فایل اصلی لوگو خودتونو ندارین و یا فایلی بی کیفیت دارین دیگه نگران نباش. ما با طراحی مجدد شما و تحویل آن به شما امکان تولید پرچم با کیفیت بسیار عالی را می دهیم. برای چاپ پرچم لازم است که فایل شما با کیفیت بالا باشد تا محصول نهایی زیبایی خود را داشته باشد. برای این منظور ابعاد و کیفیت هر نوع پرچم با دیگری متفاوت خواهد بود. در زمان ثبت سفارش و ارسال لوگو کارشناسان فروش ما به شما درباره کیفیت آن اطلاع رسانی خواهد کرد.

چاپ پرچم

چاپ پرچم باید با رنگی متناسب با محیط خود باشد که برای انتخاب بهترین ها همواره طراحان این مجموعه در کنا شما هستند تا بهترین انتخاب ها در زمینه چاپ پرچم صورت گیرد. دستگاه های چاپ پرچم در ایران پرچم با توجه به تغییر روز به روز سفارشات در حال تغییر است.ایران پرچم دستگاهای چاپ پرچم خود را با همکاری از معروف ترین شرکت های صنعت چاپ تهیه کرده تا پرچم ها با بالاترین کیفیت چاپ و عرضه شوند رنگ های که در دستگاه های چاپ پرچم،ایران پرچم مورد استفاده قرار می گیرد دارای بالاترین کیفیت می باشد تا بتواند خاص ترین رنگ های پرچم را چاپ نماید.

طراحی فونت های خاص در چاپ پرچم 

طراحان ایران پرچم در زمینه طراحی خط و فونت و المان های خطی توانایی بخصوصی دارند لازم به ذکر است که یک نماد نوشتاری از مجموعه شما بسیار می تواند در زیبایی و گیرا بودن پرچم کمک شایانی نماید.چاپ پرچم با متن همیشه می تواند بهترین مدل تولید پرچم باشد.

چاپ تصویر در چاپ پرچم

می توان از تصاویر در چاپ پرچم استفاده کرد که با توجه به دستگاه های چاپ پرچم در ایران پرچم با بالاترین کیفیت امکان پذیر است البته لازم به ذکر است که این ویژگی در همه پرچم ها توصیه نمی شود از تصاویر در پرچم های طرفداری یا مناسبتی می توان استفاده کرد.

از طراحی پرچم تا چاپ پرچم

طراحی پرچم مناسبتی

طراحان ایران پرچم در تمامی مناسبت ها و روزهای ویژه سال می تواند در کمترین زمان طرح مورد نظر شما را طراحی نمایند.همچنین دستگاه های چاپ ایران پرچم در می تواند در کوتاه ترین زمان طرح شما را چاپ و آماده تحویل نماید.

مبنای قیمت گذاری در طراحی پرچم چیست؟

طراحی پرچم در ایران پرچم بر اساس المان های دریافتی از شما می باشد که با توجه به زمانی که برای طراحی آن صرف شود قیمت آن محاسبه می گردد.لازم به ذکر است که این قیمت گذاری هم با توافق صورت خواهد گرفت.همیشه ما خود را موظف به انجام طراحی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می دانیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *