پرچم ایران بزرگ

چاپ پرچم با تکنیک دیجیتال

چاپ پرچم با تکنیک دیجیتال

چاپ پرچم با تکنیک دیجیتال

چاپ یکی از تاثیر گذار ترین متفاوت ترین ابداعات بشر می توان دانست. اگر کمی به اطراف خود با دقت نگاه کنیم حضور این مقوله را بهتر حس می کنیم. چاپ به دنیای بی روح اجسام رنگ و لعاب تازه ای بخشیده است. این چاپ بوده که معنی رنگ ها را و طرح ها را در دنیای ما واقعی کرده است.ابداع چاپ به چند هزار سال قبل از میلاد مسیح (ع) بر می گردد. چاپ همواره مورد استفاده و توجه بشر بوده است و با تغییر در روش های آن، این ابداع خود را فراگیر کرده است.چاپ در هر دوره ی تاریخی تغییرات گسترده ای به خود دیده است. چاپ با پیشرفت خود توانست راه هایی متفاوت برای خود در انواع صنعت ها باز کند. با پیشرفت در صنعت چاپ تبلیغات راه متفاوت تری را برای خود ایجاد کرده است. تبلیغات و چاپ دارای رابطه مستقیم و مکمل یکدیگر هستند.

ابداع چاپ دیجیتال

چاپ هر در دوره ای توسط گوتنبرگ متحول شد. گوتنبریک یک آلمانی بوده که در سال 1452 دستگاه های نوین چاپ را ابداع کرد. او توانست چاپ با استفاده از فناوری متحرک و حرکتی را در کارگاهش ابداع کند.با گذشت سالیان و با ابداع انواع تکنولوژی ها چاپ با فناوری دیجیتال نیز ابداع شد. در این روش انسان کمتری دخالت را دارد. تمامی طرح ها و عکس ها توسط رایانه به دستگاه چاپ فرستاده می شود. در این فناوری نکته که حائز اهمیت بود وجود دنیایی ناتمام از رنگ و طرح در فناوری چاپ دیجیتال می باشد. رنگ ها طرح های مختلفی از اشکال را در صنعت تبلیغات به وجود آورد. طرح های تغییر کرده دنیایی متفاوت از تبلیغات را پیش چشم بینندگان به وجود آورد. این طرح ها سبب شد تا بیشترین استقبال از طرح های رنگی در صنعت چاپ و فناوری دیجیتال شود.

تلفیق هنر و تبلیغات

هنر های جدید باعث شد که در تبلیغات ابزار های نوین به کار گرفته شود. این ابزار نوین چاپ دیجیتال بوده و در گستره آن در تمامی صنوف تبلیغات می توان مشاهده کرد.با گستره تبلیغات و استفاده از ابزار های گوناگون و اثر بخشی مفید تر پرچم نیز وارد این صنعت شد. پرچم تبلیغاتی و تشریفاتی امروزه یکی از مهم ترین نکات در تمامی مجموعه های و شرکت های تجاری و یا دولتی می باشد. امروزه پرچم را در مراسم های ملی، مراسم های نظامی، همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیر باز استفاده از پرچم به عنوان یک ابزار تشریفاتی به علت استفاده از نماد پرچم کشورها بوده است. پرچم همواره نمادی ملی و هویتی بوده است . اما با استفاده از پتانسیل چاپ دیجیتال پرچم نیز به جرگه محصولاتی تبلیغاتی پیوسته است.

 

چاپ پرچم با تکنیک دیجیتال | تنوع چاپ

چاپ پرچم در گذشته با استفاده از تکنیک چاپ سیلک انجام می شده است. اما با ورود تکنولوژی جدید و چاپ دیجیتال تولید پرچم نیز دچار تغییراتی شده است. چاپ پرچم دیجیتال که یک فناوری جدید می باشد محدودیتی در تولید پرچم نخواهد داشت. چاپ پرچم دیجیتال با استفاده از داده های رایانه ای تمامی رنگ را به صورت ویژه ای تولید می کند. چاپ پرچم دیجیتال نسبت به چاپ سیلک دارای سرعت بیشتر می باشد و دارای کیفیت چندین برابری نسبت به چاپ سیلک می باشد. چاپ پرچم دیجیتال دارای مزایای متنوعی می باشد ولی اکنون یک عیب این چاپ را کمی دچار مشکل کرده. قیمت چاپ پرچم دیجیتال نسبت به چاپ سیلک چند برابر می باشد. این هم بدلیل استفاده از رنگ های خاص می باشد.از این قسمت می توان تمامی محصولات تولید پرچم را مشاهده نمائید.

سفارش پرچم با چاپ پرچم دیجیتال

اگر شما قصد بالابردن تشریفات محیطی خود دارید و یا استفاده از تبلیغات محیطی را دارید شما باید اقدام به خرید پرچم کنید.پرچم به شما کمک می کند تا در محیط اداری یا تجاری خود بیشترین استفاده را کنید. خرید پرچم هم باعث بالابردن تشریفات و هم هویت سازمانی یک مجموعه می گردد. پرچم کشورها را می توان یک نماد هویتی دانست که می توان از آن ها در مجموعه های خود استفاده کرد. البته نشان های سازمانی و یا چاپ لوگو خود نشانی از ایجاد یک نماد هویتی می باشد.پرچم های با دارا بودن بیشترین تنوع می توانند نمادی مناسب از تبلیغات در یک محیط اداری یا تجاری باشد. البته این باعث نمی شود که مخاطب از دیدن این نوع تبلیغات در محل شما احساس خوبی نداشته باشد. بلکه به این دلیل که پرچم یک نمادی هویتی است همواره دارای آرامش و سکون در بیننده می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *