گوناگون

سفارش پرچم ایستاده مخروطی

سفارش پرچم ایستاده مخروطی

سفارش پرچم ایستاده مخروطی

سفارش پرچم ایستاده مخروطی در کوتاه ترین زمان را می توانید در شرکت ایران پرچم تجربه کنید. شرکت ایران پرچم محصول پرچم ایستاده مخروطی را به صورت انحصاری تولید و به فروش می رساند. این محصول که در شرکت ایران پرچم برای اولین بار تولید شده است دارای روند تولیدی مشخصی می باشد. البته برخی با استفاده از نام این محصول اقدام به فروش پرچم می کنند. در حالی که روند تولید این پرچم کاملاً اختصاصی می باشد. برخی از تولید کنندگان پرچم با استفاده از یک لایه پلاستیک در بین دو لایه پرچم محصولی کاملاً متفاوت را تولید می کنند. در چاپ و تولید پرچم ایستاده مخروطی هیچ گونه مواد اضافی به پرچم اضافه نمی گردد بلکه این روش یک متد نوین در تولید پرچم می باشد.شما مشتریان گرامی در زمان سفارش پرچم ایستاده مخروطی با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش پرچم از تمامی مشخصه های آن آگاهی پیدا می کنید.

 

دریافت مشاوره رایگان سفارش پرچم

در ابتدا شما با توجه به نوع محصول مورد نظر خود اطلاعاتی کامل را در مورد محصول دریافت خواهید کرد.مشاوره رایگان در زمان سفارش پرچم به شما کمک خواهد کرد تا محصولی مناسب با بهترین کارایی را خریداری نمائید. تمامی محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم دارای مزایا و معایب متفاوتی می باشد.آگاهی از این مزایا و معایب در زمان خرید پرچم بسیار مهم و پر اهمیت می باشد. شما با انتخاب راه های ارتباطی با شرکت ایران پرچم می توانید در کوتاه ترین زمان نسبت به دریافت مشاوره رایگان سفارش پرچم اقدام کنید. کارشناسان فروش ما در ساعات اداری به صورت حضوری و بصورت مجازی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.در ساعات غیر اداری نیز در شبکه مجازی ما می توانید نسبت به دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش پرچم اقدام نمائید. ما در تلاش هستیم تا تمامی خدمات خود را به صورت 24 ساعت به خریداران گرامی ارائه دهیم.

ظاهری متفاوت با پرچم ایستاده مخروطی

پرچم ایستاده مخروطی یکی از خاص ترین و متفاوت ترین محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. شرکت ایران پرچم تمامی محصولات تولیدی خود را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می کنند.پرچم در زمان تولید پرچم یکی عنصر مهم در زیبایی پرچم می باشد. پارچه به زیبایی و ایستایی پرچم بسیار کمک می کند تا ظاهری متفاوت داشته باشد. به طور کلی می توان گفت که پارچه پرچم است که به ایستایی پرچم کمک می کند نه موادی اضافی در بین لایه پرچم. پارچه برای تولید پرچم باید دارای وزن و کیفیتی مشخص باشد و اگر دارای کیفیت پائینی باشد به شدت در زیبایی پرچم تاثیر گذار می باشد. پرچم ایستاده تولید شده در شرکت ایران پرچم از بهترین و با کیفیت ترین پارچه ساتن مات (ساتن آمریکایی) برای تولید پرچم استفاده می شود.

سفارش پرچم ایستاده مخروطی

پرچم مخروطی بصورت دو رو تولید و چاپ می گردد و پرچم تک رو پرچم ایستاده لمینت می باشد. پرچم ایستاده مخروطی بدون استفاده از لایه پلاستیکی و یا لمینتی تولید می گردد. این ویژگی سبب شده تا این محصول قابل شستشو باشد.اما در پرچم ایستاده لمینت به دلیل استفاده از یک لایه پلاستیکی قابل شستشو نمی باشد زیرا آب باعث از بین رفتن پرچم می باشد.همچنین پرچم ایستاده مخروطی در برابر تا خوردگی و یا ضربه مقاوم تر می باشد.در صورت تا خوردگی پرچم به راحتی می توان با اتوکشی پرچم مشکل ظاهری پرچم را برطرف کرد. اما این مزیت در پرچم ایستاده لمینت وجود ندارد. در صورت تاخوردگی و یا برخورد ضربه به سرعت از بین خواهد رفت.توجه داشته باشید که در روند تولید پرچم ایستاده فقط از چاپ دیجیتال می توان استفاده کرد.همین ویژگی سبب بالا رفتن کیفیت ظاهری پرچم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *