دانستی پرچم

طول عمر چاپ پرچم ها چقدر است؟

طول عمر چاپ پرچم ها چقدر است؟

طول عمر چاپ پرچم ها چقدر است؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که طول عمر چاپ پرچم ها چقدر است؟ وقتی به عنوان یک فرد در جامعه حضور پیدا می کنم پرچم هایی با بدترین اشکال رو می بینم. این سوال به ذهنم میاد که چرا استفاده از پرچم بی اهمیت ترین مساله در محیط های کاری ماست! پرچم هایی که شاید همه ما در جامعه مشاهده می کنیم چهره ای خاک خرده و درهم دارن. شاید نداشتن ایستایی مناسب و یا نصب غلط پرچم سبب شده که این محصول پرکاربرد به حاشیه رونده بشه. شما هم می توانید با کمی دقت متوجه این موضوع بشید. مثلاً در بانک ها پرچم ها در بدترین نقط و کنار ترین نقطه نصب می شوند. پرچم ها به شدت کثیف و دارای ظاهری نامناسب شدن. مشکل از تولید کننده یا مصرف کننده هستش؟

طول عمر چاپ پرچم ها چقدر است | تولید پرچم

روند تولید پرچم بسیار نقش مهمی در کیفیت و ایستایی محصول خواهد داشت. تولید پرچم باید با استفاده از مواد اولیه باشه که زیبایی خودشو بتونه حفظ کنه. اما چه اتفاقی سبب شده که بعد از خرید پرچم و به مدت کوتاهی کیفیت پرچم از دست میره . این نکته در ابتدا به استفاده از مواد اولیه مناسب در تولید پرچم بر می گیرد. برخی از پارچه های نامطلوب و یا رنگ های بی کیفیت در زمان چاپ پرچم استفاده می کنند. اما این مساله به نوع استفاده مصرف کننده پرچم باز می گردد. یعنی پرچم بعد از مدتی نیاز به شستشو دارد.ما به کیفیت و ماندگاری محصولاتمون خیلی اهمیت میدیم.تلاش تیم ایران پرچم اینکه محصولات ما عمر و کیفیت بالا خودشونو حفظ کنن. چاپ پرچم یکی از دلایل ماندگاری پرچم هستش.یعنی چاپ پرچم با توجه به چاپ دیجیتال و چاپ سیلک دارای طول عمر متفاوتی می باشد.

تفاوت چاپ پرچم در کیفیت پرچم

چاپ پرچم دارای کیفیت های متفاوت و متغیری هستند. یعنی وقتی شما سفارش پرچم با چاپ سیلک را انتخاب می کنین نمی توانید کیفیتی مثل چاپ دیجیتال را انتظار داشته باشید.قطعاً چاپ دیجیتال به دلیل استفاده از ماشین آلات جدید چاپ دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.چاپ سیلک دقیقاً برعکس چاپ دیجیتال به دلیل روند تولید دستی دارای کیفیت پائین تری هستش. اما یک مساله بسیار مهم در اینجا نقش بازی می کنه اونم استفاده از پارچه در چاپ پرچم هستش. معمولاً استفاده از پارچه های جیر در چاپ سیلک یکی از عوامل کیفیت پائین هستند. ماهیت پارچه های جیر طوری هستند که آلودگی محیط رو به خودشون جذب می کنن. یعنی خاک و گرد و غبار به سرعت بر روی این پارچه نمود پیدا می کنه.

تفاوت میان پارچه پرچم

پارچه های جیر با جذب مواد معلق در هوا آلودگی رو بر روی خودشون نشون میدن. این نوع پارچه قابلیت شستشو نداره یعنی وقتی کثیف بشن امکان تمیز کردن اون وجود ندارد . اما داستان ساتن که در چاپ دیجیتال پرچم استفاده می شه کاملاً متفاوته.ساتن ها با داشتن بافت کاملاً متفاوت و استفاده از پنبه بالاتر در تولید پارچه آلودگی رو کمتر به خودشون جذب می کنند. اما وقتی پرچم چاپ دیجیتال شما کثیف بشه اصلاً جای نگرانی نیست. به راحتی می توان اونو با استفاده از مواد شوینده معمولی تمیز کرد. البته ییشنهاد ما اینه که این شستشو به خشکشویی ها سپرده بشه مخصولاً وقتی محصول مورد نظر پرچم مخروطی باشه. پرچم مخروطی به دلیل لایه نگهدارنده بین پارچه باید حتماً توسط اتو بخار صاف و دوباره ترمیم بشه.البته پیشنهاد ما برای شستشو پرچم حتماً تحویل به خشک شویی می باشد. شستشو شما شاید باعث آسیب رسیدن به پرچم شود.

شستشو پرچم

پرچم چاپ دیجیتال همانطور که اشاره شد قابلیت شستشو داره. شما با استفاده از یک آب با دمای معمولی و کمی مواد شوینده لباس می توانید پرچم را تمیز کنید. پرچم را می توان در ماشین لباسشویی گذاشت و آنرا شست و بعد از ان اتوکشی کرد. هر کدام از محصولات ما که قابل شستشو باشند شما می توانید به راحتی آنرا تمیز و مجدداً مثل روز اول از آن استفاده کنید. اما در پارچه های جیر این امکان وجود ندارد البته برخی پارچه های جیر را قابل شستشو بیان می کنند. در حالی که با شستشو پارچه جیر این نوع پارچه دچار کچلی و بوری می شود.اما پارچه های ساتن بسیار متفاوت تر از پارچه های مورد استفاده در چاپ سیلک می باشد.کارشناسان فروش پرچم ایران پرچم آماده ارائه مشاوره رایگان سفارش پرچم به شما هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *