دانستی پرچم

نحوه چاپ پرچم ساحلی

پرچم ساحلی با پایه پرچم گرانولی

نحوه چاپ پرچم ساحلی

در ادامه مقالات آموزشی شرکت ایران پرچم قصد داریم به نحوه چاپ پرچم ساحلی بپردازیم. پرچم‌ها به طور کلی از یک روند خاص و یکسانی چاپ و تولید می‌شوند. مدل و نوع پرچم تعیین کننده نحوه چاپ پرچم است. پرچم با ابعاد و اندازه‌های گسترده و بزرگ با پرچم کوچکتر چاپی متفاوت را دارند. البته روش یکی بوده ولی استفاده از دستگاه چاپ پرچم متفاوت خواهد بود. پرچم تشریفات و پرچم رومیزی از روشی چاپی متفاوت نسبت به پرچم ساحلی بهره می‌برند. برای چاپ پرچم ساحلی روش دیسپرس کردن رنگ از روی کاغذ بر روی پارچه متفاوت بوده که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت. اگر در مورد چاپ پرچم به اطلاعات بیشتر نیاز دارید به مقاله مزایا چاپ پرچم دیجیتال مراجعه کنید. ایران پرچم تولید کننده پرچم ساحلی بادبانی و مدل‌های مختلف دیگر با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میباشد. ارائه مشاوره رایگان خرید پرچم یکی از خدمات متمایز ایران پرچم می‌باشد.

تماس با ما

چاپ دیجتال پرچم ساحلی

چاپ دیجیتال با دستگاه مخصوص انجام و مانند چاپ سیلک، چاپ لیزر، چاپ اسیدی و… بصورت دستی انجام نمی‌شود. قابلیت شستشو و عدم وجود محدودیت در چاپ طرح دلخواه از مزایای بسیار مهم در این نوع چاپ میباشد. سرعت و دقت بالا و چاپ در کوتاه‌ترین زمان از دیگر قابلیت‌‎های آن میباشد. برای چاپ طرح دلخواه بر روی پرچم ساحلی طرح بصورت مستقیم بر روی پارچه انجام شده و مانند پرچم تشریفات ابتدا بر روی کاغذ چاپ طرح انجام نمی‌شود. بلافاصله بعد از چاپ، پارچه مستقیم به سمت کوره دستگاه هدایت شده تا رنگ‌ها در آن ثابت و پخته شوند. مدت زمانی که باید پارچه در کوره پخته و عبور کند زمانی بین 5 تا 7 دقیقه می‌باشد. کیفیت نهایی و زیبایی پرچم بعد از عبور از کوره مشخص و قابل مشاهده است.

نحوه چاپ پرچم ساحلی

کوره چاپ دیجیتال چیست؟

کوره قسمتی از دستگاه چاپ دیجیتال بوده که برای تثبیت و پخت رنگ مورد استفاده میباشد. چند هیتر برقی وظیفه تامین گرمای کوره را به عهده دارند. دما و حرارت باید به نحوی باشد که به بافت پارچه آسیبی وارده نکرده و فقط باعث پخت شدن رنگ شود. حرارت مناسب در زمان پخت پارچه 350 درجه سانتی گراد بوده که با استفاده از توربو فن این حرارت سرتاسر پارچه را در بر می‌گیرد. 10 الی 15 ثانیه مدت زمان عبور هر سانت از پارچه پرچم ساحلی درون کوره می‌باشد. امکان تولید تست رنگ در پرچم ساحلی بدلیل کوره آن وجود ندارد. تست رنگ به انتخاب بهتر رنگ مجموعه‌هایی که بر روی رنگ خود تمرکز زیادی دارند اهمیت و جایگاهی ویژه دارد.

نحوه چاپ پرچم ساحلی

چگونه از رنگ پرچم ساحلی خود مطمئن شویم؟

همواره مشتریان در زمان سفارش پرچم از رنگ نهایی بعد از چاپ پرچم خود هراس دارند. رنگ اصلی‌ترین مسئله در زمان چاپ بوده که باید با دانش و تجربه کافی نسبت به تولید آن اقدام کرد. ما در ایران پرچم اکثر محصولات خود را قبل از چاپ، با ارائه تست رنگ به مشتری تولید میکنیم. تست رنگ ابعادی در حدود 5 سانت دارد و برای اطمینان مشتریان گرامی تولید می‌شود. یکعدد تست رنگ هزینه‌ای نداشته و در صورت تغییرات زیاد در رنگ و درخواست انجام چندین تست رنگ هزینه اضافی برای مشتری خواهد داشت.برای مشاهده ویدیو چاپ پرچم به کانال آپارات ایران پرچم مراجعه کنید.

نحوه چاپ پرچم ساحلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *