گوناگون

سفارش پرچم هلند

پرچم هلند

سفارش پرچم هلند

شرکت ایران پرچم از بزرگترین تولید کنندگان پرچم کشورها در ایران می باشد. این شرکت افتخار دارد اعلام کند تمامی محصولات پرچم به صورت ویژه در این شرکت تولید می گردد. انواع مختلف پرچم های تبلیغاتی و تشریفاتی از جمله محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. پرچم کشورها با استفاده از انواع مختلفی از چاپ ها تولید می گردد. پرچم کشورها همچنین بر روی طیفی وسیع از پارچه های در این شرکت تولید می گردد. تنوع بالا محصولات سبب شده تا مشتریان گرامی بتوانند راحت تر نسبت به سفارش پرچم خود اقدام کنند. سفارش پرچم هلند و سایر پرچم کشورها را می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر ثبت نمائید. توجه داشته باشید که سفارش پرچم کشورها در ایران پرچم در کوتاه ترین زمان خدمت مشتریان عرضه می گردد.

 

تاریخچه پرچم هلند

پرچم پادشاهی هلند اولین بار در سال 1937 میلادی ثبت و مورد استفاده قرار گرفت.پرچم هلند به عنوان نشانه ملی و پرچم ملی شناخته می شود.پرچم هلند دارای سه نوار افقی که دارای سه رنگ متفاوت می باشد.رنگ قرمز، رنگ سفید و رنگ آبی به ترتیب از بالا به پائین قرار گرفته اند.پرچم هلند در سابق در پرچم کشورهای مستعمره خود مانند اندونزی وجود داشت. اما بعد از انقلاب و اعلام استقلال این کشور نماد پرچم هلند از پرچم اندونزی حذف شد.

پرچم هلند یکی از قدیمی ترین پرچم های در میان پرچم کشورهای با نوار افقی بوده است. طبق اسناد تاریخی پرچم هلند الهام بخش پرچم کشورهای روسیه و فرانسه نیز بوده است. همچنین پرچم لوکزامبورگ دارای شباهت بسیار نزدیکی به پرچم هلند می باشد با این تفاوت که دارای رنگ های تیره تری می باشد. شباهت ظاهری سبب ایجاد یک جدال سیاسی در داخل کشور که از سال 2006 میلادی آغاز شده است.

تولید پرچم| پرچم استرالیا

در گذشته یک پرچم دیگر نیز به عنوان نمادی کشور هلند مورد استفاده قرار می گرفت. این پرچم به نام دوک بورگوندی امروزه شناخته می شود که نشانی از شاخه های هرس شده بودند که به صورت ضربدر بر روی هم قرار گرفته اند.بعد از مدتی که کشور هلند توسط ناپلئون فتح و به این کشور ضمیمه شد پرچم هلند نیز تغییر کرد. برادر ناپلئون به عنوان حاکم بر این کشور انتخاب شد. او در تلاش بود تا به روح ملی گرایی مردمان این کشور احترام بگذارد. او تلاش کرد تا بتواند پرچم قبلی هلند را مجدد مورد استفاده قرار دهد اما این موضوع باعث درگیری او با ناپلئون شد.در سال 1813 میلادی هلند توانست مجدد استقلال خود را از فرانسه بگیرد.آنها به سرعت پرچم خود را به پرچم قبلی تغییر دادند. 

پرچم هلند

رنگ آبی پرچم نشان دهنده صلح، دوستی، صلح، دریا، آسمان در پرچم هلند می باشد.رنگ قرمز پرچم هلند مانند رنگ قرمز سایر پرچم کشورها یکی و نشان از یک چیز می باشد.رنگ قرمز نمادی از خون ریخته شده در راه وطن می باشد. رنگ سفید پرچم نیز هم به همین صورت نمادی از پاکی و صداقت می باشد.پرچم هلند در مدت زمانی نیز به عنوان پرچم در مناطقی از بزریل مورد استفاده قرار گرفت. در مدت زمانی که این کشور به روی مختلف جهان حکومت می کرد پرچم خود را به عنوان پرچم رسمی آن مناطق استفاده می کرد. 

خرید پرچم هلند

پرچم هلند بصورت پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز و ساحلی تولید و عرضه می گردد. پرچم هلند با استفاده از مرغوب ترین پارچه های ساتن تولید می گردد که سبب زیبایی و طول عمر بالای پرچم می شود. خرید پرچم هلند در شرکت ایران پرچم با مناسب ترین قیمت امکان پذیر می باشد. علاوه بر پرچم هلند، ایران پرچم تمامی پرچم کشورها را در خطوط تولید خود چاپ می کند. البته پرچم های که در قانون اساسی برای تولید و چاپ آن ممنوعیت آورده نشده باشد.شما می توانید پرچم مورد نیاز خود را بر روی هر ابعادی سفارش و خریداری نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *