پایه پرچم

قیمت پایه پرچم

قیمت پایه پرچم

قیمت پایه پرچم

پایه پرچم یک محصول مکمل برای انواع پرچم می باشد. پایه پرچم محل قرار گیری و نصب پرچم می باشد. پایه پرچم در دید بصری و زیبایی ظاهری پرچم بسیار تاثیر گذار و مهم می باشد. پایه پرچم هر چه دارای رنگ و ظاهری مناسب تر باشد بیشتر جذب کننده خواهد بود. پایه پرچم کمک می کند که پرچم ایستایی عالی داشته باشد. پایه پرچم در پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم ساحلی و پرچم اهتزاز بسیار مهم می باشد. البته این به معنی این نیست که پرچم های دیگر پایه بی اهمیتی دارند. بلکه این پرچم ها به دلیل نزدیکی به دید بیننده بسیار با اهمیت می باشد. پایه پرچم در رنگ و مدل های مختلفی تولید می شود. این خود یکی از دلایل این اهمیت است که بتوان پایه پرچم مناسب تری انتخاب کرد. پایه پرچم باید به نحوی انتخاب شود که بیشترین هماهنگی را با محیط خود داشته باشد. در ادامه به قیمت پایه پرچم می پردازیم.

انواع پایه پرچم

پایه پرچم در انواع مختلفی تولید و اشکال هندسی متفاوتی تولید می گردد. در پایه پرچم تشریفات اشکال هندسی پنجه شیری، خورشیدی، استیل، فلزی، سنگی و… تولید و عرضه می گردد. پایه پرچم رومیزی در مدل های سنگی، فلزی، خاتم، پلکسی، شیشه ای و… تولید می گردد. پایه پرچم اهتزاز نیز در اشکال گرد و شش ضلعی و کوره ای و آبکاری تولید می گردد. همچنین در پرچم ساحلی پایه پرچم ایرانی، خارجی، گرانولی تولید می گردند. هر کدام از این مدل های پرچم با توجه به مواد و متریال های به کار رفته در آنها قیمت گذاری می گردد.پایه پرچم تشریفات با توجه به وزن فلزی که در تولید پایه پرچم به کاررفته قیمت گذاری می شود. بنابراین پایه پرچم تشریفاتی که دارای قیمتی پائین تری است نشانه ای از قیمت مناسب آن نمی باشد. باید در زمان خرید پایه به وزن آن توجه کنید.

Flag base price

مواد مورد استفاده در تولید پایه

در پایه پرچم تشریفات از موادی که در تولید پایه پرچم از آن استفاده می شود چدن است. این مواد به دلیل داشتن وزن مناسب و خاصیت شکل پذیری مناسب آن می باشد. همچنین این فلزی دارای قیمت مناسب تری می باشد.البته در مدل های دیگر پایه پرچم تشریفات متریال مورد استفاده در آن مهم می باشد. مواد سنگ، شیشه و یا سنگ معیار قیمت گذاری آنها وزن نبوده بلکه به میزان کیفیت آن ها بستگی دارد.در پایه پرچم از مواد گسترده ای می توان استفاده کرد دلیل آن هم ایجاد زیبایی و جذابیت متفاوت می باشد. در پایه پرچم اهتزاز نیر معیار اصلی برای قیمت گذاری وزن پایه پرچم می باشد. همچنین نوع تولید پرچم و رنگ کاری آن جزء دیگر موارد برای قیمت گذاری می باشد.

قیمت انواع پایه

قیمت انواع پایه پرچم را می توانید به راحتی از شرکت ایران پرچم استعلام بگیرد. برای این کار کافی است تا بخش فروش شرکت ایران پرچم ارتباط برقرار کنید. بخش فروش ایران پرچم در هر ساعت هم از طریق راه های ارتباطی زیر و هم از طریق چت آنلاین سایت پاسخگویی شما خواهند بود. ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم بهترین قیمت را برای خرید مشتریان گرامی عرضه نمائیم. کیفیت بالا محصولات ما سبب شده تا قیمت متفاوت تری نسبت به سودجویان داشته باشد. توجه داشته باشید که در زمان خرید پایه پرچم به کیفیت و نوع آبکاری پایه و وزن پایه توجه نمائید. شرکت ایران پرچم با نزدیک به دو دهه سابقه در زمینه تولید پرچم محصولات خود را با بالاترین کیفیت و ماندگاری عرضه می نمائید. این مسئله دلیل آصلی برای ماندگاری نام ایران پرچم در صنعت چاپ و تولید پرچم می باشد.میزبان شما و همراه شما برای خرید مطئمن و آسوده هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *