پرچم ایران بزرگ

خرید پرچم ایران در ابعاد مختلف

Buying the Iranian flag in different dimensions

خرید پرچم ایران در ابعاد مختلف

پرچم ایران یک نماد اصلی و پر اهمیت در تشریفات اداری مجموعه ها و شرکت ها می باشد. پرچم ایران و یا به طور کلی پرچم کشورها هویت یک سرزمین و یک ملت می باشد. استفاده از پرچم در محل خود باعث ایجاد حس وطن دوستی و احترام به ارزش یک ملت می شود. پرچم کشورها و یا پرچم ایران به طور کلی به صورت ویژه مورد احترام می باشد. بی احترامی به پرچم کشورها به عنوان یک توهین به یک ملت و یک سرزمین شمرده می شود.پرچم کشورها همواره نمادی از احترام به طرف مقابل می باشد. همانطور که می دانیم پرچم ها در زمان استفاده دارای آداب و تشریفاتی خاص می باشد که اهمیت این پرچم را می رساند. خرید پرچم ایران در ابعاد مختلف دلیل بر اهمیت استفاده از المان پرچم می باشد.

 

ابعاد های متنوع در چاپ پرچم ایران

برای این که از پرچم ایران به توان در تمامی محیط ها استفاده کرد باید از روش های مختلفی در روند چاپ پرچم استفاده کرد. مثلاً ابعاد و اندازه پرچمی که در محل مسقف نصب می شود با پرچمی که در ارتفاعی بلند نصب می گردد بسیار متفاوت است. پرچم های مورد استفاده در یک دیدار ورزشی ملی و یا در یک روز خاص ملی و تاریخی متفاوت و متناسب با آن می باشد. بر همین اساس و با توجه به این موضوع است که پرچم ایران دسته بندی می شود و در گروه های مختلف تولید می گردد.پرچم ایران در گروه های پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی، ابر پرچم تولید و به فروش می رسد. در بالا اشاره شد که هر کدام این گروه از پرچم ها، برای استفاده در محیط های ویژه ای تولید و چاپ می گردد.

پرچم تشریفات ایران

گروه پرچم تشریفات ایران یک گروه ویژه و یک نماد سمبلیک و بسیار مهم در بین پرچم ها می باشد. از پرچم تشریفات در محیط های اداری و یا محیط های با تشریفات خاص استفاده می شود . معمولاً مکان نصب پرچم تشریفات ایران محیط های سربسته و مسقف می باشد. از پرچم تشریفات در مراسم های سیاسی و دیدار های بین المللی و یا در زمان هر گونه ملاقات رسمی و یا در کنار میز مدیران مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم تشریفات ایران در بین پرچم ها دارای اهمیت و جایگاه ویژه و بالایی می باشد. برای خرید پرچم تشریفات شما می توانید نوع پارچه مورد استفاده در تولید پرچم را انتخاب کنید.البته این هم بسته به نوع چاپ مورد استفاده در تولید پرچم تشریفات دارد. شما فقط در چاپ پرچم دیجیتال می توانید نوع پارچه خود را انتخاب نمائید.

 

پرچم رومیزی ایران

پرچم رومیزی ایران از نظر جایگاه و اهمیت در مکان بعدی قرار دارد. از پرچم رومیزی معمولاً به عنوان یک پرچم مکمل استفاده می شود.البته این همیشه از پرچم رومیزی به عنوان مکمل استفاده نمی شود بلکه می توان به عنوان نماد اصلی استفاده کرد. همانطور که از نام این پرچم مشخص است محل قرارگیری آن بر روی میزهای پیشخوان، میزهای مدیریت و اجلاس می باشد.پرچم رومیزی می تواند با استفاده از چند نوع پارچه تولید گردد. البته باز هم این موضوع به انتخاب نوع چاپ پرچم برمی گردد. برای تولید پرچم رومیزی ایران می توان از چاپ دیجیتال، چاپ سیلک و چاپ اسیدی استفاده کرد.هر کدام از این نوع چاپ ها دارای مشخصات و تفاوت هایی می باشد.برای اطلاع از تفاوت چاپ پرچم به مقاله چاپ پرچم رومیزی مراجعه نمائید.

خرید پرچم ایران در ابعاد مختلف

پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران در محیط های بیرونی و روباز مورد استفاده قرار می گیرد. از پرچم اهتزاز در تمامی سطح شهر به طور گسترده استفاده می شود . بلند ترین پرچم ها که در محیط های شهری استفاده می شود پرچم اهتزاز می باشد.پرچم اهتزاز با استفاده از چند نوع چاپ تولید می گردد از جمله چاپ دیجیتال و چاپ سیلک و اسیدی. برای چاپ پرچم اهتزاز ایران کمتر از چاپ دیجیتال استفاده می شود با توجه به ابعاد بزرگ این پرچم قیمت آن توجیح نخواهد داشت. می توان پرچم اهتزاز ایران را با قیمت بسیار پائین تر با چاپ اسیدی و سیلک خریداری کرد. تمامی نمونه و مدل های چاپ پرچم در شرکت ایران پرچم برای فروش موجود می باشد.پرچم اهتزاز معمولاً با پارچه هایی تولید می گردد که از هر دو سمت قابل مشاهده باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *