گوناگون

پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی باطرح شما

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی که تولید آن یکی از ملزومات در محیط های اداری و شغلی می باشد بناگری روشن از نماد و قدرت مجموعه شما می باشد.در این نوع پرچم که جایگاه نصب آن از اسم آن مشخص است بر روی میز تمامی افراد شاغل در یک مجموعه قرار می گیرد.

چاپ پرچم رومیزی

پرچم دوخت معمولی

در این نوع پرچم رومیزی در ابعاد cm 20*30 تولید می شود و دارای پارچه ساتن مات و ساتن براق می باشد در چاپ دیجیتال تمامی طراح ها و رنگ ها قابل پیاده سازی است ولی در چاپ سیلک و مابقی چاپ ها که پارچه جیر است قدرت مانور دهی در تولید رنگ ها و طرح ها بسیار محدود است.

پرچم مخروطی

در این نوع پرچم رومیزی یک لایه چسب به پرچم رومیزی اضافه می گردد تا ایستایی و زیبایی کار دو برابر شود در این روش که بهتر است بدون ریشه تولید شود معمولا این نوع پرچم رومیزی را بر روی پارچه ساتن براق سفارش می دهند تا لوگو زیباتر به نظر بیایدو کار دارای حس تازگی باشد.

پرچم رومیزی اِل و تی

این نوع پرچم رومیزی که سایز آن کوچک تر از رومیزی های معمولی می باشد ولی دارای پایه های مخصوص و دارای مدل های بسیار خاص می باشد که این نوع پرچم رومیزی طرفداران خود را دارد در این نوع پرچم رومیزی که معمولا بدون ریشه است بوسیله لیزر لبه های آن بریده می شود و با دستگاه چاپ دیجیتال چاپ می شود که در زمینه طرح رنگ هیچ گونه محدودیت وجود ندارد.

پرچم رومیزی تی

پرچم چاپ سیلک

در این نوع پرچم رومیزی که به وسیله شابلن و رنگ شیمیایی تولید می گردد و این نوع رومیزی دارای محدودیت در طرح و رنگ می باشد و جنس پارچه آن جیر می باشد که تولید آن بازه زمانی طولانی تری نسبت به چاپ دیجیتال طی می کند که از لحاظ زمانی دارای بار منفی است.

 نحوه سفارش پرچم

برای سفارش پرچم رومیزی و خرید پرچم رومیزی می توانید به راحتی از تمامی راه های ارتباطی ما خرید پرچم رومیزی خود را انجام دهید.تولید پرچم رومیزی در ایران پرچم با بالاترین کیفیت و سرعت انجام خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *