دانستی پرچم

لیست قیمت خرید پرچم

لیست قیمت خرید پرچم

لیست قیمت خرید پرچم

لیست قیمت خرید پرچم در زمان سفارش پرچم بسته به روند تولید پرچم شما می باشد.آگاهی از نوع پارچه و نوع چاپ پرچم در زمان تولید پرچم ضروریست. استفاده از پارچه های بی کیفیت و چاپ پرچم با رنگ غیراستاندارد موجب تولید پرچم با قیمت پائین می شود. پس مهم است که در زمان سفارش پرچم از مواد اولیه یا پارچه مورد استفاده در تولید پرچم اطلاعات کافی داشته باشید. امروزه طیف گسترده ای از پارچه ها در تولید پرچم استفاده می شود . بیشتر این پارچه ها که مورد استفاده قرار می گیرد دارای کیفیت مطلوب و بالایی نمی باش.بنابراین لیست قیمت خرید پرچم هر چه پائین تر باشد نشان از کیفیت آن نیست. شرکت ایران پرچم با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه از جمله پارچه پرچم و رنگ استفاده شده در چاپ پرچم محصولاتی متفاوت را تولید و عرضه می کند.

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم تشریفات به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما باید از آن اطلاعات دقیق داشته باشد. استفاده نوع پارچه، نوع چاپ پرچم، نحوه دوخت پرچم و مدل استفاده از ریشه پرچم. همگی اینا عواملی هستند که در صورت تغییر و یا استفاده از مواد نا مرغوب به طور چشمگیر قیمت پرچم تشریفات را تغییر می دهند. در زمان سفارش پرچم امری که بیشتر دیده می شود استفاده از نام کلی پارچه ساتن می باشد.این در حال است که پارچه ساتن دارای تنوع فوق العاده بالایی بوده و در نمونه های مختلف و کیفیت های بسیار متفاوت تولید می گردد. پارچه ساتن با کیفیت و مناسب تولید پرچم تشریفات با نام اصلی پارچه ساتن آمریکایی شناخته می شود. توجه داشته باشید این پارچه دارای وزن مشخص و بافت کاملاً متفاوت با سایر پارچه ها می باشد.پس در زمان ثبت سفارش پرچم به نام پارچه ساتن اکتفاء نباید کرد.

مساله بعدی که در قیمت پرچم تشریفات تاثیر گذار می باشد تک رو(لمینت) یا دو رو (مخروطی یا ساده) بودن پرچم می باشد. برخی نیز با استفاده از نام کلی پرچم و بدون اطلاع مشتری از نحوه تولید پرچم اقدام به فروش آن می کنند. لازم است تا شما اطلاعات کاملی از نحوه تولید پرچم تشریفات خود داشته باشد. حروف کلی و مختصر نشان دهنده نوع مواد استفاده برای پرچم تشریفات نمی باشد. سودجویان به راحتی با اعلام قیمت پائین و تولید محصول بی کیفیت مشتریان را اغوا می کنند.تمامی محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم دارای ضمانت کیفیت برای مشتریان گرامی می باشد.

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات در انواع مختلفی تولید می گردد. باید توجه داشت که وزن پایه پرچم تشریفات شما چه وزنی دارد و به چه صورت آبکاری شده است. پایه پرچم تشریفات اگر دارای کیفیت مطلوبی نباشد بعد از مدت کوتاهی رنگ خود را از دست می دهد. پایه پرچم تشریفات از رنگ طلایی یا نقره به رنگ سبز تغییر رنگ خواهد داد. پایه پرچم از فلز تهیه شده است و وزن پایه پرچم در قیمت آن تاثیز گذار است. پایه پرچمی که دارای وزن کمتری باشد به مراتب قیمتی پائین تر و کیفیتی در درجه پائین تر خواهد داشت.خرید پرچم بی کیفیت برای مجموعه شما حالت منفی دارد تا بار مثبت آن.پس در زمان خرید باید نهایت دقت را در مورد محصول مورد نظر انجام داد.

                                                           

تفاوت میان پایه پرچم با کیفیت و پایه پرچم متفرقه

قیمت پرچم

پس با توجه به نکاتی که در بالا اشاره شد اکنون باید به مقایسه قیمت پرچم پرداخت . می توان محصولی بی کیفیت با کمترین ماندگاری را خرید کرد یا محصولی با کیفیت با ماندگاری بالا. برای اطمینان از تولید پرچم با کیفیت می توان به صورت حضوری نمونه محصولات ما را مشاهده کرد. و یا با درخواست ارسال نمونه پرچم محصول تولیدی را مشاهده کنید. کارشناسان ما نمونه محصول مورد نظر شما را با پارچه مورد نظر و چاپ آن خدمت مشتریان گرامی ارسال می کنند.برای دریافت استعلام قیمت خرید پرچم می توانید با کارشناسان ما در تمامی ساعت در ارتباط باشید.پل های ارتباطی ما با مشتریان گرامی به شرح زیر بوده که می توانید برای ارتباط با ما استفاده کنید. از این قسمت نیز می توانید به بخش تماس با ما بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *