دانستی پرچم

چاپ فوری پرچم

چاپ پرچم ایستاده با طرح دلخواه

چاپ فوری انواع پرچم تبلیغاتی

زمان استاندارد برای تولید و چاپ هر نوع پرچم از 2 تا 3 روز کاری با توجه به تعداد سفارش پرچم می‌باشد. اما اگر قصد سفارش پرچم و تحویل آن در کمترین زمان را دارین امکان استفاده از خدمت چاپ پرچم فوری شرکت ایران پرچم وجود دارد. شرکت ایران پرچم با استفاده از مدرنترین خط تولید و چاپ پرچم در کشور محصولات را در کوتاهترین زمان تولید می‌کند. بازه زمانی 2 تا 3 روز به دلیل وجود سفارش و قرارگیری نوبت چاپ بعد از آخرین سفارش بوده اما با ثبت سفارش و چاپ فوری پرچم به سفارش شما اولویت داده شده که سفارش شما زودتر چاپ شود.

چاپ پرچم رومیزی باطرح شما

چاپ پرچم رومیزی

چاپ فوری ساحلی

امروزه کاربردی‌ترین پرچم تبلیغاتی، پرچم ساحلی در دو سایز 3 متری و 2 متری بوده که امکان چاپ فوری آن وجود دارد. برای تولید این محصول از پارچه ساتن و یا راشل و با چاپ دیجیتال قابل شستشو همراه با پایه گرانولی، فلزی و مخزنی آبی و شنی بفروش می‌رسد. بدلیل خرید مستقیم پرچم از تولیدکننده قیمت تمام شده محصول پائین تر از قیمت محصولات سایر مجموعه‌ها است.

پرچم ساحلی بادبانی

چاپ پرچم ساحلی

خرید پرچم ساحلی و بادبانی

چاپ فوری پرچم ایستاده

یکی دیگر از محصولات مورد نیاز مجموعه، شرکت و کسب و کارهای مختلف برای معرفی برند و خدمات شما پرچم ایستاده می‌باشد. این پرچم به دلیل ایستایی و دید عالی برای معرفی برند و لوگو شما بهترین المان تبلیغاتی است. اگر شما در یک رویداد و یا یک نمایشگاه قصد شرکت دارین و زمانی اندک برای سفارش پرچم دارین با چاپ فوری پرچم امکان خرید این محصول وجود دارد.

چاپ فوری پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یک محصول مکمل برای ایستاده که به دلیل داشتن قیمت مناسب بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از بالاترین تنوع در بین انواع پرچم برخودار بوده و به این دلیل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت این محصول بستگی به تعداد سفارش پرچم داشته و هر چه تعداد سفارش بیشتر قیمت نیز به طور محسوسی کاهش پیدا خواهد کرد.

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی

معرفی چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال توسط دستگاه‌های چاپ سابلیمیشن انجام می‌گیرد. رنگ این نوع چاپ اختصاصی با قابلیت انتقال بالا به پارچه و در برابر تمامی شرایط مقاوم است. دستگاه چاپ دیجیتال بدون دخالت انسان و با جدیدترین تکنولوژی کار چاپ را انجام می‌دهد. چاپ دیجیتال بلافاصله بعد از چاپ بر روی پارچه قابل استفاده و زمانی برای خشک شدن و یا ثابت کردن رنگ‌های آن مورد نیاز نیست. از مزیت‌های چاپ دیجیتال نسبت به سایر چاپ‌ها میتوان به قابلیت شستشو و چاپ بالای طیف رنگی اشاره کرد.

معرفی چاپ سیلک

چاپ سیلک با استفاده از یک شابلون و یک نقاله انتقال رنگ و چاپ بر روی پارچه انجام می‌گیرد. این روش چاپ به یک زمان نیاز داشته تا طرح و لوگو چاپی خشک و آماده استفاده شود. چاپ سیلک یک روش دستی که از دستگاهی استفاده نشده و این نوع چاپ را می‌توان روشی سنتی دانست. در چاپ سیلک رنگ‌ها به صورت دستی مخلوط و ساخته شده تا رنگ مورد نظر به دست بیاید. در چاپ سیلک، چاپ رنگ و طرح دارای محدودیتی چاپی می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *