۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

نماد پرچم برزیل

نماد پرچم برزیل

پرچم بزریل با توجه به طرح و استفاده از رنگ های خاص یکی از شناخته ترین پرچم کشورها ست. این پرچم بااستفاده از طبیعت و سرزمین بینظیر این کشور طراحی شده که هربیننده ای را بخود جذب میکند. علاوه بر این موضوع به دلیل گردش پذیر بودن این کشور و یکی از مقاصد پرچاذبه برای توریست ها سبب شده جایگاهی ویژه پیدا کند. شرکت ایران پرچم یکی از بزرگ ترین تولید کننده های پرچم کشورها می باشد. این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنیک های تولید پرچم و ساخت پرچم توانسته متفاوت ترین محصولات را تولید نمائید. اگر قصد خرید پرچم بزریل را دارید و یا می خواهد درباره این پرچم بیشتر بدانید همراه ما باشید. برای سفارش پرچم به صورت آنلاین و یا حضوری می توانید با استفاده از راه ارتباطی زیر اقدام کنید.شبکه های اجتماعی این شرکت در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سفارشات شما هستند. در ادامه به تاریخچه و نماد پرچم برزیل می پردازیم.

سفارش پرچم

درباره سرزمین برزیل

برزیل بزرگترین و پرچمعیت ترین کشور در قاره آمریکای جنوبی می باشد. زبان مردم برزیل پرتغالی برزیلی می باشد و پایتخت آن شهر برزیلیا می باشد.این کشور پهناور در قسمت شرقی قاره آمریکایی جنوبی قرار گرفته است. این کشور تقریباً با تمامی کشورهای آمریکای جنوبی هم مرز می باشد و فقط با کشورهای اکوادور و شیلی مرزی ندارد. این کشور با داشتن منابع طبییعی گسترده یکی از حاصلخیرترین کشورها در جهان می باشد. این کشور دارای مزارع کشاورزی و نیروی کار فراوان می باشد که سبب شده این کشور را به یک قدرت در سطح جهانی تبدیل نمائید. جنگل های آمازون که یکی از با ارزش ترین جنگل های می باشد بخش اعظمی از آن در این کشور واقع شده است. دین رسمی در کشور برزیل مسحیت کلیسای رم می باشد.

تاریخچه و نماد پرچم برزیل

پرچم بزریل از یک کره زمین به رنگ آبی همراه با ستاره های تشکیل شده است. تعداد ستاره های بر روی این کره گرفته شده از تعداد ایالت ها کشور برزیل می باشد. این کره با یک نوار سفید رنگ و با شعار نظم و پیشرفت همراه شده است. نماد کره زمین بر روی یک لوزی زرد رنگ بر روی یک پس زمینه سبز رنگ قرار گرفته است.پرچم کشور بزریل برای اولین با در سال 1889 طراحی و به عنوان پرچم ملی مورد استفاده قرار گرفته است.تاریخچه و نماد پرچم بزریل با ورود پرتغالی ها به این کشور و استعمار این کشور تعریف شده است. بیشتر مردمانی که به این سرزمین توسط پرتغالی ها آورده شده اند برده هایی از سرزمین آفریفا می باشد. در قانون اساسی آورده شده است که اگر ایالتی اضافه و یا حذف شود باید در تعداد ستاره های پرچم تغییر داده و بروز رسانی شود.محل دقیق قرار گیری ستاره های در پرچم این پرچم را به یکی از سخت ترین پرچم ها تبدیل کرده است.

نماد پرچم برزیل

رنگ های پرچم برزیل نماد چیست؟

رنگ های پرچم بزریل جزئ شاخص ترین رنگ ها و نماد ها در بین پرچم کشورها می باشد. این رنگ ها به حدی در چشم بیننده جذابیت ایجاد کرده است که دارای محبوبیت فراوانی است. رنگ سبز زمینه پرچم گرفته شده از جنگل های استوایی و آمازون یا زمین های حاصلخیز این کشور می باشد. رنگ زرد استفاده شده در پرچم به معنی غنی بودن این سرزمین از نظر معادن و نعمت های بالقوه کشور برزیل می باشد.نماد های دیگر پرچم کره زمین بوده که در وسط پرچم قرار گرفته و نمادی است از عظمت و پهناوری این کشور می باشد. ستاره های قرار گرفته بر روی کره زمین در پرچم به صورت علمی و مختصاتی بر روی پرچم قرار گرفته است. به طوری که ستاره کوچک پائینی نقشی است از ستاره قطبی.تمامی این ستاره ها علاوه بر نشان دادن ایالت های این کشور نمادی است از آسمان شب کشور برزیل.

  

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398