پرچم کشورهای خارجی, دانستی پرچم

جشن ملی پرچم کشورها

پرچم ملل آمریکا

جشن ملی پرچم کشورها

جشن ملی پرچم کشورها با توجه به روزهای ملی در یک کشور صورت می گیرد. این جشن به پاس روز ملی و رشادت های مردمان یک سرزمین برگزار می گردد. در کشور ما ایران روز جشن ملی پرچم در 12 فروردین ماه به شکل رسمی و ملی انجام می گیرد. این روز که با روز جمهوری اسلامی همزمان است به دلیل استقرار نظام جمهوری اسلامی صورت می گیرد. دلیل آن هم پیروزی نمادی ایرانی اسلامی پرچم ایران در این روز می باشد. معمولاً در این روز از قهرمان و دلاوران سرزمین ایران قدردانی و تجلیل می شود. در جشن ملی پرچم امسال با توجه به شرایط کشور با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت وقت برای تجلیل از کادر بهداشت و درمان کشور انجام گرفت. این مراسم با حضور مقامات کشوری، لشکری، مدیران ارشد شهری و میهمانان خارجی و داخلی در تهران برگزار شد.

پرچم کشورها

جشن ملی پرچم ایران

پرچم ملی ایران یک نماد از انقلاب و آرمان های اسلامی در سرزمین ما می باشد. نماد های به کار رفته در پرچم ایران همگی نشانی از تاریخ مبارزه علیه استبداد در این کشور دارد. فرزندانی که در راه پیروزی انقلاب و شکست دشمن خود را فدای پیشرفت و استقلال کشور کردند. جشن ملی پرچم در روزی انجام می شود که نظام جمهوری اسلامی ایران با انتخاب مردم و با آرای مردم انتخاب شد. در این روز پرچم ایران گره خورده با سرزمینمان پیروزمندانه در اوج قله ها قرار گرفت. شرکت ایران پرچم برای جشن ملی پرچم آماده همکاری با تمامی مجموعه ها می باشد. این شرکت با تولید انواع پرچم تشریفات، رومیزی، ایران، اهتزاز و پرچم های دستی متنوع ترین خط تولید پرچم را در کشور دارد. 

جشن ملی پرچم ترکمنستان

جشن ملی پرچم ترکمنستان نیز به پاس و گرامی داشت پرچم کشور ترکمنستان انجام می گیرد.هرساله در 19 فوریه دولت و مردم کشور ترکمنستان با برگزاری مراسم های ویژه این روز را گرامی می دارند.در این روز کنسرت های موسیقی، مسابقات سوار کاری، نمایشگاه های صنایع دستی به اجرا در می آید.پیشتر دولت این کشور پرچم کشور ترکمنستان را در ابعاد 35×52 متر و وزن حدود 400 کیلوگرم در مرکز شهر عشق آباد به اهتزاز در آورده است که در کتاب گینس نیز ثبت شده است.این پرچم از بزرگترین پرچم تولید و چاپ شده در بین پرچم کشورهای مختلف نیز میباشد که به یکی از نمادهای این کشور تبدیل شده است.

جشن ملی پرچم آمریکا

هر سال در آمریکا روز 14 ژوئن را به عنوان جشن ملی پرچم برگزار می کنند. پرچم کشور آمریکا در سال 1777 میلادی به تصویب و تائید نهایی رسید.این جشن از سال 1916 در آمریکا با دستور رئیس جمهوری ویلسون که روز ملی پرچم نامیده شد جشن گرفته می شود.پرچم آمریکا اولین بار توسط یک فرمانده سرشناس نیروی دریایی آمریکایی بر روی کشتی جنگی اش به اهتزاز در آمده است.طراح اصلی پرچم به طور دقیق مشخص نیست اما طبق آورده ها شخص هاپکیسنون نماینده کنگره از نیوجرسی می باشد.او یک هنرمند و طراح بوده که قبل از آن برای نیروی دریایی آمریکا و نیروی زمینی نیز پرچم طراحی کرده است.برای اطلاعت بیشتر در مورد پرچم آمریکا به مقاله پرچم آمریکا مراجعه کنید.

پرچم تشریفات ایستاده آمریکا

می توان گفت که روز جنش ملی پرچم هر کشور مصادف با روز استقلال این کشور می باشد. معمولاً کشورها در روز استقلال خود ماهیت معنوی کشور یعنی پرچم را گرامی می دارند. چاپ پرچم کشورها امروزه با توجه به درخواست مردمان آن سرزمین انجام و گسترش پیدا کرده است.برای خرید پرچم و سفارش پرچم کشورها و یا هر نمادی می توانید با شرکت ایران پرچم در ارتباط باشید.این شرکت با تولید پرچم یکی از پیشتازان چاپ پرچم در کشور می باشد. از سفارش پرچم و خرید پرچم تا تولید پرچم کوتاه ترین راه برای شما تدارک دیده شده است.هر پرچمی با هر طرح و با هر نوع سفارشی در این شرکت در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت تولید و برای شما ارسال می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *