۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

خرید پرچم رومیزی

خرید پرچم رومیزی

خرید پرچم رومیزی در شرکت ایران پرچم با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود. شما در زمان خرید پرچم رومیزی می توانید طیفی وسیع از نمونه های پرچم رومیزی را انتخاب نمائید. پرچم رومیزی با استفاده از پارچه های مختلفی تولید و عرضه می گردد.پرچم رومیزی با استفاده از پارچه های ساتن مات و ساتن براق و انواع جیر تولید می گردد. علاوه بر تنوع بالا در پارچه های پرچم نوع چاپ پرچم نیز بسیار متنوع می باشد. از چاپ پرچم دیجیتال تا چاپ سیلک و گلدوزی از جمله این مدل های چاپ پرچم می باشد. تنوع بالا در نوع تولید پرچم رومیزی سبب شده تا قیمت پرچم رومیزی با توجه به نیاز شما دسته بندی شود. این موضوع شامل تمامی مدل های پرچم رومیزی نبوده زیرا به عنوان مثال در پرچم رومیزی تی فقط از یک نوع پارچه و چاپ می توان استفاده کرد. از راه های ارتباطی زیر می توانید به راحتی برای خرید پرچم رومیزی اقدام کنید.

سفارش پرچم

راه های خرید پرچم

برای خرید پرچم از شرکت ایران پرچم می توانید در کوتاه ترین زمان نسبت به آن اقدام کنید. از پرچم رومیزی به عنوان یک ابزار تشریفاتی و تبلیغاتی می توان استفاده کرد.برای خرید پرچم رومیزی علاوه بر استفاده از شماره تماس های بالا می توان از راه های ارتباطی دیگر اقدام کنید. خرید پرچم رومیزی را به صورت فوری و ویژه در شرکت ایران پرچم تجربه کنید. شرکت ایران پرچم، پرچم رومیزی را با اشکال و ابعاد مختلفی تولید می کند. خرید حضوری و خرید آنلاین از شرکت ایران پرچم همواره قابل انجام است. افتخار ما تولید و عرضه تمامی محصولات خود در کوتاه ترین زمان می باشد. پرچم رومیزی با استفاده از چاپ دیجیتال در این شرکت به سرعت برای خرید آماده می باشد.  برای خرید پرچم رومیزی کشورها نیز می توانید از شرکت ایران پرچم اقدام کنید.

قیمت پرچم

پرچم رومیزی با توجه به نوع و مدل آن قیمت گذاری و تعیین قیمت می گردد. به طور کلی می توان گفت که محصولات چاپی قیمت آن بر اساس تعداد سفارش نیز می باشد. هر چه تعداد سفارش پرچم رومیزی بالاتر باشد قیمت آن به نسبت کاهش پیدا خواهد کرد. هر کدام از مدل های پرچم رومیزی نیز دارای قیمتی مشخص و متفاوت می باشد. اما می توان گفت که تمامی محصولات پرچم از قیمت 30 تا 50 هزار تومان می باشند. البته باز هم این قیمت ها براساس تعداد سفارش پرچم کاهش پیدا خواهد کرد.استفاده از پارچه با کیفیت و چاپ عالی و دوخت ریشه دوبل سبب تولید محصول متفاوت شده است. در زمان خرید باید به این نکاتی که اشاره شده است دقت لازم را داشته باشید تا محصولی بی کیفیت را خریداری نکنید.

پرچم رومیزی تی

خرید انواع پرچم رومیزی

پرچم رومیزی در مدل ها و نمونه های مختلف تولید می گردد. از جمله می توان به پرچم رومیزی ریشه دار، بدون ریشه، اِل، تی و یادبود اشاره کرد. تولید پرچم رومیزی در مدل های مختلف به دلیل ایجاد یک هارمونی با توجه به محیط مورد استفاده پرچم می باشد. به عنوان مثال مجموعه هایی که دارای محیط و دکوری مدرن تر می باشد از پرچم رومیزی تی و اِل بیشتر استفاده می کنند. بنابراین ایجاد یک محیط یک دست بسیار می تواند کمک کننده باشد. متنوع ترین محصولات پرچم رومیزی را می تواند از شرکت ایران پرچم خریداری نمائید. علاوه بر چاپ پرچم رومیزی با طرح دلخواه شما می توانید پرچم کشورها را از ایران پرچم خریداری نمائید. چاپ پرچم رومیزی با طرح دلخواه با استفاده از چاپ دیجیتال بدون محدودیت می باشد. عدم وجود محدودیت سبب شده تا به راحتی بتوانید هر گونه طرح دلخواه را خریداری نمائید.

پرچم رومیزی ریشه دار

 

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398