دانستی پرچم

چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم؟

چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم؟

 

چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم؟

وقتی که شما تصمیم به خرید پرچم می گیرید با در نظر داشته باشید که کیفیت اولیه چاپ پرچم با شما خواهد بود. این یعنی اینکه سفارش پرچم در ابتدا نیازمند دریافت اطلاعات مناسب برای چاپ پرچم می باشد.در زمان سفارش پرچم باید توجه داشته باشید که فایل ابتدایی از طرح مورد نظرتان باید کیفیت لازم برای چاپ را داشته باشد.اما اگر فایل مورد نظر شما دارای کیفیت لازم نباشد کارشناسان فروش پرچم این موضوع را به شما گوشزد خواهند کرد . البته این مساله دارای راه حلی ساده می باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم در ادامه بیشتر بخوانید.

چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم | پیش تولید

در زمان سفارش پرچم و در مرحله پیش تولید شما باید یک فایل با کیفیت برای چاپ پرچم ارسال نمائید. این یعنی اینکه فایل چاپی مورد نظر شما باید در محیط های گرافیکی به صورت لایه باز باشد. معمولاً محیط های گرافیکی که در زمینه تبلیغات و نشان مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد دو نرافراز است. نرم افزار کرل و فتوشاپ این دو هستند.فایل شما باید به صورت تفکیک شده هر جزء از یکدیگر جدا باشند. این برای آن است که فایل مورد نظر قابلیت تغییر رنگ را داشته باشد. دلیل این امر هم این است که هر روند چاپ پرچم با نمایش بر روی صفحه نمایش و کاغذ بسیار متفاوت می باشد و نیازمند تغییراتی می باشد.

چگونه چاپ پرچم با کیفیت سفارش دهیم | بررسی فایل

بعد از ارسال فایل مورد نظر شما برای چاپ پرچم بررسی لازم بر روی فایل باید صورت بگیرد.تیم طراحی گرافیک شرکت ایران پرچم با بررسی فایل مورد نظر شما کارایی آن را می سنجند.اگر فایل شما به صورت لایه باز و تفکیک شده باشد از این مرحله عبور، وارد مرحله چاپ پرچم میشود. پس باید توجه داشت که هر فایل لایه بازی قابلیت چاپ ندارد. فایل مورد نظر باید با وضوح 300 پیکسل باشد. هر قسمت از فایل مورد نظر به صورت منفک قابلیت تغییر رنگ را داشته باشد.اما اگر این مرحله فایل شما رد شد باید چه کرد. همراه ما باشید.

طراحی پرچم

اگر فایل شما در مرحله قبل رد شده است وارد این قسمت می شود. در این قسمت همکاران طراحی ما فایل مورد نظر شما را بنا به تصمیم شما اجرا خواهند کرد. یعنی فایل مورد نظر اگر به صورت عکس و یا لایه باز نباشد به صورت یک فایل گرافیکی اجرا خواهند کرد. باید توجه داشت که در این مرحله هزینه اجرا فایل مورد نظر شما برای چاپ پرچم از شما اخذ خواهد شد.البته فایل مورد نظر شما بعد از اجرا به صورت لایه باز برای شما ارسال خواهد شد تا آن را در آرشیو خود داشته باشید. لزوماً پرداخت هزینه برای فایل مورد نظر شما منوط به چاپ پرچم نمی باشد و شما  می توانید این فایل را در انواع چاپ مورد استفاده قرار دهید.اجرا فایل به چاپ پرچم کمک خواهد کرد که یک محصول با کیفیت با و وضوح عالی را در اختیار داشته باشید.

تائید چاپ پرچم

با عبور از مرحله نخست وارد مرحله پیش از چاپ می شود. در این مرحله نمونه ای در ابعاد کوچک از طرح مورد نظر شما برروی پارچه چاپ می شود.این کار برای این صورت می گیرد که رنگ های مورد نظر خود را بر روی پارچه مشاهده نمائید. یعنی اینکه برخی از رنگ ها وقتی بر روی پارچه چاپ می شوند با فایل مورد نظر تفاوت چشمگیری دارد. برای اینکه این خطاها به صفر برسد باید تست رنگ بر روی پارچه صورت گیرد. بعد از ارسال نمونه تست رنگ باید این رنگ را تائید کنید و یا در مشابه نبودن آن با نشان خود مختار هستید. تا نرسیدن رنگ به رنگ مورد نظر شما این مرحله ادامه پیدا خواهد کرد.اما بعد تائید شما چاپ پرچم وارد مرحله تولید نهایی خواهد شد.

چاپ پرچم

چاپ پرچم با استفاده از مدرن ترین دستگاه های تولید پرچم صورت می گیرد.چاپ محصولاتی تولیدی در این شرکت دارای بالاترین معیار های تولید و چاپ پرچم می باشد.استفاده از دستگاه های روز دنیا سبب شده است تا چاپ پرچم مورد نظر بهترین نوع تولید را داشته باشد.چاپ طرح مورد نظر ابتدا بر روی یک مواد مخصوص چاپ می شود. پس از عملیات چاپ با استفاده از یک کوره حرارت بالا طرح مورد نظر بر روی پارچه برگردانده می شود.درباره مزایا چاپ پرچم بیشتر بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *