پرچم اهتزاز

سفارش پرچم ایستاده

سفارش پرچم ایستاده

سفارش پرچم ایستاده

سفارش پرچم ایستاده در شرکت ایران پرچم به روش های مختلفی صورت می گیرد. سرعت و کیفیت در زمان سفارش پرچم شعار و هدف ما می باشد. با توجه به وضعیت کنونی و محدودیت های اجتماعی لازم است تا افراد سفارش پرچم را به سهولت انجام دهند. ما با استفاده از بستر اینترنت اقدام به فروش پرچم بصورت آنلاین در کوتاه ترین زمان را کرده ایم. شما در هر ساعت می توانید در کوتاه ترین زمان خرید پرچم خود را به صورت آنلاین انجام دهید. خرید آنلاین  زمان از هر لحاظ برای شما مزایای فوق العاده خواهد داشت. با تغییر الگو خرید می توان از زمان نهایت استفاده را برد و به آسانی محصول خود را دریافت کرد.

راه های سفارش پرچم ایستاده

شما می توانید از وب سایت ما و یا با تماس با شماره های شرکت و یا کارشناسان فروش نسبت به سفارش پرچم خود اقدام کنید. سفارش پرچم ما نیز در شبکه های اجتماعی فعال می باشد و برای مشاهده محصولات و خرید آنها می توانید به شبکه های اجتمای ما مراجعه کنید. ما در هر زمان در تلاش هستیم تا بتوانیم محصول شما را تولید و به دست شما برسانیم. سفارش پرچم در شرکت ایران پرچم از راه های مختلف بالا در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر می باشد.شرکت ایران پرچم اولین شرکت تولید کننده پرچم می باشد که بصورت 24 ساعته به مشتریان گرامی خدمات ارائه می دهد.

 

زمان سفارش پرچم تا تولید پرچم

از زمان سفارش پرچم تا تولید پرچم در شرکت ایران پرچم زمانی در حدود دو روز کاری می باشد. این مسئله به نوع سفارش پرچم و تعداد آن بستگی دارد که در زمان خرید پرچم به مشتریان اعلام میگردد. ایران پرچم همواره با استفاده از ماشین آلات مدرن چاپ در تلاش است تا زمان بین سفارش پرچم تا تحویل پرچم را به کوتاه ترین زمان ممکن کاهش دهد.البته زمان مورد نیاز برای تولید محصولات در تعداد پائین در حدود چند ساعت می باشد که به سرعت به دست مشتریان گرامی می رسد.

سفارش پرچم ایستاده با قیمت مناسب

در پرچم ایستاده ما یک محصول ویژه برای مشتریان تولید کرده ایم. این محصول پرچم ایستاده لمینت می باشد که نسبت به سایر پرچم های ایستاده قیمت بسیار مناسب تری دارد. اما تفاوت این نوع پرچم ایستاده در چیست؟ چرا قیمت آن نسبت به سایر پرچم ایستاده ها متفاوت است؟پرچم ایستاده لیمنت به صورت تک رو تولید می شود. به همین دلیل قیمت آن نصف قیمت سایر پرچم های ایستاده می باشد. پرچم ایستاده لیمنت البته در ظاهر تفاوت کوچکی با سایر پرچم ها ندارد. ظاهری یکسان با سایر پرچم ها دارد ولی در پشت پرچم یک لایه پلاستیک چسبانده شده و پرچم قابلیت شستشو ندارد.

نمونه پرچم ایستاده لیمنت

سفارش پرچم مذهبی

سفارش پرچم مذهبی جزء محصولات ویژه در شرکت ایران پرچم می باشد. این محصولات دارای تنوع بالایی در مدل ها و طرح های آن می باشد . سفارش پرچم مذهبی در هر زمان از سال امکان پذیر می باشد. شما می توانید سفارش پرچم مذهبی خود را از طرح آماده این شرکت انتخاب کنید و یا طرح مورد نظر خود را بر روی پرچم چاپ نمائید.طیفی گسترده از پرچم مذهبی در شرکت ایران پرچم برای ایام های ویژه سال تدارک دیده شده است. برای مشاهده نمونه پرچم مذهبی کارشناسان فروش ما آماده ارسال نمونه برای شما مشتریان گرامی می باشند.پرچم مذهبی بر روی پارچه های مختلف و در ابعاد گسترده ای تولید می گردد. هر کدام از این نوع پرچم ها برای مکانی خاص تولید شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *