پایه پرچم

سفارش پایه پرچم رومیزی

سفارش پایه پرچم رومیزی

سفارش پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم به عنوان یک نگهدارنده و یک محل نصب برای پرچم رومیزی تلقی می گردد. پرچم رومیزی در طرح و نمونه های مختلف و در انواع مدلها تولید و به فروش می رسد. انتخاب نوع و مدل پرچم رومیزی در زیبایی و چشمگیر بودن محصول بسیار تاثیر گذار و مهم می باشد. از پایه پرچم می توان به عنوان اصلی ترین نماد برای استفاده از پرچم نام برد. پایه پرچم رومیزی در مدل های بسیار متنوع و گسترده ای تولید می شود. قیمت هر محصول و یا کیفیت و زیبایی هرکدام با نمونه دیگر متفاوت است. پایه پرچم رومیزی با استفاده از انواع مختلفی از مواد تهیه و تولید می گردد. برخی از مدل های پایه پرچم با استفاده از سنگ، چوب، فلز و یا مواد پلاستیکی تولید می گردد. سفارش پایه پرچم رومیزی در ابعاد و اندازه مختلف انجام می گیرد که می توان از آن در هر موقعیت و مکانی استفاده کرد.

سفارش پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیری سنگی

 پایه پرچم سنگی از پرکاربرد ترین پایه های پرچم در بین این نوع از محصولات می باشد. دلیل آن هم قیمت پائین این محصول نسبت به انواع دیگر می باشد.همچنین این نوع پایه دارای طول عمر بیشتر می باشد. پایه پرچم رومیزی سنگی در برابر آلودگی مقاوم بوده و به ندرت ظاهر آلوده آن به چشم می آید. این پایه در رنگ های متنوعی تولید می گردد. به طور کلی رنگ و مدل پایه سنگی به نوع سنگ مورد استفاده از آن بستگی دارد. پس نمی توان گفت که همواره رنگ های پایه پرچم رومیزی سنگی یکنواخت و یکسان باشد.

 

پایه پرچم رومیزی فلزی

از گسترده ترین مدل ها برای پایه پرچم رومیزی، پایه های فلزی می باشد. این مدل به طور گسترده در بین محصولات وجود داشته و از مخاطبان زیادی برخوردار می باشد. این نوع پایه پرچم به دو رنگ نقره ای و یا طلایی تولید و عرضه می گردد. قیمت این نوع پایه پرچم نسبت به سنگی دارای قیمتی بالاتر می باشد. از این نوع پایه می توان در تمامی موقعیت ها و مکان ها استفاده کرد.پایه پرچم رومیزی فلزی دارای طول عمر و قیمت مناسبی می باشد. در رتبه بندی کیفیت و زیبایی این پایه بالاتر از پایه پرچم رومیزی سنگی قرار دارد.

سفارش پایه پرچم رومیزی

پایه چوبی

پایه پرچم رومیزی چوبی یکی دیگر از محصولات پر کاربرد و پر استفاده در بین محصولات این خانواده می باشد. پایه پرچم رومیزی چوبی در مدل های مختلفی و متنوعی تولید می گردد. این محصول دارای کیفیت بسیار عالی و زیبایی چشم نوازی می باشد. از این محصول می توان در تمامی محل ها و موقعیت های استفاده و نوعی خاص ار پرچم را به نمایش گذاشت. پایه پرچم رومیزی در دو مدل پایه رومیزی چوبی و پایه پرچم خاتم تولید می گردد. هر کدام با استفاده از روشی خاص تولید و دارای ظاهری می تفاوت می باشد. پایه پرچم های چوبی به نسبت قیمت از دو نوع پایه پرچم سنگی و فلزی دارای قیمتی بالاتر می باشد.

 

پایه پلکسی

این نوع پایه رومیزی با استفاده از مواد خاص و متفاوتی تولید می گردد. این نوع پایه با استفاده از نوعی پلیمر تولید و عرضه می گردد. از این محصول می می توان در موقعیت های مختلف و یا با حساسیت بالا استفاده کرد. این نوع پایه در دو رنگ سیاه و سفید موجود و عرضه می گردد. پایه پرچم رومیزی پلکسی دارای مقاومت بالا و در برابر ضربه و یا فشار از بین نخواهد رفت. این نوع محل بر روی آن طرح های خاص حک شده که به زیبایی این محصول کمک ویژه ای کرده است. پایه پرچم رومیزی پلکسی نسبت به سایر نمونه های پایه پرچم رومیزی دارای قیمتی بالاتر می باشد.

 

خرید پایه پرچم رومیزی

برای خرید پایه پرچم رومیزی می توانید با استفاده از شماره های ارتباطی با شرکت ایران پرچم تماس بگیرید. در کوتاه ترین زمان می توان نسبت به سفارش و خرید پایه پرچم اقدام کرد. تمامی محصولات را می توانید در کوتاه ترین زمان با مناسب ترین قیمت خرداری نمائید. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم محصولات خود را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به دست مشتریان گرامی برسانیم. اگر به دنبال خرید محصولی با کیفیت و متفاوتی می باشید همین الان با شرکت ایران پرچم تماس بگیرید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *