دانستی پرچم

مقایسه پرچم تشریفات مخروطی و لمینت+فیلم

مقایسه پرچم تشریفات مخروطی و لمینت+فیلم

پرچم تشریفات در دو نمونه و دو مدل تولید و چاپ می گردد. پرچم تشریفات مخروطی دارای یک مشخصه و پرچم لمینت دارای مشخصه های دیگری می باشد. این دو محصول از اصلی ترین محصولات مورد استفاده برای مجموعه ها و شرکت ها می باشد. این دو محصول با استفاده از چاپ دیجیتال تولید شده و دارای کیفیت بالایی می باشند. هر دو محصول جزئی از محصولات پرچم تشریفات بوده که مدرن تر از سایر محصولات می باشند. هر دو محصول با استفاده از ریشه امکان تولید داشته اما در مدل های بدون ریشه ظاهری متفاوتی خواهند داشت. پرچم تشریفات با استفاده از پارچه های ساتن آمریکایی تولید و چاپ می گردد که دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد.در این مقاله سعی داریم به مقایسه پرچم تشریفات مخروطی و لمینت+فیلم بپردازیم.

 

پرچم تشریفات مخروطی و لمینت

پرچم تشریفات مخروطی و لمینت جزئی از یک خانواده پرچم یعنی پرچم تشریفات می باشند. اما برای اینکه بتوان قیمت محصولات پرچم تشریفات را مناسب سازی کرد پرچم لمینت تولید شد. پرچم تشریفات مخروطی دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به پرچم تشریفات لمینت می باشد که می توان از آن به عنوان یک پرچم فاخر استفاده کرد. اما در پرچم تشریفات لمینت به دلیل اینکه از یک لایه پارچه استفاده می شود قیمت این محصولات نسبت به سایر پرچم ها دارای قیمتی پائین تر می باشد. پرچم تشریفات مخروطی و لمینت همان طور که اشاره شد در دو مدل با ریشه و بدون ریشه تولید میگردند. بر روی این دو نوع پرچم تشریفات می توان پرچم کشورها و یا لوگو و یا نشان سازمان خود را چاپ کنید. کیفیت چاپ هر دو محصول به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی رنگهای مختلف و طرح های متفاوت را بر روی پارچه چاپ کنید.

مقایسه پرچم تشریفات مخروطی و لمینت+فیلم

مزایا و معایب هر پرچم

هر کدام از این دو نوع پرچم تشریفات دارای مزایا و معایب متفاوتی هستند. به طور قطع مزایا پرچم تشریفات مخروطی نسبت به سایر نمونه های پرچم تشریفات بسیار بیشتر می باشد. اما تنها تفاوت این پرچم را می توان قیمت بالاتر آن دانست. قیمت بالاتر این نوع پرچم به دلیل استفاده از پارچه با کیفیت و مواد درجه یک می باشد.  پرچم تشریفات لمینت به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی در روند تولید آن باید به دقت مورد استفاده قرار گیرد. این نوع پرچم تشریفات را نمی توان شستشو و یا تا زد. این نوع پرچم به دلیل صرفه اقتصادی دارای معایب فراوانی می باشد. محدودیت و ماندگاری کم پرچم تشریفات لمینت همواره دلیل اصلی بر عدم انتخاب این محصول می باشد. اما با توجه به قیمت مناسب این پرچم همواره مورد استقبال و توجه قرار دارد.

مقایسه پرچم تشریفات مخروطی و لیمنت+فیلم

در ادامه و در این ویدیو به صورت بصری می توانید به راحتی تفاوت هایی که هر دو پرچم با هم دارند را مشاهده نمائید. تلاش ما بر این است تا در زمان انتخاب محصول مورد نظر خود از تمامی خصوصیت های یک محصول آشنایی کامل داشته باشد. در این ویدیو خواهید دید که چطور پرچم تشریفات لمینت با کوچکترین فشار و ضربه دچار شکستگی و تا خوردگی می شود. این دو محصول البته از نظر ظاهری و ایستایی کامل به یکدیگر شبیه و نزدیک هستند. در واقع زمانی که هر دو محصول کنار یکدیگر قرار می گیرند.تفکیک و جداسازی آنها در زمان نصب بسیار سخت و گاهی غیر ممکن می باشد. توجه داشته باشید که در روند تولید و چاپ پرچم تشریفات به طور کلی به کیفیت و استفاده از مواد درجه یک اهمیت ویژه ای قائل هستیم.برای مشاهده و اطلاع از وضعیت و روند تولید پرچم می توان با مشادهده این ویدیو ذهنی باز تر نسبت به سفارش پرچم داشته باشیم.

 

 

[aparat id=”3rFjD” width=”full”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *