۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

مراحل تولید پرچم چیست؟

پیش تولید پرچم

در مجموعه ایران پرچم همواره سعی شده تا بهترین کیفیت چاپ به مشتریان ارائه گردد.دستگاه های چاپ پرچم ایران پرچم از برترین شرکت تولید کننده دستگاه های چاپ خریداری شده تا بتواند بالاترین راندمان تولید و با کیفیت ترین چاپ را در زمینه تولید پرچم ارائه دهد.در این شرکت سرویس های ماهانه بر روی دستگاه های چاپ به صورت مرتب انجام شده و کنترل کیفیت این شرکت همواره در حال نظارت لحظه ای ازاین دستگاه ها و خروجی تولید پرچم بوده است.

پیش تولید و سفارش پرچم

مرحله نخست تولید پرچم

در مرحله اول تولید پرچم که با تائید شما در مورد طرح چاپ پرچم انجام گرفته طراحان این مجموعه تمامی رنگ های طرح شما را به دقت بررسی و با ورود کد های مخصوص رنگ همان رنگ مورد نظر را بدون کوچک ترین تفاوت رنگی بر روی کاغذهای مخصوص چاپ می شوند.در مرحله بعد کاغذهای چاپ شده با ورود به دستگاه حرارتی از یک سو و از طرف دیگر پارچه همزمان کار چاپ طرح برروی پارچه انجام خواهد شد.

چاپ پرچم تشریفات و رومیزی

مرحله دوم چاپ پرچم از کاغذ برروی پارچه پرچم

در این مرحله که اشاره شد کاغذ چاپی به صورت یک لایه در آمده و به دستگاه حرارت مستقیم وارد شد تا در سوی دیگر که پارچه قرار گرفته به طور همزمان عمل آوری پرچم انجام شود در این مرحله چاپ پرچم با حرارت بسیار بالا و در دمای استاندارد پارچه در طول زمان معین برروی پارچه چاپ می گردد تولید پرچم در این مرحله به اتمام رسیده تا به پارچه پرچم زمان مناسب برای سرد شدن داده شود تا خرابی در رنگ و پارچه برای پرچم ایجاد نشود.

دستگاه چاپ پرچم تشریفات,رومیزی

تماس با ایران پرچم

مرحله سوم دوخت پرچم

در این مرحله که پس از سرد شدن پارچه پرچم به بخش آماده سازی برده می شود تا در انجام پرچم مشکل نهایی خود را بگیرد.در این قسمت با استفاده از چرخ های صنعتی کامپیوتری کناره های پرچم دوخته می شوند تا مقاومت خود را به دست بیاروند در این مرحله با توجه به نوع پرچم که می تواند مخروطی باشد یک مرحله به این مرحله تولید پرچم اضافه می شود.در این مرحله یک لایه چسب با حرارت بالا به هر دو طرف پرچم زده می شود و لایه ها زیرو رو پرچم به هم با فشار بالا چسبیده می شود.بعد از این مرحله دستگاه لیزر کناره های پرچم را برش داده تا مقاومت لایه چسب به بالاترین درجه برسد.

دوخت پرچم تشریفات,رومیزی

مرحله چهارم ریشه دوزی

در این مرحله که با توجه به ریشه دار بودن یا بدون ریشه پرچم کار برروی تولید پرچم به اتمام خواهد رسید.پرچم تولیدی در این مرحله با استفاده از خیاطان مجرب ریشه دوزی می شود لازم است متذکر شویم که دراین مجموعه تمامی ریشه ها به صورت دو لایه دوخته می شود که در تمامی پرچم های موجود در بازار این ریشه ها به صورت یک لایه دوخته می شود. در این پرچم همواره سعی شده تا با ارائه خاص ترین پرچم ها محصولی با کیفیت تولید نماید.

ریشه پرچم تشریفات,رومیزی 

مرحله پنجم آماده سازی برای ارسال

بعد از اتمام تمامی مراحل دوخت پرچم در نهایت یک بار دیگر محصول تولیدی ایران پرچم مورد ارزیابی قرار گرفته تا مشکل از نظر ظاهری و چاپی نداشته باشد بعد از حصول اطمینان از تولید پرچم با استفاده از اتو بخار های صنعتی پرچم حرارت دیده می شود تا ایستایی خود را به دست آورد در این مرحله با بسته بندی محصول تولید پرچم به اتمام رسیده و محصول پرچم آماده ارسال به مشتری می باشد.بعد از اتمام مراحل تولید محصولات در اسرع وقت و با توجه به تسویه مشتری پرچم ارسال خواهد شد.ایران پرچم همواره بعد از تحویل سفارش مشتریان خود را ملزم به دریافت نظرات مشتریان خود دانسته تا بتواند رضایت مندی بالاتری برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.

ارسال پرچم تشریفات

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398