گوناگون

سایز پرچم ها چقدر است؟

سایز پرچم ها چقدر است؟

 

سایز پرچم ها چقدر است؟

در این مقاله سعی داریم به ابعاد و اندازه هر پرچم به صورت تفکیک اشاره کنیم. اما آیا دانستن سایر پرچم ها چقدر است؟ کمک کننده خواهد بود؟. و یا اصولاً دانستن این اطلاعات به ما چه کمکی خواهد کرد. پرچم های با توجه به نوع و مدلی که دارای برای یک موقعیت و یا یک محیط طراحی شده است .از آنجا که پرچم ها یک نماد با دید مناسب می باشد رعایت برخی نکات می تواند کمک کننده برای شما باشد. سایز و یا ابعاد پرچم کمک می کند تا نسبت به دید آن در محل نصب آگاهی کامل داشته باشید. در زمان سفارش پرچم باید توجه داشته باشید که طرح و یا نوشته شما بر روی پرچم چقدر خوانا می باشد. ابعاد و سایز پرچم در زمان طراحی طرح پرچم نیز کمک کننده خواهد بود تا بتوانید طرحی موثر استفاده نمائید. البته در کل اطلاع از سایز و ابعاد پرچم ها باعث می شود تا در زمان خرید پرچم سودجویان از عدم آگاهی شما استقاده نکنند.

 

سایز پرچم ها چقدر است؟پرچم تشریفات

در ابتدا به پرچم تشریفات می پردازیم پرچمی که یکی از پرطرفدار ترین پرچم ها می باشد. پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده پرچمی است که در محیط های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این پرچم با استفاده از تکنیک های مختلفی تولید و عرضه می گردد. سایز پرچم تشریفات یا پرچم ایستاده بر روی طول پرچم 150 سانتی متر و در عرض پرچم 90 سانتی متر می باشد. این ابعاد در زمان تولید و چاپ پرچم خواهد بود . بعد از اتمام چاپ پرچم و شروع مرحله دوخت پرچم برای هم اندازه کردن لایه های زیر و رو پرچم پرچم تشریفات کمی کوچک تر خواهد شد. دلیل این امر ایجاد یک لبه یکدست و هم اندازه می باشد. پرچم تشریفات در تمامی نمونه های و مدل های خود اعم از مخروطی و یا لمینت همین ابعاد و اندازه می باشد. در زمان دوخت ریشه به دلیل استفاده از چرخ زیگزاگ احتمال کوچک تر شدن پرچم می باشد.

سایز پرچم ها چقدر است؟

سایز پرچم رومیزی

پرچم رومیزی از محصولات دیگر بوده که دارای جایگاهی ویژه در بین محصولات پرچم می باشد. پرچم رومیزی هم دارای یک ابعاد خاص و ویژه می باشد. پرچم رومیزی دارای مدل های متفاوتی می باشد. که هر کدام از این مدل ها دارای یک سایز و ابعاد می باشند. پرچم رومیزی بر روی طول پرچم 30 سانتی متر و بر روی عرض پرچم 20 سانتی متر می باشد. البته پرچم رومیزی تی و ال دارای ابعاد و اندازه ای متفاوت می باشد. پرچم رومیزی ال در طول خود دارای ابعاد 10 سانتی متر و در عرض خود دارای ابعاد 26 سانتی متر می باشد. پرچم رومیزی تی نیز دارای همین ابعاد می باشد و بصورت دوتایی به فروش می رسد.پرچم رومیزی یادبود نیز به همین شکل دارای ابعادی متفاوت می باشد. پرچم رومیزی یادبود در طول 30 سانتی متر و در عرض 20 سانتی متر می باشد و تنها تفاوت آن شکل متفاوت در زمان تولید می باشد که دارای لبه گرد و یا هشتی می باشد.

سایز پرچم ها چقدر است؟

سایز پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز محصولی می باشد که در محیط های خارجی و محیط های روباز مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم اهتزاز در ابعاد و اندازه های مختلف و گسترده ای تولید می گردد. می توان گفت که پرچم های اهتزاز در بین پرچم های دارای متنوع ترین ابعاد و اندازه های می باشند. به طور کلی پرچم های اهتزاز به دو دسته تقسیم می شوند؛ پرچم اهتزاز افقی و پرچم اهتزاز عمودی.پرچم اهتزاز از 70×120 سانتی آغاز و تا ابعاد 11×22 متر نیز ادامه پیدا می کنند.این ابعاد به اندازه ای بزرگ می باشند که به نام اَبر پرچم شناخته می شوند. نسبت تولید و انتخاب پرچم اهتزاز بسته به میله پرچم دارد.زیر این دو دارای رابطه ای مستقیم می باشند.برای اطلاع کامل از ابعاد و اندازه پرچم اهتزاز می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده و از تمامی ابعاد ها آگاهی پیدا کنید.

 

سایز پرچم ساحلی

از مهم ترین پرچم های که در محیط های خارجی استفاده می شود پرچم ساحلی می باشد. پرچم ساحلی دارای یک ابعاد و اندازه بسیار متفاوت نسبت به سایر پرچم ها می باشد. پرچم ساحلی در طول خود 65 سانتی متر و در عرض خود و یا ارتفاع آن 300 سانتی متر می باشد. پرچم ساحلی دارای یک ابعاد ثابت می باشد ولی از نظر ظاهری دارای مدل ها و نمونه های متفاوتی می باشد.هر کدام از این نمونه ها برای زیبایی ظاهری پرچم تولید می گردد. توجه داشته باشید که این ابعاد اعلام شده در زمان دوخت پرچم کمی کوچکتر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *