پرچم ایران, گوناگون

قیمت پرچم ایران

قیمت پرچم ایران

قیمت پرچم ایران

پرچم ایران یک محصولات مهم در تشریفات اداری و سازمانی می باشد. پرچم ایران بسته به اینکه از چه نوع سایز و یا مدل باشد قیمت گذاری می باشد. پرچم ایران در انواع مدل ها و نمونه های پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و… تولید و چاپ می گردد. در تعیین قیمت پرچم نیز نوع چاپ و پارچه مورد استفاده شده بسیار اهمیت دارد. چاپ پرچم با استفاده از چاپ دیجیتال قیمت بالاتری و چاپ های سیلک، پفکی و اسیدی قیمت های پائین تری دارند. شرکت ایران پرچم برترین تولید کننده پرچم محصولات خود را با بهترین قیمت عرضه می نمائید. شما می توانید با خاطری آسوده اقدام به خرید پرچم نمائید چون خرید شما مستقیم از تولید کننده می باشد. با خرید پرچم از ایران پرچم بدون واسطه و با بالاترین کیفیت پرچم خود را خریداری نمائید.در ادامه به لیست قیمت های پرچم ایران می پردازیم.

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم ایران تشریفات یا ایستاده یکی از پرکاربردترین پرچم ها می باشد. این پرچم که با نام پرچم ایستاده نیز شناخته می شود دارای ابعاد و اندازه 90×150 سانتی متر می باشد. این نوع پرچم دارای مدل و نمون های متفاوت و مختلفی می باشد. قیمت پرچم تشریفات مخروطی از 350  الی 550 هزار تومان می باشد. توجه داشته باشید که پارچه مورد استفاده برای این بازه قیمتی از ساتن براق تا ساتن مات آمریکایی می باشد. قیمت پرچم ایران تشریفات لمینت از 300 تا 400 هزار تومان می باشد و پارچه این نوع پرچم نیز همانند پارچه پرچم مخروطی می باشد. پرچم تشریفات ریشه دار و بدون ریشه نیز تفاوت قیمتی نخواهند داشت.توجه داشته باشید که این قیمت ها با چتپ دیجیتال می باشد. توجه داشته باشید که قیمت این نوع محصول بدون احتساب پایه پرچم می باشد.

قیمت پرچم ایران

قیمت پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز ایران دارای سایز بندی و ابعاد های گسترده ای تولید می گردد. پرچم اهتزاز با استفاده از پارچه های مخصوص تولید می گردد که سبب می شود پرچم باد خور عالی داشته باشد. پرچم اهتزاز ایران در ابعاد های استاندارد های 70×120 و 90×150 سانتی متر بصورت افقی و 1×2 و1×3 و 1×4 عمودی تولید می گردد.در پرچم اهتزاز ابعاد های بسیار متنوعی وجود دارد که در این مقاله قابل معرفی نمی باشند. قیمت تمامی مدل های پرچم اهتزاز از 50 هزار تومان شروع شده تا مبلغ های بالاتری ادامه دارد. دلیل آن این است که قیمت پرچم اهتزاز براساس ابعاد پارچه محاسبه می گردد. برای اطلاع از آخرین قیمت های پرچم اهتزاز ایران با راه های ارتباطی زیر تماس حاصل نمائید.

قیمت پرچم ایران

پرچم رومیزی

قیمت پرچم ایران رومیزی بر اساس تعداد مورد نیاز شما تعیین می گردد. قیمت پرچم رومیزی از 30 هزارتومان تا 60 هزار تومان می باشد. این قیمت با استفاده از چاپ دیجیتال و پارچه ساتن تولید می گردد. توجه داشته باشید که قیمت این نوع محصول بدون احتساب پایه پرچم می باشد.پرچم رومیزی در دو مدل بدون ریشه و با ریشه تفاوت چندانی ندارد. البته امکان تغییر حداقل قیمت پرچم ایران در تعداد بالا وجود دارد.پرچم رومیزی ایران دارای ابعاد 20×30 سانتی متر می باشد.

استعلام قیمت

شما به راحتی می توانید با استفاده از چت آنلاین سایت شرکت ایران پرچم و یا شماره تماس جهت استعلام قیمت پرچم خود اقدام نمائید. ما در کوتاه ترین زمان و بهصورت آنلاین قیمت محصولات با تعداد مورد نیاز شما و نوع چاپ محصول به شما اعلام می کنیم.ما تعهد خود می دانیم که محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید نمائیم. پس توجه داشته باشید که هر ارزانی بی دلیل نمی باشد. با ما همراه باشید تا تجربه ای متفاوت از خرید پرچم را داشته باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *