پرچم ایران بزرگ

قیمت پرچم ایران تشریفاتی، رومیزی و اهتزاز

پرچم ایران با قیمت ویژه

قیمت پرچم ایران

پرچم ایران یک المان، نماد و نیز یک محصول مهم در تشریفات اداری و سازمانی به شمار می‌رود. قیمت پرچم ایران با توجه به مدل پرچم، نوع پارچه، ابعاد و تعداد سفارش پرچم تعیین می‌گردد. انواع پرچم ایران در مدل و نمونه‌های؛ پرچم تشریفات، پرچم رومیزی، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی و… تولید و چاپ می‌گردد. شرکت ایران پرچم بزرگترین تولید کننده انواع پرچم با مناسبترین قیمت پرچم ایران تشریفاتی، رومیزی و اهتزاز محصولات خود را با بالاترین کیفیت بفروش می‌رساند. برای سفارش پرچم ایران، کشورها و یا پرچم ملل بصورت حضوری و یا آنلاین از طریق شرکت ایران پرچم می‌توان اقدام کرد. با خرید پرچم از ایران پرچم خریدی بدون واسطه و با بهترین کیفیت و قیمت را در کوتاهترین زمان انجام دهید.

پرچم ایران تشریفاتی

قیمت پرچم تشریفات

بدون شک پرچم ایران تشریفاتی یا پرچم ایستاده مهمترین و پرکاربردترین پرچم موجود در بازار است. ابعاد این مدل پرچم 90×150 سانتی‌متر بوده که بعد از نصب روی پایه پرچم دید عالی و مناسب دارد. شروع قیمت پرچم تشریفات از 550  تا 850 هزار تومان که بستگی به مخروطی (دورو پارچه) یا لمینتی (تک رو پارچه) بودن پرچم و نیز تعداد سفارش آن دارد. قیمت پرچم ایران تشریفات لمینت از 450 تا 550 هزار تومان بوده که دلیل آنهم تک رو بودن پرچم است. همچنین امکان سفارش پرچم ایران بصورت ریشه‌‎‌دار یا بدون ریشه(لیزری) وجود داشته و ریشه پرچم بصورت دولایه دوبل دوخته می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت این محصول بدون احتساب پایه پرچم می باشد.

قیمت پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز ایران دارای سایز و ابعاد مختلفی که با توجه به ارتفاع میله پرچم تولید می‌گردد. به دلیل قرارگیری پرچم اهتزاز در مقابل آفتاب مستقیم، باد و باران که سبب پوسیدگی پارچه شده این محصول باید با پارچه مناسب عرضه شود. ابعاد پرکاربرد پرچم اهتزاز ایران افقی شامل 70×120 و 90×150 سانتی‌متر و نیز پرچم اهتزاز عمودی یا سامورایی شامل 1×2 و1×3 و 1×4 متر است. ابعاد مورد نیاز پرچم، نوع پارچه و نوع چاپ و نیز تعداد سفارش پرچم تعیین کننده قیمت پرچم اهتزاز می‌باشد.

پرچم اهتزاز ایران

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یک محصول مکمل برای پرچم تشریفاتی یا ایستاده بوده که بر روی میز مدیران، کارکان و میز پیشخوان نصب می‌گردد. شروع قیمت پرچم رومیزی از 55 هزارتومان تا 100 هزار تومان بسته به تعداد سفارش و نوع پارچه تعیین میگردد. این قیمت با استفاده از چاپ دیجیتال و پارچه ساتن تولید می‌گردد. توجه داشته باشید که قیمت این نوع محصول بدون احتساب پایه پرچم می‌باشد. پرچم رومیزی در دو مدل بدون ریشه لیزری و با ریشه تولید شده که با توجه به دکوراسیون شما باید انتخاب گردد. ابعاد پرچم رومیزی 20×30 سانتی‌متر است.

پرچم ایران با قیمت ویژه

استعلام قیمت

برای استعلام قیمت انواع پرچم با استفاده از چت آنلاین سایت شرکت ایران پرچم و یا تماس با ما جهت استعلام قیمت پرچم خود اقدام نمائید. ما در کوتاه ترین زمان و به صورت آنلاین قیمت محصول موردنظرتان را را به شما اعلام می‌کنیم. امکان سفارش پرچم از یک عدد تا تیراژ بالا قابل انجام بوده و قیمت پرچم روی تعداد تیراژ محاسبه می‌گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *