دانستی پرچم

نحوه سفارش پرچم رومیزی

نحوه سفارش پرچم رومیزی

نحوه سفارش پرچم رومیزی

پرچم ها به دلیل گستردگی و تنوع بالا در نوع و کیفیت چاپ دسته بندی و از هم تفکیک می شوند. به همین دلیل سفارش پرچم با توجه به نوع محصول مورد سفارش متفاوت خواهد بود.پرچم رومیزی به دلیل داشتن ابعاد و اندازه ای کوچک تر نسبت به سایر محصولات پرچم در زمان تولید پرچم دارای محدودیت هایی می باشد که باید در زمان سفارش پرچم به مشتریان گوشزد شود. پرچم رومیزی مانند پرچم تشریفات در نمونه های مختلف تولید نمی گردد.

پرچم رومیزی چیست؟

در ابتدای این مقاله بهتر است تا شما را با پرچم رومیزی آشنا کنیم.این پرچم را می توان یکی از پرکاربرد ترین محصول در تولید پرچم دانست.پرچم رومیزی به دلیل اینکه در محیط های پیشخوان و یا میز ها قرار می گیرد دید بهتری دارد و برای همگان قابل مشاهده تر می باشد.اما این همه ماجرا نمی باشد پرچم رومیزی هم دارای محدودیت های می باشد که دلیل آن هم کوچک بودن اندازه پرچم رومیزی می باشد.پرچم رومیزی هم دارای قیمت مناسبی بوده و هم اینکه می تواند تا حدودی نیاز مجموعه ها را نسبت به پرچم برطرف نمائید.

چرا پرچم رومیزی بخریم؟

هر مجموعه ای فارغ از نوع فعالیت و سطح کاری خود دارای تشریفات اداری می باشد.پس می توان با توجه به این نکته سطح تشریفات مجموعه خود را بالاببریم.پرچمی که می تواند برای شما کمترین هزینه را داشته باشد و علیرغم آن نیاز شما برای خرید پرچم را برطرف نمائید.اما پرچم رومیزی تکمیل کننده تشریفات برای مجموعه شما نمی باشد بلکه پرچم ها مکمل یکدیگر هستند پس لازمه آن داشتن پرچم تشریفات می باشد و می توانید به این نکته دست پیدا کنید.

سفارش پرچم آنلاین و حضوری

پرچم رومیزی را می توانید به روش های متنوعی خرید کنید.پرچم رومیزی به صورت حضوری یکی از گزینه ها می باشد که می توانید با حضور در محل شرکت ایران پرچم نصب به سفارش پرچم رومیزی اقدام نمائید. شاید شما از آن دسته افراد باشید که خرید غیر حضوری را ترجیح می دهید می توانید با مراجعه به سایت شرکت و یا از شبکه های اجتماعی اینستاگرام یا تلگرام و یا واتس آپ اقدام به خرید پرچم نمائید.در خرید غیر حضوری تمامی نمونه ها و مدل های پرچم رومیزی به صورت عکس برای شما ارسال می شود تا ذهنیتی از پرچم در زمان سفارش پرچم و خرید پرچم داشته باشید.

کیفیت پرچم رومیزی

شرکت ایران پرچم با تولید پرچم رومیزی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب محصولی رقابتی را تولید و عرضه می کند.پرچم رومیزی با استفاده از چاپ های متنوعی از جمله چاپ دیجیتال و چاپ سیلک و گلدوزی تولید می گردد.هرکدام از این نوع چاپ ها دارای کیفیتی متفاوت می باشد و بر اساس آن قیمت گذاری می شوند و گزینه های مناسبی برای خرید پرچم رومیزی را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند.سفارش پرچم رومیزی در کمترین زمان انجام می گیرد و تولید پرچم رومیزی در کمترین زمان انجام خواهد گرفت.

ابعاد پرچم رومیزی

پرچم رومیزی در تولیدات مختلف دارای ابعاد متفاوتی می باشد ولی پرچم رومیزی که در تمام کشورهای دنیا به صورت ابعاد عمومی مورد استفاده قرار می گیرد ابعادی در طول به 30 سانتی متر و در عرض 20 سانتی متر می رسد.اما این ابعاد در تمامی مجموعه های تولید پرچم رعایت نمی گردد و لازم است تا شرکت ها نسبت به این مساله آشنایی کامل داشته باشند.گاهی برخی مجموعه های تولیدی با ارائه قیمتی کمتر در زمان فروش پرچم در صدد هستند تا با عدم آگاهی مشتریان نسبت به ابعاد واقعی پرچم، پرچمی با سایز کوچکتر از اندازه استاندارد به مشتریان عرضه کنند.پس دلیل این تفاوت قیمت را می توان در این مساله دید.

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی بسته به نوع چاپ و پارچه آن متفاوت است.این قیمت را می توان در بهترین نمونه ها حداکثر تا قیمت 50 هزار تومان برای مشتریان عرضه می گردد.اندازه غیر استاندارد و استفاده از پارچه های بی کیفیت از سوی برخی سود جویان موجب شده تا مشتریان به اشتباه محصولی بی کیفیت با قیمت پائین تر خریداری کنند و متوجه خرید پرچم بی کیفیت نباشند.پرچم رومیزی تولید شده در شرکت ایران پرچم با ابعاد استاندارد و استفاده از پرچم های باکیفیت در تولید پرچم که نشان دهنده تعهد ما به فروش پرچم با کیفیت می باشد.

پایه پرچم

سفارش پرچم بدون پایه پرچم انجام می شود. اما از آنجا که لازم است تا این پرچم ها بر روی یک پایه نصب و قرار گیرند.پایه پرچم های رومیزی در انواع مدل های فلزی، سنگی، چوبی و شیشه ای تولید می گردد. هرکدام از این پایه ها با توجه به نوع فعالیت مجموعه ها و یا سازمانی و یا دولتی و یا غیر دولتی بودن آن انتخاب می شود و توجه به این نکته لازمه رعایت تشریفات اداری است.

پرچم رومیزی لمینت

در اینجا به یکی از جدید ترین نمونه های پرچم رومیزی اشاره می کنیم و معرفی انواع نمونه های پرچم رومیزی را در مقاله های دیگر اشاره می کنیم.پرچم رومیزی لیمنت پرچمی است تک رو که در رو پارچه و در پشت یک لایه طلق به پارچه چسبانده می شود.این امر به این دلیل است که قیمت تمام شده پرچم رومیزی به نصف کاهش پیدا کند و هم ایستایی مناسب تری داشته باشد ولی نکته پرچم رومیزی لیمنت این است که طول عمر این پرچم نسبت به سایر مدل های پرچم رومیزی کمتر است.دلیل این عمر از بین رفتن لایه طلقی که از پشت به پارچه پرچم رومیزی چسبانده شده است.

حرف آخر سفارش پرچم رومیزی

هر پرچم رومیزی با قیمت های پائین پرچم رومیزی نمی باشد شما باید در زمان سفارش پرچم رومیزی به این نکته توجه ای ویژه کنید.پرچم رومیزی می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای معرفی مجموعه شما باشد تا بتوانید به بهترین شکل مجموعه خود را معرفی کنید.این نوع استفاده از محیط خود برای تبلیغات راهکاری و الگویی بسیار موفق می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *