پرچم ایران بزرگ

پرچم تشریفات ایران

پرچم ایستاده مخمل ایران

پرچم تشریفات ایران

پرچم تشریفات ایران در مرکز چاپ پرچم ایران پرچم در با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می گردد.همچنین پرچم ایران برای فروش با استفاده از چاپ های مختلفی نیز تولید می گردد. پرچم تشریفات ایران در ابعاد و اندازه 90×150 سانتی یکی از محصولات ویژه تولید شده در مرکز چاپ پرچم ایران پرچم می باشد. پرچم تشریفات یک محصول تبلیغاتی و تشریفاتی می باشد که در محیط های داخلی از آن استفاده می شود . پرچم تشریفات به شما امکان استفاده از ذهن مخاطب را خواهد داد تا بتواند به راحتی تبلیغات خود را انجام دهید. همان طور که در بالا اشاره شده پرچم تشریفات با انواع پارچه ساتن مات، ساتن براق، جیر و… تولید می گردد.ابعاد و اندازه مناسب پرچم تشریفات سبب شده که این محصول یک محصول بسیار عالی باشد. پرچم تشریفات ایران را می توانید در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت خریداری نمائید. کافیست که با مرکز تماس ایران پرچم تماس گرفته و یا بصورت حضوری در این مرکز حضور پیدا کنید.

 

انواع پرچم تشریفات ایران

پرچم تشریفات ایران دارای دسته بندی های مختلف از نظر نوع پارچه و نوع چاپ می باشد. در قسمت چاپ پرچم می توان به چاپ پرچم دیجیتال، اسیدی و گلدوزی اشاره کرد.چاپ دیجیتال پرچم تشریفات یکی از با کیفیت ترین محصولات می باشد. این نوع چاپ پرچم قابل شسشتو بوده و نسبت به سایر چاپ ها دارای طول عمر بیشتری می باشد. در چاپ اسیدی با استفاده از روش های سنتی و دستی پرچم تشریفات چاپ می شود. این نوع چاپ قابل شستشو نبوده و دارای طول عمر بسیار کوتاه تری نسبت به سایر چاپ ها می باشد. چاپ گلدوزی به استفاده از چرخ های مخصوص صنعتی تولید می گردد. این نوع چاپ به دلیل استفاده از پارچه جیر قابل شستشو نبوده و دارای عمری کوتاه تر می باشد.اگر پرچم تشریفات ایران گلدوزی کثیف شود از بین رفته خواهد بود. به همین دلیل است که بر روی پرچم تشریفات ایران گلدوزی کاور پلاستیکی می کشند. استفاده از کاور سبب می شود تا زیبایی پرچم به شدت کاهش پیدا کند.

پرچم چاپ دیجیتال

پرچم تشریفات ایران چاپ دیجیتال از بهترین و با کیفیت ترین محصولات در مرکز چاپ پرچم ایران پرچم می باشد. این محصول با استفاده از دستگاه های چاپ مدرن تولید و دارای ظاهری عالی می باشد. پرچم تشریفات ایران دیجیتال با استفاده از ساتن مات آمریکایی یا ساتن براق ژاپنی تولید می گردد. این دو نوع پارچه پرچم دارای وزنی عالی و کیفیتی بالایی می باشد. پرچم تشریفات ایران در دو مدل پرچم مخروطی، لمینت، معمولی تولید و عرضه می گردد. پرچم تشریفات مخروطی ایران به  صورت دو رو تولید می گردد و ایستایی آن به صورت مخروط می باشد. پرچم تشریفات لمینت بصورت تک رو بوده و قابل شستشو نمی باشد و ظاهر آن نیز مخروط می باشد.پرچم تشریفات مخروطی دارای قیمت بالاتری نسبت به پرچم تشریفات لمینت می باشد.اما پرچم تشریفات معمولی نمونه قدیمی تر می باشد و بصورت دو رو تولید می گردد و قابل شستشو می باشد ولی دارای ظاهری مخروطی نیست. تمامی این نمونه های بصورت ریشه دار و بدون ریشه تولید و به فروش می رسد.

پرچم

پرچم با ریشه و بدون ریشه

پرچم تشریفات ها امروزه بصورت ریشه دار و بدون ریشه تولید می گردد. نمونه بدون ریشه دارای طول عمر کمتری می باشد و ظاهری مدرن در اینگونه پرچم ها می باشد. ریشه به نوار رنگی که دور تا دور پرچم دوخته می شود تا جلوه ای متفاوت به پرچم ببخشد.در نمونه پرچم تشریفات با ریشه، ریشه به صورت دوبل و نه یک طرفه به پرچم دوخته می شود . دوبل بودن پرچم بسیار کمک کننده خواهد بود تا پرچم زیبایی و ظاهری متفاوت تر داشته باشد.

پرچم تشریفات گلدوزی

پرچم تشریفات گلدوزی یکی از محصولات قدیمی نسبت به سایر پرچم تشریفات ها می باشد. این پرچم تشریفات به صورت دستی تولید گردیده است . معمولاً از پرچم تشریفات گلدوزی مجموعه های نظامی و امنیتی از این مدل پرچم استفاده می کنند. این پرچم به دلیل داشتن وزن و ظاهری محکم مورد انتخاب قرار می گیرد. البته قیمت پرچم تشریفات گلدوزی نسبت به سایر پرچم ها به دلیل طولانی و سخت بودن روند تولید پرچم دارای قیمت بالاتری می باشد.برای خرید پرچم به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید از مرکز چاپ پرچم ایران پرچم اقدام نمائید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *