دانستی پرچم

محصولات پرچم ویژه دهه فجر

محصولات پرچم ویژه دهه فجر

محصولات پرچم ویژه دهه فجر

وارد شدن به دهه چهارم انقلاب پر شکوه اسلامی بر تمامی آزادی خواهان مبارک و خجسته باد. امروزه نام ایران و انقلاب اسلامی پیوند قوی و مستحکمی پیدا کرده اند. به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی راه خود را از میان پیچ و خم های زمان به سلامت عبور و گذرانده است. انقلاب اسلامی را می توان یکی از مهم ترین حرکت های مردمی در قرن اخیر در جهان دانست.انقلابی که در 22 بهمن سال 57 به ثمر نشست یادآور حماسه آفرینی مردان و زنان سرزمین ایران می باشد. مردمانی که با جان فشانی و ایثار خود برگی زرین در تاریخ این مرز و بوم را ثبت کرده اند. شرکت ایران پرچم به پاس این ایام مبارک فروش ویژه پرچم دهه فجر تولید پرچم خود را آغاز نموده است.شرکت ایران پرچم با اتکا به طرح ها و تصاویر انقلابی سعی در ایجاد محیط های متفاوتی برای برگزاری این ایام دارد. برای ثبت سفارش پرچم با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید.

محصولات پرچم ویژه دهه فجر

انواع پرچم مناسبتی

برای ایام دهه فجر محصولات تولید شده در ایران پرچم دارای تنوع بالایی هستند. از پرچم در تمامی محیط های اداری، تجاری و مسکونی و معابر عمومی می توان استفاده کرد. پرچم ایران در این ایام یکی از پرکاربردترین محصولات می باشد که با استقبال ویژه ای روبرو می باشد. پرچم های تولید شده در ایران پرچم دارای ابعاد و مشخصات متفاوتی و متنوعی می باشد. علاوه بر پرچم ایران این شرکت طرح های مختلفی را برای تولید و فروش در نظر گرفته است. طرح های ویژه این ایام با توجه به سیاست گذاری های هرساله شورای انقلاب اسلامی طراحی می گردد. انواع مختلف پرچم های تولید شده در این شرکت پرچم اهتزاز، پرچم کتیبه، پرچم ریسه، پرچم دستی با استفاده از چاپ دیجیتال و یا چاپ اسیدی می باشد. تمامی محصولات به صورت تکی، عمده، متری و یا بسته ای به فروش می رسد.

 

چاپ پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز یکی از پر کاربرد ترین پرچم ها در میان محصولات تولید شده ویژه ایام دهه فجر می باشد. از پرچم اهتزاز برای نصب در معابر، مکان های داخلی و نصب بر ورودی ادارات و خانه ها استفاده می شود. چاپ پرچم اهتزاز بصورت چاپ دیجیتال، چاپ اسیدی و یا سیلک می باشد. البته قیمت چاپ پرچم اهتزاز با توجه به نوع چاپ و نوع پارچه استفاده شده در تولید پرچم متفاوت خواهد بود.چاپ پرچم اهتزاز در این شرکت در کوتاه ترین زمان و یا به صورت آماده برای ارسال مشتریان می باشد.
محصولات پرچم ویژه دهه فجر

خرید پرچم ریسه

از دیگر محصول مورد استفاده در ایام دهه فجر پرچم ریسه دهه فجر و یا پرچم ریسه ایران می باشد. پرچم ریسه بصورت متری و یا بسته ای به فروش می رسد. پرچم ریسه بسته ای در تعداد مشخص و متراژ معین تولید می گردد. تقریباٌ می توان گفت که هر بسته پرچم ریسه به متراژ تقریبی 9 متر و تعداد 10 پرچم ریسه می باشد. از پرچم ریسه برای آذین بندی و استفاده در محیط های داخلی و یا سالن ها مورد استفاده می شود . پرچم ریسه ایران معمولاً با استفاده از پارچه ساتن و یا فلامنت با چاپ اسیدی و یا سیلک تولید می گردد.طرح های پرچم ریسه نیز برگرفته از المان های انقلاب می باشد و تمامی طرح های آن ثابت می باشد.

 

محصولات پرچم ویژه دهه فجر

فروش پرچم کتیبه

پرچم کتیبه دهه فجر محصولی می باشد که بصورت طولی و عرضی در ابعاد مختلف تولید می گردد. پرچم کتیبه ایران و دهه فجر نیز بصورت متری و یا طاقه ای به فروش می رسد. برخی از این محصولات دارای عرض های متفاوت و متنوعی می باشد. این عرض های متفاوت به دلیل این است که بتوان در تمامی محل ها و موقعیت ها از این محصول استفاده کرد. پرچم کتیبه دهه فجر فقط با استفاده از چاپ اسیدی  تولید می گردد و چاپ دیجیتال برای این محصول به صرفه نمی باشد. این محصول قابل شستشو می باشد و در برابر شرایط محیطی مقاومت و کیفیت بالایی دارد.

برای مشاهده طرح محصولات دهه فجر می توانید با کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم ارتباط برقرار کرده و در کمترین زمان طرح ها پرچم را دریافت نمائید. همچنین با ورود به صفحه محصولات دهه فجر لیست محصولات تولید شده در این شرکت را نیز مشاهده نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *