پرچم کشورهای خارجی

چاپ پرچم کره جنوبی

چاپ پرچم کره جنوبی

چاپ پرچم کره جنوبی به دلیل روابط گسترده ایران با این کشور مدرن نیاز مجموعه ها و شرکت های بین المللی می باشد. شرکت ایران پرچم افتخار دارد تا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پرچم در کشور در خدمات مشتریان گرامی باشد. این شرکت با تولید پرچم کشورها در ابعاد و اندازه های مختلف با استفاده از انواع چاپ پرچم انجام می گیرد. شما برای سفارش پرچم کره جنوبی می توانید در کوتاه ترین زمان نسبت به ثبت و خرید پرچم خود اقدام کنید. از دو روش حضوری و غیر حضوری می توانید برای خرید پرچم کره جنوبی خود اقدام کنید. در روش غیر حضوری شرکت ایران پرچم با دارا بودن صفحات مختلف مجازی و یا از طریق این وب سایت اقدام به خرید پرچم کنید.چاپ پرچم کره جنوبی دارای مشخصاتی است که به آن می پردازیم.

درباره پرچم کره جنوبی چه می دانیم؟

پرچم کره جنوبی یک مستطیل بوده که دارای یک زمینه سفید رنگ می باشد. این پرچم دارای یک نماد ملی و هویتی در وسط پرچم می باشد. این نماد از سوی دودمان چوسان در سال 1883 به تصویب رسید.این پرچم یک پرچم غیر نظامی و غیر استانی بوده که داری نسبت 3:2 می باشد. یعنی پرچم نیروهای نظامی کشور کره جنوبی متفاوت با این پرچم می باشد. رنگ سفید زمینه پرچم کره جنوبی رنگ کهن در سرزمین کره بوده که نشان دهنده پاکی و صداقت می باشد.رنگ سفید پرچم درقرن نوزدهم رایج و در لباس افراد ازاین رنگ و به خصوص در لباسهای سنتی هانبوک نیز دیده میشد.در وسط پرچم دو دایره قرمز و آبی رنگ قرار دارد که نشان دهنده نیروی های کیهانی می باشد.این دو نیروی کیهانی دو قطب مثبت و منفی یا خیر و شر که در فرهنگ کره جنوبی وجود دارد.

 

درباره نشان پرچم کره بیشتر بدانیم!

همان طور که در بالا اشاره نمادی از نیروی های موجود در کیهانی می باشد که مخالف یکدیگر هستند.چهار نماد مشکی دور این دایره وجود دارد که نام آنها تری گرام می باشند. هر کدام از این تری گرام ها نمادی خاص در پرچم کره می باشند.این تری گرام ها نشانی از چهار عنصر اصلی می باشند که در پرچم به کار رفته است.هر کدام از این تری گرام ها نشانی از یک عنصر است که در طبیعت وجود دارد.تری گرام بالا سمت راست نمادی از ماه، زمستان، شمال، پسر، آب می باشد. تری گرام پائین سمت راست نمادی از زمین، تابستان، غرب، مادر می باشد. تری گرام سمت چپ بالا نمادی از بهار، بهشت، شرق، پدر، انسانیت می باشد.تری گرام پائین سمت چپ پائین نمادی از خورشید، پائیز، جنوب، دختر می باشد.

تصویب پرچم برای کره

در سال 1876 زمانی که خاندان چوسون بر کره حکمرانی می کردند عدم وجود پرچم مطرح شد.داستان استفاده از پرچم زمانی شروع شده که در معاهده ژاپن وکره کشور ژاپن از پرچم در این مذاکرات استفاده کرد. پرچم ژاپن سبب شد تا پادشاه کره استاندارد ها پرچم واستفاده از آن را تعیین کند.اما در آن دوره دولت کره آن را غیر ضروری دانست. بعد از گسترش روابط خارجی کره و حضور در مذاکرات جهانی این کشور استفاده از پرچم را مهم تلقی کرد.استفاده از پرچم برای کشور کره توسط نماینده کشور چین به کره پیشنهاد داده شد.اما این مسئله باز هم به استفاده کره از پرچم ختم نشد. اما در سال 1882 بود که در مذاکرات آمریکا و کره که به پیمان شوفلد معروف شد آمریکا پیشنهاد استفاده پرچم را به کره داد.پادشاه دستور داد تا پرچم کره طراحی و مورد استفاده قرار گیرد.

چاپ پرچم کره جنوبی

رد پای چین یا آمریکا در طراحی پرچم کره

ابتدا طرح اصلی پرچم کره که برگرفته شده از نماد خاندان سلطنتی چین بود طراحی شد. اما این پرچم توسط پادشاه رد و مورد قبول قرار نگرفت. بعد از کش و قوس های فراوان پرچم کره در نهایت مورد تصویب قرار گرفته. برخی معتقد بود که این نماد ها برگرفته شده از فرهنگ ژاپن می باشد. ولی در هر صورت این پرچم به تصویب دودمان چوسون رسید.این پرچم تا زمان جدایی دو کره از هم مورد استفاده در هر دو قسمت قرار می گرفت. این پرچم در بعد از ایجاد یک کشور دولت دموکراتیک تحت نظر ایالات متحده تعیین شد. تا سال 1984 این پرچم توسط رئیس دولت معیار ها و استاندارد های آن تائید و به عنوان قانون تصویب گردید.می توان گفت که پرچم یین یانگ از محبوب ترین پرچم ها در جهان می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *