دانستی پرچم

آموزش نحوه نصب پرچم رومیزی

آموزش نصب پرچم رومیزی

نصب پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی از محصولات پرکاربرد و مفید در بین محصولات پرچم می باشد. پرچم رومیزی در برخی از موقعیت ها به نحوی نصب می گردد که اشتباه نصب و دیده می شود. هر پرچم در زمان نصب باید به گونه ای نصب شود که خوانا دیده شود.بنابراین نحوه نصب پرچم یکی از مهم ترین اصول استفاده از پرچم رومیزی می باشد. پرچم رومیزی محصولی است که در مقابل دید بیننده به صورت مستقیم قرار می گیرد. پس باید در زمان نصب پرچم به این نکته دقت کرد که اشتباه در نصب سبب از بین رفتن مزیت پرچم می شود. پرچم یک المان تبلیغاتی و یا تشریفاتی در محیط های مختلف می باشد.تشریفاتی و یا تبلیغاتی بودن پرچم تعیین کننده مکان و موقعیت نصب پرچم می باشد.در ادامه به آموزش نصب پرچم رومیزی می پردازیم.

تاثیر پایه پرچم در زیبایی پرچم

پرچم رومیزی در چه مکانی نصب گردد!

پرچم رومیزی به دلیل اینکه دارای یک ابعاد کوچکتر از سایر پرچم ها می باشد محل نصب آن بسیار مهم می باشد. پرچم رومیزی باید با دید بیننده فاصله استاندارد داشته باشد. پرچم رومیزی معمولاً باید بر روی میزهای پیشخوان، میزهای کارمندان و یا میز مدیریت قرار می گیرد.تمیز بودن پرچم رومیزی بسیار مهم می باشد.پس باید پرچمی را انتخاب نمائید که قابل شستشو باشد.اگر انتخاب شما چاپ پرچم دیجیتال برای خرید پرچم رومیزی می باشد در هر زمان قادر به شستشو آن خواهید بود.پرچم رومیزی چون یک نشان بسیار مهم از مجموعه و یا کسب و کار شما می باشد همواره باید پاک و تمیز باشد.در چاپ پرچم دیجیتال به راحتی می توانید پرچم رومیزی خود را شستشو دهید.

نحوه نصب پرچم رومیزی

در پرچم رومیزی دورتا دور پرچم با استفاده از ریشه دوخته شده است به جز یک طرف آن. یک طرف پرچم با استفاده از یک نوار باریک یا بندینک دوخته شده است.با استفاده از این نوار یا بندینک باید پرچم رومیزی را بر روی میله پرچم رومیزی ثابت و محکم کرد. در زمان نصب پرچم برای پرچمی که دارای طرح فارسی می باشد نوشته آن باید سمت راست شما قرار داشته باشد. به این معنی که وقتی روبروی پرچم قرار می گیرد حروف فارسی از سمت راست شروع شوند.حالا با استفاده از بندینک های بالا و پائین اقدام به نصب پرچم رومیزی بر روی میله کنید. سمت بالا پرچم بندیک آن را از حفره بالای میله پرچم عبور داده و قسمت پائین نوار یا بندینک را از حفره پائین میله عبور دهید.بعد از عبور هر دو قسمت از حفره ها نوار ها را به هم نزدیک کنید و به هم گره بزنید.

ایستایی مناسب پرچم رومیزی

پرچم رومیزی باید به صورتی نصب گردد که پرچم از قسمت بالایی پایه جدا نباشد. پرچم رومیزی در زمان نصب باید مماس با پایه پرچم رومیزی باشد.برای مماس بودن پایه و پرچم باید در حد امکان هر دو نوار یا بندینک را کشیده و به هم گره بزنید.اگر پرچم با استفاده از پارچه با کیفیت تولید شده باشد در هنگام نصب پرچم بصورت مخروطی قرار می گیرد.اما اگر در تولید پرچم از پارچه بی کیفیت استفاده شده باشد ایستایی مطلوبی را نخواهد داشت.برای اینکه پرچم شما ایستایی بسیار مناسبی داشته باشد لازم است که کیفیت تولید پرچم بالا باشد.نکته ای دیگر فروش محصول با پارچه های بی کیفیت می باشد. برخی از پرچم ها فقط نام پارچه با کیفیت را بر خود دارند و کیفیتی در آن ها نیست. برای خرید مطمئن سعی کنید محصول مورد نیاز پرچم خود را از تولیدکنندگان معتبر پرچم خریداری نمائید.

کیفیت واقعی پارچه پرچم

پرچم رومیزی لیزری

برخی از تولید کنندگان پرچم، محصولات خود را با اسم پارچه های با کیفیت تولید می کنند. اما زمانی که مشتریان محصول خود را تحویل می گیرند متوجه کیفیت پائین پارچه می شوند.اما از کجا می توان متوجه شد که محصول خریداری شده دارای کیفیت بالایی می باشد. راه اول استفاده از مشاوره رایگان از شرکت ایران پرچم می باشد.میتوانید با ارسال عکس به کارشناسان ما ازکیفیت پارچه به راحتی و رایگان اطلاع پیدا کنید. راه دوم آشنایی با نوع پارچه می باشد، پارچه ساتن مات دارای کمترین میزان پلاستیک می باشد. پارچه ساتن دارای وزنی مشخص میباشد وقتی در دست گرفته شود وزن آن مشخص و متمایز از سایر پارچها میباشد. برای سهولت کار پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره رایگان از شرکت ایران پرچم می باشد.

در ویدیو زیر آموزش نحوه نصب پرچم رومیزی را میتوانید مشاهده کنید.

[aparat id=”2LyDP” width=”full”]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *