گوناگون

قیمت پرچم ساحلی+موکاپ پرچم ساحلی

قیمت پرچم ساحلی+موکاپ پرچم ساحلی

قیمت پرچم ساحلی+موکاپ پرچم ساحلی

شرکت ایران پرچم بعنوان یک تولید کننده پرچم در کشور فعالیت داشته و شناخته می‌شود. محصولاتی که در این مجموعه اختصاصی تولید پرچم عرضه شده میتوان به؛ پرچم تشریفات مخروطی و لمینت، پرچم ساحلی، پرچم رومیزی، پرچم کشورها، پرچم اهتزاز و پایه پرچم اشاره کرد. اهمیت این مجموعه تولید پرچم زمانی بیشتر مشخص میشود که با حذف واسطه قیمت پرچم را با بهترین قیمت به دست مشتریان برساند. استفاده از پارچه مخصوص پرچم ساحلی در تولید این محصول سبب تولید محصولاتی متفاوت و جذاب شده است. محصولی که با توجه به بازخورد و کیفیتش بسیار مورد توجه این روزهاست. شکل هندسی متفاوت پرچم ساحلی به محبوبیت این پرچم افزده است. پرچم ساحلی بادبانی، قطره‌ای، مستطیلی و شمشیری از اشکال پرچم ساحلی میباشد. در ادامه این مقاله به قیمت پرچم ساحلی+موکاپ پرچم ساحلی را میتوانید دانلود نمائید.

تماس با ما

قیمت پرچم

چاپ پرچم دیجیتال برای تولید پرچم ساحلی استفاده میشه که قابل شستشو و اتوکشی هستش. همچنین با استفاده از این چاپ پرچم میتوان بدون محدودیت طرح دلخواه خودتونو روی پرچم چاپ کرد. اصلی‌ترین مساله در پرچم ساحلی، پارچه مورد استفاده در تولید اون هستش. پارچه راشل، پارچه ساتن، پارچه تایوانی از پارچه‌های مورد استفاده برای تولید پرچم هستش. این نوع پرچم ها ضخامتی و بافتی متفاوت داشته اما هر سه مدل کیفیت بالا و مطلوبی دارد. هرکدام از این پارچه‌ها خود قیمتی متفاوت داشته که قیمت پرچم ساحلی را تغییر میدهند. همچنین پایه پرچم مورد نظر نیز در قیمت نهایی پرچم را تغییر خواهد داد. در ادامه به پایه پرچم ساحلی خواهیم پرداخت برای دریافت لیست قیمت پرچم ساحلی با ما تماس بگیرید.

قیمت پرچم ساحلی+موکاپ پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی در سه مدل مختلف با وزن متفاوت در شرکت ایران پرچم بفروش می‌رسد. هر کدام از این پایه پرچم‌ها قیمتی متفاوتی نسبت به وزن و جنس خود دارند. پایه پرچم ساحلی گرانولی، پایه پرچم ساحلی خارجی، پایه پرچم ساحلی ایرانی، پایه پرچم ساحلی مخرنی 10 لیتری و 20 لیتری(آبی و شنی) از نمونه‌های آن هستند. مواد اولیه برای تولید پایه پرچم گرانولی، پلمیر مقاوم با وزن تقریبی 10 کیلوگرم بوده و پایه پرچم خارجی و ایرانی از جنس آهن و پایه پرچم مخزنی از پلاستیک فشرده تولید شده است.

لیست قیمت

 تعداد سفارش پرچم ساحلی

قیمت پرچم ساحلی

توضیحات

تا 2 عدد

تماس گرفته شود. به دلیل استفاده از مواد وارداتی در تولید پرچم ساحلی و با توجه به تغییرات نرخ ارز تماس گرفته شود.

2 تا 4 عدد

تماس گرفته شود.

به دلیل استفاده از مواد وارداتی در تولید پرچم ساحلی و با توجه به تغییرات نرخ ارز تماس گرفته شود.

4 تا 8 عدد

تماس گرفته شود.

به دلیل استفاده از مواد وارداتی در تولید پرچم ساحلی و با توجه به تغییرات نرخ ارز تماس گرفته شود.

8 عدد به بالا تماس گرفته شود.

به دلیل استفاده از مواد وارداتی در تولید پرچم ساحلی و با توجه به تغییرات نرخ ارز تماس گرفته شود.

نحوه سفارش

شرکت ایران پرچم راه‌های ارتباطی گوناگونی را برای خرید و سفارش پرچم فعال کرده است. شما بصورت حضوری و یا بصورت آنلاین و غیر حضوری میتوانید در کوتاه‌ترین زمان سفارش پرچم را ثبت کنید. سرعت، دقت و کیفیت بالا یکی از شعارهای مجموعه تولیدی ایران پرچم می‌باشد. اگر شما در شهرستان و یا تهران باشین ما در کوتاه‌ترین زمان سفارش و خرید پرچم رو به دستتون میرسونیم. دستگاه‌ مدرن چاپ پرچم سبب شده تا محصولات تولیدی این مجموعه در کوتاه ترین زمان تولید و آماده ارسال شود.

قیمت پرچم ساحلی با پایه

موکاپ پرچم ساحلی

با استفاده از موکاپ پرچم میتوان به راحتی نمای کلی از پرچم مورد سفارش داشت. با استفاده از برنامه فتوشاپ میتوان به راحتی طرح پرچم خودتونو بر روی موکاپ پیاده سازی کنید. موکاپ پرچم ساده ترین راه برای نحوه نمایش طرح پرچم شماست که آیا میتواند در جذب مخاطب موفق عمل کند یا خیر. برای دانلود موکاپ از طریق لینک زیر اقدام کرده و یا با کارشناسان فروش پرچم، ایران پرچم تماس حاصل نمائید.

 

دانلود موکاپ پرچم ساحلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *