پایه پرچم

پایه پرچم

پایه پرچم

انواع پایه پرچم تشریفاتی

پایه پرچم یکی از متعلقات بسیار مهم در این محصول تبلیغاتی و تشریفاتی می باشد. با پایه پرچم می توان، پرچم خود را خاص تر و متفاوت تر به نمایش گذاشت. انواع پایه با استفاده از مواد مختلفی، و در اشکال گوناگونی تولید می گردد. پایه پرچم ها معمولاٌ از جنس های مانند؛ چدن، سنگ، استیل، چوب و… تهیه و تولید می گردد. یکی از نکات مهم در زمان خرید پایه پرچم توجه به نوع آبکاری پایه پرچم می باشد. اگر آبکاری پایه پرچم ضعف و یا به درستی صورت نگیرد، پایه پرچم به سرعت رنگ سیاه و یا سبز به خود می گیرد.پایه پرچم باید به نوعی آبکاری شود که در طول زمان رنگ طلایی یا نقره ای خود را حفظ کند. یکی دیگر از مهم ترین مولفه ها در زمان خرید پایه پرچم وزن آن می باشد. وزن پایه پرچم در نوع چدنی آن در قیمت نهایی تعیین کننده می باشد. زیرا وزن آهن به کار رفته در پایه پرچم نشان دهنده کیفیت و قیمت پایه پرچم می باشد.در ادامه همراه ایران پرچم باشید تا به معرفی پایه پرچم شرکت ایران پرچم بپردازیم.

 

پایه پرچم گرد خورشیدی

پایه پرچم گرد خورشیدی یکی از مهم ترین محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. این نوع پایه پرچم از اصلی و قدیمی ترین نمونه های پایه پرچم می باشد. جنس و مواد به کار رفته در تولید این نوع پایه، چدن می باشد. پایه پرچم گرد خورشیدی در سه مدل نوع دو، نوع یک و ممتاز تولید و به فروش می رسد. پایه پرچم گرد خورشیدی دارای یک کفی و یک میله نگهدارنده پرچم می باشد. جنس میله نگهداره پرچم از آلومینیوم تفویت شده و با روکش می باشد. محل اتصال میله پرچم به پایه پرچم در دو رنگ طلایی و نقره ای موجود می باشد.میله پرچم دارای یک قسمتی گنبدی شکل در بالای میله بوده که همرنگ با کفی پایه پرچم می باشد. ارتفاع میله پرچم تا حدود 2.5 متر قابل افزایش و تغییر می باشد. محل نصب پرچم بر روی میله یک پیچ در پائین قسمت گنبدی میله پرچم می باشد که بندینک پرچم از این نقطه آویز می شود.وزن پایه پرچم گرد خورشیدی نوع دو 5 الی 6 کیلو گرم و نوع یک در حدود 7الی8 کیلو گرم و در نوع ممتاز در حدود 11 الی 12 کیلو گرم می باشد.

پایه پرچم

پایه پرچم پنجه شیری

پایه پرچم پنجه شیری یکی دیگر از مهم ترین محصولات تولید شده در شرکت ایران پرچم می باشد. این نوع پایه پرچم از اصلی و قدیمی ترین نمونه های پایه پرچم می باشد. جنس و مواد به کار رفته در تولید این نوع پایه، چدن می باشد. پایه پرچم پنجه شیری در سه مدل نوع دو، نوع یک و ممتاز تولید و به فروش می رسد. پایه پرچم پنجه شیری دارای یک کفی و یک میله نگهدارنده پرچم می باشد. جنس میله نگهداره پرچم از آلومینیوم تفویت شده و با روکش می باشد. محل اتصال میله پرچم به پایه پرچم در دو رنگ طلایی و نقره ای موجود می باشد.میله پرچم دارای یک قسمتی گنبدی شکل در بالای میله بوده که همرنگ با کفی پایه پرچم می باشد. ارتفاع میله پرچم تا حدود 2.5 متر قابل افزایش و تغییر می باشد. محل نصب پرچم بر روی میله یک پیچ در پائین قسمت گنبدی میله پرچم می باشد که بندینک پرچم از این نقطه آویز می شود.وزن پایه پرچم پنجه شیری نوع دو 5 الی 6 کیلو گرم و نوع یک در حدود 7الی8 کیلو گرم و در نوع ممتاز در حدود 11 الی 12 کیلو گرم می باشد.

پایه پرچم

پایه پرچم استیل

پایه پرچم استیل یکی از جدیدترین نمونه های پایه پرچم می باشد. این نوع پایه پرچم با استفاده از استیل درجه یک تولید شده است. این نوع پایه دارای یک رویه استیل بوده و در زیر آن یک تکه سنگ قرار دارد. زیرا استیل به تنهایی قادر به نگهداری وزن پرچم نمی باشد. این نوع پایه در سه رنگ طلایی، نقره ای و مشکی تولید می گردد. ارتفاع پایه پرچم استیل تا 2.5 متر قابل افزایش و تنظیم می باشد. میله پرچم استیل دارای یک پیچ در پائین قسمت گنبدی می باشد که محل نصب پرچم می باشد. از این پیچ باید، بندینک پرچم آویز شود.پایه پرچم استیل دارای وزنی در حدود 7 کیلوگرم می باشد.

پایه پرچم

پایه پرچم شمسه

پایه پرچم شمسه یکی از پایه های جدید و متفاوت می باشد. پایه پرچم شمسه در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید و به فروش می رسد. این پایه پرچم در دو مدل ممتاز و نوع یک تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم شمسه را میتوان یک پایه پرچم متفاوت دارای یک سبک جدید دانست. پایه پرچم شمسه در نوع یک دارای وزنی در حدود 5 الی 6 کیلو گرم و در نوع ممتاز وزنی در حدود 10 الی 12 کیلو گرم دارد. میله این پایه پرچم از آلومینیوم تولید شده که رنگ گنبدی آن متناسب با کفی پایه پرچم می باشد.

پایه پرچم کله قندی

پایه پرچم کله قندی یکی از پایه های جدید و متفاوت می باشد. پایه پرچم کله قندی در یک رنگ طلایی تولید و به فروش می رسد. این پایه پرچم در یک مدل ممتاز تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم کله قندی را میتوان یک پایه پرچم متفاوت دارای یک سبک مدرن دانست. پایه پرچم کله قندی دارای، وزنی در حدود 10 الی 12 کیلو گرم دارد. میله این پایه پرچم از آلومینیوم تولید شده که رنگ گنبدی آن متناسب با کفی پایه پرچم می باشد.

خرید پایه پرچم تشریفات

اگر به دنبال یک خرید مطمئن هستید بدون شک نام ایران پرچم در این صنعت میدرخشد. ما با تولید و فروش مخصولات با بالاترین کیفیت در خدمت مشتریان گرامی می باشم. ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان و با بالاترین دقت هدف ما می باشد. در ایران پرچم تمامی سفارشات بدون وقفه و در زمانی اندک چاپ و به دست مشتریان گرامی می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت پرچم و پایه پرچم کارشناسان ما آماده ارائه خدمت به شما هموطنان گرامی می باشد.خرید پایه پرچم از ایران پرچم نویدی برای شروع یک همکاری عالی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *