پایه پرچم

پایه پرچم تشریفاتی گردخورشیدی و پنجه شیری

پایه پرچم ایستاده گرد خورشیدی

انواع پایه پرچم تشریفاتی

پایه پرچم بعنوان یک متعلقات مهم و تاثیرگذار در دید و زیبایی انواع پرچم به شمار می‌رود. زیبایی و جذابیت پایه در جذب مخاطب و موفقیت پرچم در تبلیغات اثری چشمگیر دارد. برای تولید پایه با قیمت مناسب، زیبایی و جذابیت بیشتر از متریال و مواد اولیه مختلفی استفاده می‎‌گردد. محبوبترین پایه پرچم تشریفاتی شامل پایه گرد خورشیدی و پنجه شیری که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اما این محصول به دلیل قدیمی بودن طراحی مناسب محیط‌ها و دکوراسیون مدرن نیست. بهترین پیشنهاد برای این محیط‌ها پایه پرچم استیل بوده که بسیار جذاب و گیرا است. انواع پایه پرچم‌ تشریفاتی دارای وزن و ابعاد متفاوت که شامل؛ ممتاز، درجه یک و درجه دو می‌باشد. محصولات پایه پرچم در شرکت ایران پرچم بصورت ویژه و با قیمت بسیار ویژه بدون واسطه به دست مشتریان گرامی می‌رسد.

<yoastmark class=

 

 

پایه پرچم گرد خورشیدی

همانطور که در بالا اشاره شد پایه گرد خورشیدی یکی از محبوبترین مدل‌های پایه پرچم تشریفاتی بوده که مورد استفاده قرار می‌گیرد. متریال و جنس پایه پرچم از چدن بوده که وزن نهایی پایه تعیین کننده قیمت پایه است. تمامی پایه پرچم‌ها همراه میله و کفی بوده و قیمت پایه شامل هر دو آن می‌شود. جنس میله از آلومینیوم تقویت شده همراه با آبکاری بوده که قسمت بالا و پائین آن به رنگ طلایی و نقره‌ای می‌باشد. همچنین پایه پرچم در دو رنگ طلایی و نقره‌ای با آبکاری مقاوم در برابر تغییر رنگ و سبزشدگی بوده انواع پایه‌ها این مجموعه ضمانت عدم تغییر رنگ و سبزشدگی دارد. ارتفاع میله پرچم از 2 متر تا 2/5 متر قابل تنظیم بوده و وزن پایه ممتاز 10 الی 12 کیلوگرم، پایه درجه یک 7 الی 8 کیلوگرم و پایه درجه دو 5 الی 6 کیلوگرم می‌باشد.

پایه پرچم ایستاده گرد خورشیدی

پایه پرچم گرد ممتاز طلایی

پایه پرچم پنجه شیری

دیگر مدل محبوب و کاربردی پایه پرچم پنجه شیری می‌باشد. تمامی مشخصات و  متریال این محصول مشابه پایه گرد خورشیدی بوده که فقط تفاوت آن در شکل ظاهری می‌باشد. این محصول هم دارای سه نوع؛ ممتاز، درجه یک و درجه دو بوده که در دو رنگ نقره‌ای و طلایی بفروش می‌رسد.

پایه پرچم ایستاده پنجه شیری

پایه پنجه شیری طلایی ممتاز

پایه پرچم استیل

اگر به دنبال یک محصول متفاوت و جذاب در بین انواع پایه پرچم تشریفاتی هستین پیشنهاد اول ما به این محصول جذاب و عالی می‌باشد. این محصول شامل دو قسمت قالپاق و سنگ بوده و وزنی در حدود 10 کیلوگرم دارد. جنس رویه یا قالپاق آلومینیوم بوده که با آبکاری بسیار ویژه در مقابل تغییر رنگ و زنگ زدگی مقاوم شده است. این محصول در دو رنگ نقره‌ای و طلایی همراه با میله پرچم قابل تنظیم تا ارتفاع 2/5 متر بفروش می‌رسد.

پایه پرچم تشریفات استیل طلایی

پایه استیل طلایی

نحوه خرید و سفارش پایه پرچم تشریفات

محصولات پایه پزچم تشریفاتی ما دارای بالاترین کیفیت و وزن و بهترین نوع آبکاری موجود در بازار می‌باشد. محصولات متفرقه، سبک و بدون آبکاری مقاوم در با قیمت ارزان در بازار موجود بوده که بعد از مدتی به رنگ سبز تغییر کرده و زیبایی خود را از دست می‌دهند. علاوه بر این موضوع به دلیل اینکه پایه از فلز بوده وزن آن در تعیین قیمت اثرگذار است. بنابراین پایه ارزان قیمت به طور حتم از وزن کمتری و سبک‌تری برخودار است. برای استعلام قیمت یا خرید و سفارش پایه پرچم بصورت حضوری و آنلاین آماده پاسخگویی و میزبانی از شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *