دانستی پرچم

تولید و چاپ پرچم ارزان قیمت

تولید پرچم ارزان قیمت

تولید پرچم ارزان قیمت

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و با توجه به سیاست اقتصادی مقاومتی شرکت ایران پرچم اقدام به تولید پرچم ارزان قیمت کرده است. محصولات تولید در این شرکت به هیچ وجه دارای کیفیت پائینی نبوده و قیمت پائین آن به دلیل خرید مستقیم از تولید کننده پرچم می باشد. شرکت ایران پرچم با استفاده از طیفی گسترده از پارچه های پرچم اقدام به تولید پرچم کرده است . طیفی گسترده از پارچه به مشتریان امکان خرید پرچم با قیمت متناسب با بودجه خود را داده است.تولید پرچم در شرکت ایران پرچم با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی تولید و عرضه می گردد. تولید پرچم در شرکت ایران پرچم بدون محدودیت در ابعاد و اندازه و یا چاپ پرچم قابل انجام می باشد.برای ارتباط با بخش فروش پرچم ایران پرچم از راه های ارتباطی زیر اقدام نمائید.

تفاوت قیمت پارچه

یکی از معیار های مهم در تعیین قیمت پرچم نوع پارچه مورد استفاده در تولید پرچم می باشد.پارچه در تولید پرچم هرچه دارای وزن و بافت سنگین تری باشد قیمت نهایی را افزایش می دهد. شرکت ایران پرچم برای تولید پرچم یک راهکاری جدید برای خرید پرچم ارزان قیمت پیش بینی کرده است. در زمان سفارش پرچم با انتخاب پارچه ساتن طرح می توانید پرچم ارزان قیمت را خریداری کنید.این نوع پارچه پرچم هم دارای ظاهری مناسب و هم وزنی قابل قبول می باشد. در زمان خرید پرچم کارشناسان فروش ما راه کارهایی برای خرید پرچم ارزان قیمت به شما ارائه می دهند. همان طور که در بالا اشاره شد محصولات تولید شده با قیمت پائین تر در ایران پرچم به هیچ وجه کیفیت و ماندگاری پائینی ندارند.

تفاوت قیمت در چاپ پرچم

یکی دیگری از معیار های که کمک خواهد کرد تا قیمت پرچم مطابق خواسته شما باشد نوع چاپ پرچم می باشد. چاپ پرچم معمولاً در بین سایر چاپ ها دارای قیمت پائین تری می باشد. اما به عنوان مثال چاپ گلدوزی و یا تکه دوزی دارای قیمت بالاتری می باشد. این قیمت بالاتر به دلیل نحوه تولید پرچم در این نوع چاپ می باشد.در چاپ گلدوزی به دلیل اینکه روند تولید به صورت دستی بوده و یک نوع چاپ زمان بر می باشد دارای قیمت بالاتری می باشد. این نوع چاپ هم دارای معایبی نیز می‌باشد و قیمت بالا چاپ پرچم نشان از کیفیت و ماندگاری بالای آن ندارد.در این نوع چاپ به هیچ وجه امکان شستشو ندارد و به مرور زمان آلودگی پرچم باعث از بین رفتن پرچم خواهد شد.

تولید پرچم ارزان قیمت

دستگاه چاپ پرچم شرکت ایران پرچم

غیر منطقی بودن قیمت پرچم

سودجویان با استفاده از عدم آگاهی و عدم آشنایی مشتریان از پرچم قیمت غیر واقعی را اعلام می کنند. به عنوان مثال بدون نام بردن از ویژگی و یا مزایا و معایب پرچم اقدام به فروش پرچم می کنند. در اکثر مواقع با تنها ذکر نام پرچم اقدام به اعلام قیمت می کنند در حالی که پرچم در نمونه ها و مدل های متنوعی تولید می گردد. شما مشتریان گرامی باید در زمان خرید پرچم از تمامی مشخصه های پرچم آگاهی پیدا کنید. به عنوان مثال پرچم به صورت تک رو(لمینت) و یا دو رو (مخروطی)تولید می گردد و شما به جای خرید پرچم دورو، پرچم تک رو را خریداری نکنید.توجه به این نکات کوچک سبب می شود تا شما جلوی سوء استفاده سودجویان را بگیرید. خاطرنشان میکنیم شرکت ایران پرچم با ارائه مشاوره رایگان خرید پرچم تمامی نکات را به شما اطلاع می دهند.

سابقه شرکت ایران پرچم

شرکت ایران پرچم یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان پرچم در کشور می باشد. طول عمر و سابقه این شرکت نزدیک به دو دهه می باشد. اصول و بنیان شرکت پرچم بر پایه تولید پرچم با کیفیت بالا بنا شده است.محصولات تولید شده در این شرکت ضمانت خرید داشته و در صورت کوچکترین مشکل می توانید آن را تعویض نمائید.در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به خرید پرچم از شرکت ایران پرچم اقدام نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *