دانستی پرچم

مرکز خرید پرچم بادبانی

مرکز خرید پرچم بادبانی

ایران پرچم تولید کننده پرچم بادبانی

تولید کنندگان مختلفی در کشور، محصول پرچم بادبانی را تولید میکند. شرکت ایران پرچم بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پرچم کشور در خدمت مشتریان گرامی میباشد. محصولات این مجموعه تولیدی پرچم بسیار متنوع بوده و امکان تولید هر نوع پرچمی در ایران پرچم وجود دارد. ما با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ پرچم محصولات خود را تولید می‌نمائیم. قصد داریم امروز پرچم بادبانی یکی از مدل‌های پرچم ساحلی را خدمت شما معرفی کنیم.ایران پرچم تولید کننده پرچم بادبانی با ارزان‌ترین قیمت و ارسال سفارش پرچم به سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان آماده ارائه محصولات خود به مجموعه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید پرچم بادبانی با شماره تماس زیر ارتباط برقرار نمائید.

 

مرکز خرید پرچم بادبانی کجاست؟

بدلیل اینکه ایران پرچم یکی از بزرگترین تولید کنندگان پرچم در کشور است بعنوان مرکز خرید پرچم بادبانی معرفی می‌گردد. این مرکز تولید پرچم در مرکز شهر تهران و در خیابان احمد قصیر(بخارست) واقع شده است. این مجموعه تولیدی علاوه بر فروش پرچم، بصورت حضوری محصولات خود را بصورت غیرحضوری هم عرضه میکند. ما با ارسال محصولات در کمترین زمان آنرا با بالاترین سرعت به دست مشتریان گرامی در سراسر کشور میرسانیم.

چرا از پرچم بادبانی استفاده کنیم؟

امروزه استفاده از محیط‌های خارجی برای تبلیغات یکی از روش‌های نوین تبلیغاتی می‌باشد. استفاده از محیط‌های ورودی، حیاط، پیاده‌رو، خیابان و… برای تبلیغات به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد. یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغات برای این محیط‌ها پرچم ساحلی بادبانی میباشد. این نوع پرچم به دلیل داشتن ابعاد بسیار عالی و دید ویژه میتواند به راحتی شما را به هدف تبلیغاتی شما برساند. استفاده از رنگ جذاب و یک متن متفاوت میتواند تبلیغات شما را بطور کلی دگرگون کند.

مرکز خرید پرچم بادبانی

ابعاد پرچم بادبانی چقدر است؟

در بالا اشاره شده که ابعاد پرچم بادبانی سبب دید بهتر این محصول خواهد بود. ابعاد پرچم بادبانی تولیدی شرکت ایران پرچم 70×300 سانتی متر میباشد. این ابعاد بصورت ویژه ابعادی عالی را برای ایجاد یک طرح و المان تبلیغاتی به شما خواهد داد. بعد از نصب پرچم بادبانی بر روی میله پرچم ابعاد آن هم توسط پایه و میله پرچم افزایش پیدا خواهد کرد. ابعاد پرچم بادبانی بسیار مهم بوده زیراکه قیمت پرچم ساحلی تا حدود بسیار زیادی به متراژ پارچه استفاده شده در پرچم بستگی دارد.

 

پایه پرچم بادبانی چگونه است؟

مهمترین مسئله در زمان خرید پرچم بادبانی نوع پایه پرچم میباشد. پایه پرچم ساحلی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید میگردد.پایه پرچم در مدل فلزی( ایرانی و خارجی)، گرانولی، پلاستیکی(آبی) تولید و بفروس میرسد. پایه پرچم در ایستایی پرچم نقش عمده و اساسی را ایفا میکند. پایه پرچم سبک در برابر باد و شرایط آب و هوایی آسیب پذیر بوده و باعث افتادن پرچم خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد پرچم با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمائید.

مرکز خرید پرچم بادبانی

قیمت پرچم بادبانی

برای تعیین قیمت پرچم بادبانی معیارهای متفاوتی وجود دارد. پایه پرچم و نوع پارچه مورد استفاده در تولید پرچم بادبانی تعیین کننده قیمت نهایی آن می‌باشد. طیف وسیع مورد استفاده در تولید پرچم بادبانی در مشخص شدن قیمت پرچم بادبانی بسیار تاثیر گذار است. همانطور که در بالا اشاره شده تنوع بالا در نوع پایه پرچم و میله پرچم خود سبب تعیین قیمت این محصول میشود. مدت زمان برای تولید پرچم ساحلی سه روز کاری بوده ولی میتوان این محصول را بصورت فوری خریداری کرد. در تولید پرچم فوری بادبانی مدرت زمان در حدود چند ساعت یا نهایتاً یک روز کاری خواهد بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *