گوناگون

پرچم افراشته برای وداع

پرچم افراشته برای وداع

پرچم افراشته برای وداع

زمانی های سخت در دل هر اتفاقی غمگین نهفته است. وقتی دل و هوای یک شهر و یا کشور با از دست دادن یک الگو، یک نماد ایستادگی گره می خورد. وقتی تمام شهر سیاه پوش و آماده برای وداع می شه.تموم شهر و کشور ایستاده دست به سینه ادای احترام می کنن.خیابونا و کوچه ها هم همین حس و حال دارن. تموم شهر پر از پرچم های مشکی، پرچم عزاداری، پرچم احترام میشه.وقتی اون لحظه ها رو تماشا می کنی کلمه ها نمی تونن اون لحظات رو بیان کنند فقط قدرشناسی و یکدلی و اتحاد که بهم وصلمون می کنه.پرچم افراشته برای وداع نمادی از قدردانی ملت ما نسبت به اسطوره های خود.

پرچم قاسم سلیمانی

یکی از اتفاقاتی که در طول تاریخ ایران اسلامی بسیار کام مردم را تلخ کرد خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی بود.حاج قاسم مرد روزهای دیرالزور، کسی که پرچم مقاومت رو تو منطقه برافراشته کرد.شهامت مثال زدنیش وقتی با کمترین تشریفات و محافظت پا تو خط مقدم نبرد با داعش می ذاشت.وقتی کنار سربازاش تو حلب شونه به شونشون نماز خوند و بهشون دلگرمی داد.وقتی رهبر انقلاب بهشون لقب سردار مقاومت و سردار دلها رو داد. تمام اینها نشونه ای بود برای این مرد بزرگ که شهادت پاسخی به زحمات و رشادتش بود.

پرچم افراشته برای وداع

سردار بی سایه

قاسم سلیمانی را در عراق همه به نام سردار بی سایه می شناختند.سرداری که کل منطقه را تحت پوشش خود داشت. کسی که دکترین نظامی ایران را در منطقه پیش می برد.حاج قاسم را همه به خوبی می شناختند. وقتی اسم داعش و یا نبرد در برابر آمریکایی ها می آمد فقط و فقط یک اسم به گوش می رسید. تمام اینها از تلاش حاج قاسم بود که تمام این روزها کنار مردم عراق و سوریه ایستاده بود.

پرچم ایران

پرچم ایران از پرکاربردترین پرچم ها در بین تمامی محصولات پرچم می باشد. پرچم ایران نماد هویت ملی و فرهنگی ما می باشد. پرچمی که برای حفاظت و صیانت از آن هر قدمی که لازم بوده برداشته شده است. به امید روزی که پرچم ایران در هر سرزمینی با اقتدار افراشته شود.

پرچم افراشته برای وداع

پرچم اهتزاز

در تمامی مراسم های ملی یکی از پرچم های پرکاربرد پرچم اهتزاز می باشد. این پرچم به دلیل قابل استفاده بودن در تمامی نقاط و حمل با هر شکلی از محبوبیت بالایی در مراسمات برخوردار است.پرچم اهتزاز در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شود. پرچم اهتزاز عمودی و پرچم اهتزاز افقی هر کدام بر اساس خواسته مشتری در ابعاد مختلفی تولید و عرضه می گردد.پرچم اهتزاز در ابعاد بزرگ تر با تعداد بالا معمولاً با استفاده از چاپ سیلک تولید می شوند.همانطور که در مراسم حاج قاسم بیشتر پرچم ها با استفاده از این نوع چاپ تولید شده است.پرچم اهتزاز چه در تبلیغات و چه در المان های ملی یکی از پرطرفدار ترین پرچم های می باشد.

پرچم دستی

پرچم دستی جزء نمادهایست که به طور گسترده استفاده از آن را می توان در یک روز ملی استفاده کرد.پرچم دستی معمولاً با طرح ایران تولید و عرضه می گردد.پرچم همواره یکی از اصلی ترین نمادهای شهری و آئینی مردم بوده است. وقتی صحبت از کشور و ایران باشد حتماً حضور یک پرچم در آنجا الزامی خواهد بود. شما می توانید حضور و نقش پرچم حرم قدس رضوی را در بین مردم به خوبی مشاهده کنید. پرچم ها همواره مورد احترام مردم و فرهنگ ما بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *