۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)    تماس با ما   محصولات 

تولید پرچم ویژه

تولید پرچم ویژه

تولید پرچم ویژه در شرکت ایران پرچم با توجه به هر رویداد خاصی در کشور صورت می گیرد. ما تولید پرچم خود را در هر ایامی خاصی از سال به یک رویداد اختصاص می دهیم. این رویکرد ما بر اساس رفع نیاز مشتریان گرامی با توجه به یک نیاز در یک ایام خاص می باشد. بیشتر محصولات تولید پرچم در کشور مربوط به مناسبات های خاص می باشد. مناسبت های ملی، مذهبی، ورزشی و یا راهپیمائی ها همه جزئی از موارد استفاده از پرچم های هستند. اما بخشی از تولید پرچم هم به تبلیغات و تشریفات نیز اختصاص دارد. تولید پرچم در شرکت ایران پرچم بر اساس نیاز مشتریان گرامی و با استفاده از جدیدترین طراحی ها صورت می گیرد. همواره در تلاش خواهیم بود تا محصولاتی مدرن و متفاوت با بالاترین کیفیت را تولید و ارائه نمائیم.

تولید پرچم ویژه انتخابات

یکی از این رویداد های خاص برای تولید پرچم دوره های انتخاباتی می باشد. در هر دوره از انتخابات استفاده از پرچم برای معرفی کاندیدها بسیار رواج دارد. هر کدام از کاندید ها با استفاده از نشان ها و یا رنگ های مخصوص خود اقدام به چاپ پرچم می کنند. ما در شرکت ایران پرچم با طراحی طرح های ویژه در این ایام به کاندیدها مشاوره رایگان ارائه می دهیم. محصولات مورد استفاده در انتخابات پرچم دستی، سربند، نوار دستبند، پرچم اهتزاز و شال گردن می باشد.تمامی این محصولات با استفاده از پارچه های با کیفیت تولید می شود. استفاده از پارچه با کیفیت سبب زیبایی هر چه بیشتر پرچم در زمان چاپ می شود.شرکت ایران پرچم با ارائه مشاوره های تبلیغات انتخاباتی بهترین راهکار را به شما ارائه می دهد.

پرچم ویژه ورزشی

یکی دیگر از موارد استفاده پرچم های طرفداری و باشگاهی می باشد که بسیار مورد استفاده می باشد. پرچم ورزشی با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می گردد.استفاده از پارچه های مختلف باعث کیفیت متفاوت پرچم و البته تغییر قیمت پرچم می شود. پرچم های باشگاه های ورزشی در کوتاه ترین زمان در شرکت ایران پرچم چاپ و تولید می گردد.پرچم در ورزش یک نماد مهم و ارزشمند و دارای جایگاهی مهم می باشد. در هر دیدار و در هر پیروزی می توانید استفاده از پرچم را به وضوح مشاهده کنید.در شرکت ایران پرچم امکان تولید پرچم ورزشی در هر ابعادی و هر طرح ملی و یا باشگاهی فراهم می باشد.

سفارش پرچم

پرچم رویداد های ملی

در هر رویداد ملی و آئینی می توان حضور پرچم را به گستردگی مشاهده کرد. دلیل توجه افراد به پرچم را می توان به دید بصری عالی پرچم مرتبط دانست. از آنجا که پرچم همواره دارای بیننده بوده بسیار ارزشمند می باشدپرچم انتخاباتی یکی از مهم ترین رویداد های ملی می باشد. در زمان سفارش پرچم بسیار باید توجه شود که از چه طرح و چه متنی استفاده می کنید. مخاطب باید با کوتاه ترین نگاه جذب پرچم شما شود. رنگ و طرح در چاپ پرچم ملی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.شما با طرح خود و استفاده از رنگ خاصی است که با مخاطب خود صبحت می کنید. پس دقت داشته باشید که رنگ های گیرا خود می تواند بخشی از مسیر را برای شما طی کند.

پرچم مذهبی

یکی دیگر از موارد پر کاربرد برای پرچم های مراسم های مذهبی می باشد. پرچم های مذهبی برای ایام شهادت و یا ولادت جز اصلی ترین نماد های مورد استفاده می باشد. پرچم مذهبی در طرح و ابعاد های مختلف تولید و چاپ می گردد. هر کدام از طرح ها و ابعاد ها برای استفاده در مکانی خاص تولید شده است. پرچم های مذهبی معمولاً در مدل های ساده و گلدوزی، زردوزی شده تولید می گردد.تولید پرچم با استفاده از جدید ترین ماشین آلات چاپ پرچم در این شرکت انجام می گیرد. تخصص ما تولید پرچم با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان می باشد. کافیست تنها یک بار ایران پرچم را برای خرید پرچم انتخاب نمائید تا برای همیشه انتخاب اول شما باشیم.

در همه حال پاسخگوی شما هستیم، با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۲۱ ۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه)   |   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

      

شرکت ایران پرچم توانسته با تلاش و تجربه خود در زمینه تهیه پرچم امکان ارائه این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود فراهم آورد. تولید پرچم در بسیاری از کشورهای جهان همواره به صورت سنتی و دستی انجام می شود. در ایران نیز متأسفانه با توجه به سابقه دیرینه ی تولید پرچم، تمامی مدعیان و سازندگان قدیمی این محصول هنوز از روشهای سنتی و دستی استفاده می کنند. 

میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۹/۲  
۰۹۱۲۳۸۶۸۷۰۰ (حاتمی) 
۰۲۱-۸۸۱۷۷۵۵۰(ویژه) 
۰۲۱-۸۸۱۷۸۱۹۳

  تمامی حقوق برای ایران پرچم پارس محفوظ است. 1398