پرچم اهتزاز

خرید پرچم ساحلی چاپ دیجیتال

خرید پرچم ساحلی چاپ دیجیتال

خرید پرچم ساحلی چاپ دیجیتال

پرچم ساحلی پرچم پر کاربرد می باشد که بر خلاف نامش در تمامی محیط های می توان از آن استفاده کاربردی کرد. پرچم ساحلی در شرکت ایران پرچم در طرح ها و نمونه های مختلفی تولید می گردد. پرچم ساحلی به دلیل داشتن ابعاد و اندازه ای متنوع می تواند محیط شما را پویا تر نمایش دهد. از پرچم ساحلی معمولاً در تمامی محیط های نمایشگاهی و فروشگاهی استفاده می شود. شاید شما هر روز با این نمونه پرچم برخورد داشته باشید. ورودی انواع فروشگاه ها و یا نمایشگاه های خودرو و یا همایش های بین المللی می توانید این پرچم را مشاهده کنید. پرچم ساحلی به عنوان یک ابزاز قدرتمند تبلیغاتی می تواند به شما کمک ویژه ای کند. باید در زمان استفاده از آن به نکاتی ویژه توجه داشت.خرید پرچم ساحلی چاپ دیجیتال در شرکت ایران پرچم با مناسبترین قیمت انجام می شود.

پرچم ساحلی

شاید برای شما نام این پرچم عجیب باشد ولی این پرچم استفاده گسترده ای دارد. پرچم ساحلی در تمامی محیط ها به عنوان یک المان تبلیغاتی استفاده می شود.اولین بار از این پرچم در مسابقات ورزشی و دریایی مورد استفاده قرار گرفت و بعدتر نام پرچم ساحلی برای این پرچم انتخاب شد. پرچم ساحلی به دلیل اینکه دارای ارتفاع 3 متر می باشد می تواند بسیار کاربردی باشد. باید در زمان طراحی پرچم ساحلی رنگ های مورد استفاده در آن مورد توجه قرار گیرد. پرچم ساحلی باید با رنگ های مورد استفاده قرار گیرد که تمامی مخاطب ها را حتی برای لحظاتی به سمت شما جلب کند. پرچم ساحلی باید به گونه ای انتخاب شود که با محیط کاری و بصری شما همخوانی و هارمونی داشته باشد.پرچم ساحلی دارای نمونه های متفاوتی می باشد، برای مشاهده نمونه های پرچم ساحلی کلیک کنید.

 

مشخصات پرچم ساحلی

پرچم ساحلی دارای مشخصاتی متفاوت از هر لحاظ با سایر نمونه های پرچم می باشد. پرچم ساحلی دارای ارتفاع 3 متر و عرض تقریباً 70 سانتی متر می باشد. این ابعاد یعنی به شما این امکان می دهد که پرچم را در هر ارتفاعی به نمایش بگذارید. باید در زمان طراحی پرچم ساحلی توجه داشت که شما با محیطی مستطیلی مواجه هستین.از این فضا باید نهایت استفاده را برد. پس پیشنهاد ما این است که با استفاده از رنگ های خاص پرچمی جذاب را طراحی نمائید. البته شرکت ایران پرچم طرح پرچم ساحلی را برای مشتریان گرامی طراحی می کند که آن مستلزم هزینه اضافی برای مشتریان خواهد بود. طرح شما باید به گونه ای باشد که در نگاه اول مخاطب بتواند مطلب شما را دریافت نمائید. از لحاظ چاپ پرچم ساحلی هیچ گونه محدودیتی در تولید رنگ های خاص وجود ندارد.چون این محصول فقط با چاپ دیجیتال تولید می گردد.

پارچه پرچم ساحلی چاپ دیجیتال

تولید پرچم ساحلی با استفاده از دو نوع خاص پارچه صورت می گیرد. این دو نوع پارچه ساتن دارای ضخامت های متفاوتی می باشد. علاوه بر ضخامت پارچه این دو نوع دارای مشخصه های متفاوتی نیز می باشد. این دو پارچه دارای منافذی می باشد که باد و فشار هوا را از خود عبور می دهند. با توجه به نقطه ثقل پائین این پرچم امکان افتادن آن به حداقل برسد.البته این پرچم دارای پایه مخصوصی می باشد که اندازه کفی آن مقداری از عرض کم آن را جبران کرده است. البته شما می توانید در زمان خرید پرچم ساحلی آن را  بر روی زمین ثابت کنید. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد پرچم ساحلی و کاربرد پرچم ساحلی هستید برروی لینک کلیک کنید.

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم ساحلی دارای یک کفی در ابعاد حدود 50×50 سانتی متر می باشد. این کفی از جنس آلومینیوم تقویت شده می باشد که دارای وزنی در حدود 10 کیلو گرم می باشد. این وزن سبب می شود تا پرچم لنگرگاه مناسبی داشته باشد.علاوه بر کفی این پایه دارای چند میله طولی بوده که به صورت ورودی و خروجی به هم متصل می شوند. این باعث می شود تا به ارتفاع 3 متر برسند و کل حاشیه پرچم ساحلی را پوشش می دهد. جنس این میله ها نیز آلومینیوم می باشد که در برابر ضربه و فشار مقاوم سازی شده است. پایه پرچم ساحلی در دو مدل ایرانی و خارجی موجود می باشد. تفاوت این دو پایه بر اساس کیفیت متریال آنها می باشند و وزن کفی پایه پرچم ساحلی می باشد.وزن نهایی پایه پرچم در قیمت نهایی پایه پرچم تاثیر زیادی دارد و به طور کلی وزن پایه ها تعیین کننده قیمت پایه ها می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *