پایه پرچم

انواع پایه پرچم تشریفات

انواع پایه پرچم تشریفات

انواع پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم یک نگهدارنده برای پرچم و یک عامل برای جلوه بیشتر پرچم می باشد. از آنجا که پایه پرچم در بهتر دیده شدن و زیبایی پرچم موثر است دارای تنوع بالایی هستند. انواع پایه پرچم تشریفات با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان تولید می گردد. پایه پرچم تشریفات یا پایه پرچم ایستاده با استفاده از مواد اولیه مختلفی تولید می گردد. هر کدام از نمونه های تولید شده دارای کیفیت، وزن و قیمتی متفاوتی هستند. پایه پرچم تشریفات معمولاً در نمونه هایی از مواد چدن، چوب، سنگ و شیشه تولید می گردد..میله پایه پرچم تشریفات دارای طول و ارتفاعی یکسان در تمامی مدل ها هستند. میله پایه پرچم تشریفات تا ارتفاع 2/15 سانتی متر قابلیت افزایش ارتفاع را خواهد داشت. البته این افزایش ارتفاع قابل تنظیم بوده می توان آن را به هر میزان دلخواه تنظیم کرد.همراه ما باشید تا در این مقاله به بررسی انواع پایه پرچم تشریفات بپردازیم.

 

پایه پرچم تشریفات مدل پنجه شیری

پایه پرچم تشریفات مدل پنجه شیری یکی از محبوب ترین نمونه های پایه پرچم می باشد. این پایه از جنس چدن تولید شده و با آبکاری عالی، ماندگاری بالایی دارد. نام این نوع پایه پرچم برگرفته شده از ظاهر آن است. این نوع پایه پرچم در سه دسته تولید و به فروش می رسد. پایه پرچم تشریفات در دسته بندی ممتاز، درجه یک و درجه دو به فروش می رسد. تفاوت میان این سه دسته در وزن و ابعاد آن نسبت به یکدگیر می باشد. البته قیمت نیز یکی دیگر از تفاوت های این سه دسته می باشد. وقتی که پایه پرچم از جنس چدن و یا فلز باشد وزن و ابعاد پایه بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. در تولید پایه پرچم هر چه مواد فلزی و یا چدن بیشتر به کار رفته باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پایه پرچم تشریفات مدل پنجه شیری در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید می گردد. پایه پرچم تولید شده در ایران پرچم دارای کیفیت و ماندگاری است.

انواع پایه پرچم تشریفات

پایه مدل گرد خورشیدی

یکی دیگری از نمونه های پایه پرچم تشریفات گرد خورشیدی می باشد که از محصولات پر طرفدار می باشد.پایه پرچم گرد خورشیدی با استفاده از مواد فلزی و چدن تولید و عرضه می گردد. پایه گرد خورشیدی نیز مانند پنجه شیری در سه دسته پایه پرچم ممتاز، درجه یک و درجه دو تولید می گردد. پایه پرچم گرد خورشیدی طرح خورشید داشته که با یک طرح گل کاری تزئین شده است.این نوع پایه پرچم نیز در دو رنگ طلایی و نقره تولید و به فروش می رسد. 

انواع پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم سنگ

این پایه پرچم از جنس سنگ ساخته و تولید شده است. پایه پرچم سنگی دارای ظاهری مدرن و متفاوت می باشد. این نوع پایه پرچم از جدیدترین نمونه های پایه پرچم بوده که در ایران پرچم عرضه می گردد. این نمونه فقط در شرکت ایران پرچم تولید و عرضه می گردد.پایه پرچم سنگی فقط در یک مدل و بصورت گرد و دایره ای تولید می گردد. پایه پرچم تشریفات سنگ در یک نمونه و در یک رنگ به فروش می رسد.

انواع پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم T(تی)

پایه پرچم T(تی) یکی از جدیدترین نمونه های پرچم تشریفات و پایه پرچم می باشد. این پایه پرچم دارای ظاهری مانند حرف T می باشد و نام خود را از همین شکل ظاهری گرفته است.این نوع پایه پرچم از جنس فلز و آلومینیوم تولید می گردد. پایه پرچم تشریفات تی به صورت تک مدل و نمونه، تولید و عرضه می گردد. رنگ کفی پایه پرچم تشریفات به رنگ مشکی و میله آن به رنگ آلومینیوم می باشد.پایه پرچم تشریفات تی دارای ارتفاع 2/15 سانتی متر می باشد. دو میله متحرک که از بالا و پائین جابجا می شوند بر روی یک میله که بصورت عمودی بر کفی پایه قرار گرفته نصب می شوند.

پایه پرچم F(اف)

پایه پرچم تشریفات F(اف) نیز بر گرفته شده از حرف F می باشد . در پایه پرچم تشریفات تی میله های به صورت دو طرفه بود ولی در مدل اف به صورت یک طرفه می باشد.پایه پرچم اف از یک کفی فلزی تولید شده و زیر آن یک قطعه سنگ قرار گرفته است. این قطعه سنگ قابل مشاهده نبوده و یک لایه فلزی به عنوان قالپاق بر روی آن قرار گرفته است.قطعه سنگ به ایستایی و قرار گیری و وزن پایه پرچم کمک می کند و نقش دیگری ندارد.

سفارش انواع پایه پرچم

برای سفارش و مشاهده محصولات پایه پرچم با بخش فروش شرکت ایران پرچم تماس حاصل نمائید. شماره تماس بخش فروش در زیر قرار گرفته تا بتوانید در کوتاه ترین زمان با بخش فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.ما همواره در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت تمامی محصولات خود را تولید و به فروش می رسانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *