پرچم اهتزاز

چاپ پرچم بادبانی

چاپ پرچم بادبانی

چاپ پرچم بادبانی

شرکت ایران پرچم تولید کننده انواع پرچم در ابعاد و اندازه مختلف در کوتاه ترین زمان در کشور می باشد. این شرکت چاپ پرچم بادبانی که یک محصول از مدل های پرچم ساحلی بوده را در کوتاه ترین زمان تولید می نمائید. چاپ پرچم بادبانی به با استفاده از چاپ دیجیتال و با استفاده از چند نوع پارچه تولید می گردد. به طور کلی خانواده پرچم ساحلی دارای مدل ها و نمونه های متنوع و متفاوتی می باشد. هر کدام از این نمونه ها با توجه به نما و ظاهر خود نام گذاری شده اند. به عنوان مثال پرچم ساحلی بادبانی به دلیل داشتن حالتی مانند بادبان این نام را به خود گرفته است. این عدم وجود محدودیت در مدل های پرچم مدیون چاپ پرچم دیجیتال می باشد. پرچم ساحلی در مدل ها و نمونه های قطره ای، بادبانی، شمشیری، مستعطیلی تولید و چاپ می گردد. برای مشاهده مدل های مختلف پرچم ساحلی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان نسبت به خرید پرچم اقدام نمائید.

چاپ پرچم بادبانی

محل های استفاده از پرچم بادبانی

خانواده پرچم ساحلی به دلیل ارتفاع و ابعادی که دارند یکی از پرچم های مورد استفاده در محیط های خارجی می باشد. استفاده از این پرچم در محل های ورودی و یا استفاده در معابر بسیار کمک کننده می باشد. این پرچم می تواند به راحتی محل و موقعیت و نشان و نماد شما را برای مخاطبان عبوری ماندگار کند. پرچم بادبانی با داشتن ارتفاعی در حدود 3 متر می توانید تمامی مخاطبان را با هر نقطه ی دیدی هدف قرار دهد. استفاده از چاپ پرچم مدرن در تولید پرچم ساحلی کمک کرده تا شما با خیالی آسوده هر رنگ و یا هر طرح را انتخاب نمائید. چاپ پرچم دیجیتال توانایی چاپ هر نوع رنگ و یا هر نوع طرحی را بر روی پرچم دارد. نکته که در دیگر نمونه های چاپ پرچم به طور کامل وجود ندارد. استفاده از این چاپ پرچم سبب شده که پرچم در برابر شرایط محیطی مقاوت و ماندگاری بالاتری از خود نشان دهد. در زمان کثیفی و یا آلودگی پرچم به راحتی می توانید پرچم را شستشو داده و مجدد استفاده کنید.

 

تنوع در پرچم ساحلی

در بین محصولات تولید شده در پرچم های پرچم ساحلی دارای بیشترین تنوع می باشد. تنوع بالا سبب شده که این محصول یک محصول جذاب و متفاوت باشد.پرچم ساحلی به دلیل نوع پارچه ای که در تولید آن استفاده می شود دو رو می باشد. به این معنی که از هر طرف به راحتی می توانید طرح پرچم ساحلی را ببینید. البته در برخی از مدل‌های چاپ پرچم ساحلی از پارچه های فلامنت استفاده می شود که از هر دو طرف دید ندارند. اما در نمونه پرچم ساحلی با استفاده از پارچه فلامنت پرچم به صورت پشت و رو تولید و بهم دوخته می شوند.البته که پارچه فلامنت نسبت به پارچه های دو رو قیمت و مقاومت کمتری دارند.پرچم ساحلی را می توان یکی از مدرن ترین و جذاب ترین محصولات در بین محصولات پرچم دانست. برای اینکه بتواند از تبلیغات محیطی خود بیشرین استفاده را کنید پیشنهاد ما پرچم ساحلی هستش.

پایه پرچم ساحلی متنوع

یکی از نکات جذاب در مورد پرچم ساحلی پایه های متفاوت این نوع پرچم می باشد.پایه پرچم ها به زیبایی و عملکرد بهتر پرچم در برابر شرایط های جوی مختلف بسیار کمک کننده خواهد بود.پایه پرچم گرانولی، ایرانی، خارجی از جمله این نمونه پایه پرچم ها می باشد. مواد استفاده شده در تولید پایه پرچم از آلومینیوم ضد زنگ می باشد. این پایه ها دارای انعطاف و حرکت پذیری بالا بوده و به هیچ وجه امکان شکسته شدن ندارند. هر کدام از پایه پرچم ها دارای مشخصه ها و تفاوت هایی می باشند. برای اطلاع دقیق از مشخصات محصولات کارشناسان فروش آماده ارائه مشاوره می باشند.شرکت ایران پرچم پیشگام در صنعت چاپ پرچم با سابقه نزدیک به دو دهه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *