پایه پرچم

تولید و فروش انواع دکل و میله پرچم

دکل پرچم ایران

دکل و میله پرچم اهتزاز

شرکت ایران پرچم یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده‌های دکل و میله پرچم اهتزاز در کشور می‌باشد. متخصصان این مجموعه با تکیه بر دانش و استفاده از نیروی کار متخصص و به کارگیری ماشین آلات پیشرفته در تلاش تا محصولاتی متفاوت تولید نمائید. محصولات تولیدی در گروه سازه‌های فلزی ایران پرچم دارای رتبه بندی کیفی بالا بوده که علاوه بر مصارف داخلی، پتانسیل صادرات را نیز دارند. تضمین کیفیت و قیمت برای انواع محصولات تولیدی ایران پرچم برای اطمینان مشتریان گرامی انجام می‌گیرد. میله و دکل پرچم در ابعاد و اندازه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتریان گرامی تولید می‌گردد. برای تولید این محصول از متریال مختلف و با مشخصه فنی متفاوتی استفاده می‌شود.

میله و دکل پرچم اهتزاز

میله و دکل پرچم نصب شده در پروژه باغ دفاع مقدس

نمای روبرویی میله و دکل پرچم

نمای از سازه همراه با پرچم

انواع میله و دکل پرچم

میله پرچم به دلیل اینکه دارای وزن بالا و نیز کمترین نقطه ثقل بر روی زمین است باید با محاسبات خاصی تولید و نصب گردد. تیم طراحی و تولید میله و دکل پرچم در این مجموعه پارامترهای مختلف را طراحی و نصب را بررسی می کند. انواع میله و دکل پرچم شامل گرد و چند وجهی بوده که با استفاده از رنگ کوره‌ای یا معمولی تولید می‌شود. 

کفی سازه قبل از نصب

کفی سازه قبل از نصب

نحوه نصب میله پرچم

نحوه نصب میله پرچم در ابتدا با زیرسازی و اجرای فونداسیون و نصب بولت در زمین شروع می‌گردد. در ابتدا باید برای اجرای فونداسیون گودالی به عمق 2 تا 3 متر به تناسب ارتفاع دکل پرچم حفر کرد. سپس باید با استفاده از میلگرد و آرماتور بندی خاک را تقویت و مهار کرد. برای مهار بهتر سازه باید از بتن برای مهار زمین و سازه استفاده کرد. مقاومت و پایداری میله پرچم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و باد شدید به نحوه اجرای فونداسیون و نحوه بتن ریزی بستگی دارد. نصب سازه فلزی بر روی فونداسیون بعد از خشک شدن آن شروع و کفی میله به فونداسیون پیچ می‌شود. 

اجرای فونداسیون و مقاوم سازی خاک برای نصب سازه

اجرای فونداسیون و مقاوم سازی خاک برای نصب سازه

مرحله آخر نصب میله پرچم

در مرحله آخر میله پرچم باید با استفاده از جرثقیل نصب گردد. جرثقیل میله پرچم را بالای کفی پایه به حالت عمود بر نگه داشته و سپس سوراخ‌های میله پرچم و پیچ های کفی پایه مماس بر هم سفت می‌شود. در این مرحله جرثقیل میله را ثابت نگه داشته و باید تمامی بار میله پرچم بر روی جرثقیل باشد. برای مهار سازه روی کفی از پیچ و از اتصال پیچ ها همزمان باید بسته شوند تا یک فشار بر هر چهار طرف وارد شود.

دکل پرچم ایران

سازه پرچم 15 متری همراه با پرچم ایران

نصب پرچم

نصب پرچم بر روی میله به دو روش امکان پذیر است. یکی استفاده از کابل به صورت دستی و دیگر استفاده از موتور یا گیربکس الکترونیکی برای بالا بردن پرچم است. اگر این سازه دارای ارتفاعی بلند است باید از موتور الکترونیکی استفاده کنید. زیرا در این حالت پرچم دارای ابعاد بزرگتر و وزنی بیشتر بوده و به راحتی نمیتوان آنرا با استفاده از سیم بکسل و با دست بالا کشید. بنابراین وجود موتور الکترونیکی در میله پرچم های با ارتفاع بلند بسیار ضروری و مهم است.

انواع سازه فلزی

انواع سازه‌های فلزی شامل؛ میله کوره‌ای یا گالوانیزه بوده که این دو مدل در کیفیت و طول عمر میله پرچم تاثیرگذار می‌باشد. میله نیز در مدل چراغدار و یا سولار‌دار تولید و بفروش می‌رسد.

فیلم دکل پرچم و میله پرچم

در این ویدیو یکی از پروژه های شرکت ایران پرچم در زمان نصب میله پرچم و دکل پرچم نمایش داده می‌شود. در این فیلم نحوه نصب میله پرچم و دکل پرچم 25 متری را مشاهده خواهید کرد. برای مشاهده سایر پروژه های انجام شده توسط شرکت ایران پرچم، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

[aparat id=”Ymfn9″ width=”full”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *