گوناگون

میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم

شرکت ایران پرچم یکی از بزرگ ترین تولید کننده های میله پرچم و دکل پرچم در کشور می باشد. ایران پرچم با تکیه بر دانش و نیروی کار متخصص و با ماشین آلات پیشرفته در تلاش است تا محصولی متفاوت تولید نمائید. محصولات تولیدی میله پرچم و دکل پرچم در این شرکت دارای رتبه بندی کیفی بالا بوده که علاوه بر مصارف داخلی، پتانسیل صادرات را نیز دارند. از این رو این شرکت ایران پرچم محصول میله پرچم و دکل پرچم تولید خود را با ضمانت در کیفیت و قیمت مناسب خدمت مشتریان گرامی عرضه می کند. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم محصولات تولیدی خود را با کمترین آسیب به محیط زیست تولید نمائیم. تولید میله پرچم و دکل پرچم در رتبه بندی های مختلف تولید می گردد. میله پرچم و دکل پرچم در اتفاع بندی های مختلفی تولید و عرضه می گردد. علاوه بر ارتفاع میله پرچم مواد به کار برده در تولید این محصول نیز متفاوت می باشد.

میله پرچم و دکل پرچم

انواع میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم در مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردد که هر کدام دارای کیفیت، ظاهر و قیمت متنوع می باشد. میله پرچم به دلیل اینکه دارای وزنی بالا و در مقابل، کمترین نقطه ثقل بر روی زمین را دارد باید با محاسبات خاصی نصب گردد. تیم طراحی و تولید میله پرچم و دکل پرچم ایران پرچم پارامترهای مختلف را بررسی می کند. این اطلاعات به ما کمک می کند که محصول تولیدی بتواند در برابر تمامی شرایط مختلف دارای بالاترین مقاومت باشد.میله پرچم اگر دارای ارتفاعی کوتاه باشد باید در نوع گرد تولید شود. ولی برای میله پرچم با ارتفاع بالا باید میله پرچم به صورت هشت ضلعی تولید گردد. این تفاوت شکل ظاهری به دلیل استفاده از سطح اتکاء بالا برای میله و دکل پرچم می باشد.لازم است تا محاسبات به صورت دقیق انجام شود تا در زمان نصب پرچم کوچکترین خطایی صورت نگیرد.خرید میله پرچم از معتبرترین مجموعه ها باعث اطمینان خاطر شما خواهد بود.

 

نحوه نصب میله پرچم

میله پرچم دارای طول بلند و عرضی بسیار کم می باشد و نصب آن باید به صورتی دقیق انجام گیرد. نصب میله پرچم در ابتدا با زیرسازی و اجرای فونداسیون انجام می گیرد.برای فونداسیون باید گودالی به عمق 2 تا 3 متر به تناسب ارتفاع دکل پرچم حفر کرد. سپس با استفاده از میله گرد و آرماتور بندی خاک را تقویت کرد. بعد از آرماتور بندی باید با بتن گودال را پر کرد تا که بتن مسلح گردد. مقاومت و پایداری میله پرچم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و جوی به اجرای فونداسیون و بتن مسلح بستگی دارد. بعد از اجرای فونداسیون نوبت به نصب کفی میله پرچم رسیده که باید به فونداسیون پیچ شود.فونداسیون بعد از خشک شدن باید سوراخ شده و پیچ های کفی را از آن عبور داده و سپس به کفی میله پرچم متصل کرد. 

میله پرچم و دکل پرچم

مرحله آخر نصب میله پرچم

در مرحله آخر نصب میله پرچم نوبت به نصب میله پرچم رسیده که باید با استفاده از جرثقیل اقدام به نصب آن کرد. جرثقیل باید میله پرچم را بالای کفی پرچم به حالت عمود بر آن نگه دارد. سپس سوراخ های میله پرچم و پیچ های کفی پرچم مماس بر هم در یک خط قرار گیرد. سپس با کمک افراد باید میله را آهسته پائین آورد تا پیچ و سوراخ های پیچ داخل هم قرار گیرند. در همین حالت که میله پرچم به انتهای کفی رسید باید هر دو با استفاده از مهره محکم شوند.نباید در این مرحله جرثقیل میله را رها کند و باید تمامی بار میله پرچم بر روی جرثقیل باشد. پیچ ها همزمان باید بسته شوند تا یک فشار بر هر چهار طرف وارد شود.اکنون میله پرچم آماده استفاده شما شده است.

 

استفاده از دو روش برای بالا کشیدن پرچم

برای اینکه پرچم را به بالا میله پرچم و دکل پرچم برده شود به دو روش می توان اقدام کرد. یکی استفاده از کابل به صورت دستی و دیگر استفاده از موتور الکترونیکی برای بالا بردن پرچم می باشد. اگر میله پرچم شما دارای ارتفاعی بلند است باید از موتور الکترونیکی استفاده کنید. زیرا در این حالت پرچم دارای ابعاد بزرگ تر و وزنی بیشتر می باشد. این گونه پرچم ها را نمی توان با دست  تا بالای پرچم حرکت داد.بنابراین وجود موتور الکترونیکی در میله پرچم های با ارتفاع بلند بسیار ضروری و مهم می باشد.شرکت ایران پرچم با استفاده تخصص خود توانسته انواع میله پرچم را در ابعاد مختلف تولید نمائید.

انواع میله پرچم و دکل پرچم

میله پرچم و دکل پرچم در مدل های مختلفی تولید می گردد. میله پرچم شامل؛ میله پرچم کوره ای یا گالوانیزه می باشد.این دو مدل در نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید میله پرچم و دکل پرچم می باشد. علاوه بر این میله پرچم دارای اشکال و ظاهرهای متفاوتی می باشد. خرید میله پرچم با کیفیت ضامن ماندگاری و کیفیت این نوع محصول می باشد. میله پرچم نیز در مدل های چراغ و سولار دار تولید و عرضه می گردد. این دو نوع محصول به روشنایی و سیستم برق رسانی آن مربوط می شود.

فیلم دکل پرچم و میله پرچم

در این ویدیو یکی از پروژه های شرکت ایران پرچم در زمان نصب میله پرچم و دکل پرچم نمایش داده می شود. در این فیلم نحوه نصب میله پرچم و دکل پرچم 25 متری مشاهده می کنید. برای مشاهده سایر پروژه های انجام شده توسط شرکت ایران پرچم، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *