گوناگون

نحوه نصب پرچم تشریفات

نحوه نصب پرچم تشریفات

شروع چاپ پرچم

از زمان شروع چاپ پرچم شما باید نمونه و مدل پرچم تشریفات سفارش پرچم خود را انتخاب نمائید.ایستایی پرچم در برخی نمونه ها دارای مطلوب ترین حالت خود می باشد. ولی در برخی از نمونه ها به این شکل نیست.معمولاً پرچم هایی که در آن از پارچه هایی با ساتن با کیفیت استفاده می شود دارای ایستایی بسیار مناسبی می باشد.اگر مد نظر شما ایستایی هر چه بهتر در پرچم تشریافت می باشد. محصول مورد نظر خود را برای سفارش پرچم بهتر است که مخروطی انتخاب نمائید.پرچم تشریفات مخروطی با استفاده از مواد خاصی در زمان تولید پرچم بهترین ایستایی و بالاترین کیفیت پرچم را خواهد داشت.البته قیمت پرچم تشریفات مخروطی از سایر پرچم های تشریفات بیشتر می باشد.

راندمان تولید پرچم

در تولید پرچم یکی از دلایل بالا رفتن قیمت پرچم تشریفات مخروطی زمانبر بودن مراحل تولید پرچم تشریفات می باشد.به همین دلیل راندمان تولید پرچم در زمان تولید پرچم تشریفات کاهش پیدا خواهد کرد. این محصول با دلیل قیمت خود دارای طول عمر طولانی تری نسبت به سایر پرچم ها می باشد. همچنین در پرچم تشریفات مخروطی از بهترین نوع مواد اولیه استفاده می شود.این تفاوت کیفیت در مواد به کار رفته در پرچم  از دلیل دیگر تفاوت قیمت می باشد. پرچم ها در زمان تولید به دو صورت با ریشه و بدون ریشه دوزی تولید می شوند. هر کدام از این موارد نیز در قیمت پرچم تاثیر گذار خواهد بود.

 

پرچم تشریفات لیمنت

یکی از محصولات که در این شرکت تولید می شود پرچم تشریفات لمینت می باشد. پرچم تشریفات لمینت به صورت تک رو تولید می شود. یعنی پرچم تشریفات از پرچم یک لایه پلاستیکی مخصوص دارد. پس از دو طرف پرچم نمی توان استفاده کرد.ایستایی این پرچم بسیار عالی و متفاوت می باشد. از این نوع پرچم تشریفات معمولاً در مراسم ها و همایش های کوتاه مدت استفاده می شود. البته به دلیل سرعت تولید این پرچم قیمت تمام شده این پرچم هم پائین تر می باشد. از روبرو این پرچم به هیچ وجه قابل تشخیص نمی باشد که به صورت تک رو تولید شده است.پرچم تشریفات از پشت با استفاده از مواد مخصوص پلاستیکی پوشانده میشود.از اینجا می توانید بیشتر در مورد پرچم تشریفات بخوانید.

نحوه نصب پرچم تشریفات

نصب پرچم تشریفات به راحتی انجام خواهد گرفت. بعد از نصب میله پرچم دو عدد پیچ در ابتدا و دو میله جدا شونده قرار دارد. این دو میله که به صورت نر و ماده ای در داخل هم بسته می شوند.این دو پیچ که از داخل میله بیرون زده اند محل استقرار پرچم خواهد بود. در پیچ بالایی باید حلقه که در بالای پرچم است قرار بگیرد. این حقله را بندینک می نامند. بندینک را داخل میله بالایی پایه پرچم تشریفات می اندازیم. سپس ادامه بندیک که یک بند سفید رنگ می باشد را دنبال می کنیم. انتهای این بند را با چرخاندن دور پیچ دوم سفت می کنیم. این سفت کردن باید به نحوی باشد که پرچم عمود بر میله پایه پرچم قرار گیرد. در تمامی نقاط باید پرچم با میله پرچم مماس باشد.نصب پرچم تشریفات به پایان رسیده و می تواند از پرچم استفاده نمائید.

 

 

نحوه نصب پرچم تشریفات

نحوه نصب پرچم تشریفات

مشکلات در زمان نصب پرچم تشریفات

برخی از مشتریان ما از نحوه ایستایی پرچم تشریفات گله دارند. برخی از نمونه های پرچم تشریفات دارای ایستایی مناسب نمی باشد. این امر توسط کارشناسان فروش شرکت ایران پرچم به اطلاع شما خواهد رسید. باید توجه داشت که بعد از نصب بندینک  بر روی پیچ حتماً باید سفت شود و بدون فاصله بین پرچم و میله باشد. در غیر این صورت پرچم تشریفات شل و بدون ایستایی مناسب قرار خواهد گرفت.البته نصب پرچم تشریفات به هیچ عنوان دشوار نیست.به راحتی می توانید با مشاهده نقطه قرار گیری پیچ بر روی میله پرچم تشریفات خود را محکم کنید.با تنظیم ارتفاع میله پرچم خود می توانید محل قرار گیری پرچم تشریفات خود را بالا و یا پائین ببرید.

نصب پایه میله پرچم تشریفات

در اینجا اشاره ای کوتاه به نصب پایه میله پرچم تشریفات می پردازیم. میله پرچم تشریفات دارای یک کفه فلزی می باشد. در انتهایی میله پرچم تشریفات یک پیچ وجود دارد که به وسط پایه پرچم تشریفات بسته می شود.این دو باید با پیچ که تعبیه شده است محکم بر روی هم قرار گیرند.با پیچ که در وسط میله پرچم قرار گرفته می توانید به راحتی ارتفاع پایه پرچم را تغییر دهید. البته در بیشتر موارد باید ارتفاع پایه پرچم تشریفات در حدود 1.90 سانتی متر باشد و بالاتر از این ارتفاع از زیبایی پرچم تشریفات می کاهد.اگر در این زمینه سوالی دارید می توانید به صورت مجازی از کمک همکاران ما استفاده نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *